Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ostalo upražnjeno kad se Ox povredio, misliš?

 

Trenutno za tri pozicije na sredini konkuriše devet seniora: Henderson, Milner, Wijnaldum, Ox-Chamberlain, Lallana, Fabinho, Keita, Fekir, plus Marko fucking Grujić. Čak i ako odmah u startu otpišemo mučeno Srpče ni krivo ni dužno, ostaje ogromna gužva. I da, znam da neki od njih mogu da igraju i u napadu, ali tamo će biti još manje mesta da se probiju u prvu postavu.

Realno, 3 mesta na sredini će biti Keita, Fekir i Ox/Henderson, Milner će na klupu, pa u penziziju a Holanđanin će na klupu, pa na transfer listu... Lalana će se već nekako povrediti, Firminho ide u napad... Jedino ne znam šta će sa Fabinhom...

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Firminho = Fekir? Ako ceniš da ide u napad, ne znam koga misliš da će izbaciti, kako, i zašto bi to bilo dobro.

 

A da im greje klupu iako je skuplji od sve trojice zajedno, ne biva™.

Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

Firminho = Fekir? Ako ceniš da ide u napad, ne znam koga misliš da će izbaciti, kako, i zašto bi to bilo dobro.

 

A da im greje klupu iako je skuplji od sve trojice zajedno, ne biva™.

Fabinho i Firminho su mi se pobrkali u glavi... :isuse:

 

Šta igra taj Fabinho, povučenije ili napadačkije?

Link to comment

fabinjo ti je klasican defensive midfielder i on ti je zacementiran u 11. keita ce da igra box to box a fekir ispred njih sa mnogo vecom slobodom. s tim sto fekir moze da uskoci na salahovu poziciju(nisam siguran za levo) ukoliko treba a ovaj ce verovatno malo vise u spica ako bobby treba malo zraka. tu su naravno i ox i ljiljana koji mogu pomoci na wingovima takodje.  

evo @radisa da se upppoznate  ;)

 

 

 

Edited by cvrlle
Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Ostalo upražnjeno kad se Ox povredio, misliš?

 

Trenutno za tri pozicije na sredini konkuriše devet seniora: Henderson, Milner, Wijnaldum, Ox-Chamberlain, Lallana, Fabinho, Keita, Fekir, plus Marko fucking Grujić. Čak i ako odmah u startu otpišemo mučeno Srpče ni krivo ni dužno, ostaje ogromna gužva. I da, znam da neki od njih mogu da igraju i u napadu, ali tamo će biti još manje mesta da se probiju u prvu postavu.

Хендерсон је у просеку за Клопариног ваката одиграо 22 утакмице у Премијершипу по сезони, Милнер има 32 године, Лалана од силних повреда изгледа ка полубогаљ, питање је да ли Окс остао инвалид, уопште ту није гужва на средини. Биће минута и за Грују ту.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Vini navikao sa trojicom u sredini bez ikoga na klupi. Nema nikave gužve u sredini. Ovo što vasic kaže, Henderson maltene igra svaku drugu utakmicu, on je trajno povređen, Milner je pred penzijom, Lalana pitanje je, Ox pitanje je, Grujić će imati minuta al u drugom klubu. Moraćemo se navići da imamo i jaču klupu, videli smo u finalu cl kako to izgleda kad ulazi rezerva od 100 miliona.

Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

32. godine, a pred penzijom. Nije to Milner zasluzio... :fantom:

MIlner ima 16 sezona u profi fudbalu, on je debitovao sa 16, ostavlja to traga...

 

Mada, može on još 2-3 godine da bude upotrebljiv, naravno, ali više kao backup nego prva violina...

Link to comment
5 hours ago, porucnik vasic said:

Хендерсон је у просеку за Клопариног ваката одиграо 22 утакмице у Премијершипу по сезони, Милнер има 32 године, Лалана од силних повреда изгледа ка полубогаљ, питање је да ли Окс остао инвалид, уопште ту није гужва на средини. Биће минута и за Грују ту.

 

4 hours ago, čekmeže said:

Vini navikao sa trojicom u sredini bez ikoga na klupi. Nema nikave gužve u sredini. 

Blago vama kad nema gužve pa će biti minuta i za 9. (devetog!) centralnog veznog u rotaciji.

 

Ako je igrač "pred penzijom" ili je "pitanje" kako će se oporaviti o povrede, ne dovodiš mu tri zamene odjednom po ceni od 40 miliona u proseku. Pritom ti na golu još uvek stoje nemački Mignolet i belgijski Karius.

Link to comment

Dok se ne slika u nasem dresu,ne racunam da je potpisao za nas,Fekir ili bilo ko drugi.Inace obicno se ovakve price zavrse nepotpisivanjem.

Link to comment

U međuvremenu, Lester uzeo Džonija Evansa za 3.5 miliona funti. WBA ih odbio onomad kada su nudili 20, ovo je verovatno klauzula zbog ispadanja. Odličan posao!

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...