Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Један је маг у Тотенхему, а тај је довео све те играче, плус Покетина. Успео је чак да заваља и кранове којима гради нови стадион за већу кинту него што их је купио јер је у међувремену дошло до грађевинарског бума у Лондону.  :lolol:

Link to comment

Za sada u prelaznom Tote kupio 0 igrača.

 

Ili što bi rekao kyle walker - Sometimes we just didn't have that little bit of edge

 

Ali nemoj da te čudi to klanjanje luzerskoj politici kluba, ppp jbg :fantom:

Link to comment

Uspeh dolazi u mnogim formama

 

da je  navijač bilo kog tima izgovorio ovo pre pet godina, navijači Junajteda bi mu se smejali i nahranili bi ga .. čime god...

 

kako se vremena menjaju :lol:

Link to comment

da je  navijač bilo kog tima izgovorio ovo pre pet godina, navijači Junajteda bi mu se smejali i nahranili bi ga .. čime god...

 

kako se vremena menjaju :lol:

 

To je doduše tačno. No, svejedno, i na ovo je malo čudno poseravati se sa trećim mestom i ničim više iza sebe. 

Link to comment

To je doduše tačno. No, svejedno, i na ovo je malo čudno poseravati se sa trećim mestom i ničim više iza sebe. 

 

Ja primetio u svom okruženju da je nekolicina fanova MU odjednom ozbiljno shvatilo LE sad kad su je osvojili. Bilo mi glupo da im citiram šta su pričali o Rafi u Čelziju i Ligi Evrope u sezoni 2012/13. Mislim da se ne lažemo, u pitanju je takmičenje gde bi bila apsolutna bruka da bilo koji od AAA klubova koji se spletom okolnosti u istoj našao ne osvoji na kraju.

Link to comment

Ja primetio u svom okruženju da je nekolicina fanova MU odjednom ozbiljno shvatilo LE sad kad su je osvojili. Bilo mi glupo da im citiram šta su pričali o Rafi u Čelziju i Ligi Evrope u sezoni 2012/13. Mislim da se ne lažemo, u pitanju je takmičenje gde bi bila apsolutna bruka da bilo koji od AAA klubova koji se spletom okolnosti u istoj našao ne osvoji na kraju.

 

Ma sve je to ok, samo stavljam u 1 kontekst prošle sezone i konkretna dva kluba. 

Link to comment

To je doduše tačno. No, svejedno, i na ovo je malo čudno poseravati se sa trećim mestom i ničim više iza sebe. 

Uzeli su kup rezervnih timova, zar ne?

 

Edit: Sorry, to je uzeo UTD... Pa onda stvarno, nisu ništa uzeli... :lolol:

Link to comment

U vrijeme kad je Rafa osvojio EL, ista nije donosila plasman u CL. Tu je razlika u odnosu na proslosezonsko Unitedovo osvajanje EL i zato je United imao bolju sezonu od Cityja.

 

Tottenham od dolaska Pochettina ima impresivan rezultatski napredak i nijedan trofej. Valja reci i da je zadnji igrac kojeg su kupili Sissoko od 30 milki. Super je fazon da kad Tottenham ne kupuje igrace zbog gradnje stadiona to mediji pozdravljaju jer, eto, to je razumna politika, a kad je Arsene radio istu stvar u vrijeme manje TV-novca, bio je najgori jer ne trosi pare. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...