Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

16 hours ago, porucnik vasic said:

Ја мислим да Љиљана остаје ту где јесте. Мислим да ће да буде још једн трансфер око 50 милиона до краја рока. 

 

Naravno da ostaje, voli ga Klopara, a sumnjam da će da ode iko osim Oriđija i još nekih manje bitnih igrača. Mislim da i Klavan i Ings ostaju.  Ja lično očekujem još dva takva transfera.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

A ja očekujem još šest takvih transfera od po 50 miliona. Because reasons.

 

uini, ti i dalje mislis da je nemoguce postici da tri nova vezna igraca dostignu jednu uigranost i kemiju henda, emrea i gini fuckin' wijnalduma?

Link to comment

Nije nemoguće, sa vremenom bi se svakako uigrali, ali u međuvremenu bi se A) plaćala rezultatska cena uigravanja, i B) gubila atmosfera drugarstva & jedinstva koju u svlačionici gaji Jurgen Feelgood Flop.

 

I bogatiji klubovi od LFC se retko bahate toliko da odjednom natrpaju gomilu igrača na već pristojno popunjene pozicije, dok im recimo na golu stoji Kontuzovani Karijes a u špicu Firmino zamenu bukvalno nema.

Link to comment

@Weenie Pooh kontam da ce fekirov dolazak otvriti klopu mogucnost da cesce gura salah u spica i po potrebi odmara firmina. ne verujem da imaju u planu da jure klasicnu 9ku ovog leta. nadam se da ce te za golmana demantovati a za prekomerno gomilanje veznih igraca se u potpunosti slazem.

fabinho, gruja, milner, henderson, keita, wijnaldum, lallana, ox i jos fekir na sve to... morace nekako da se krati. 

Link to comment

Radujte se antikomunisti širom PPP, najzad se polako ukida zulum proleterijata:

 

Premier League big six win battle for larger share of overseas TV rights

• Some money paid according to league position from 2019-20 

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Super to za Fekira zvuči, samo što se ne daje 60 miliona za igrača da bi ti "otvarao mogućnosti" sa klupe.

 

ne daje se ni fsg-u izgleda. ali s obzirom da spram sebe imaju onog zadrtog gazdu liona morace da popuste.

fekiru je to ''otvaranje mogucnosti'' samo bonus koji moze doneti, raznovrsnost  u napadackim mogucnostima,  a kupuju ga nadam se zbog neke sasvim druge uloge. nadam se da on ima to nesto sto smo izgubili s koutinjom i sto nam je prekopotrebno da bismo igrali ozbiljan fudbal. 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Super to za Fekira zvuči, samo što se ne daje 60 miliona za igrača da bi ti "otvarao mogućnosti" sa klupe.

Временом(до Божића) постаће првотимац, погтову ад се има у виду да Окс ко зна кад има да се опорави. Главни Клопарин проблем јесте мршав ростер.

Link to comment

Glavni Kloparin problem je što igrači nisu androidi sa titanijumskim endoskeletom, pa da sprintuju 90 minuta bez prestanka. 

 

Tu muku mogla bi da mu olakša ona ideja o revrsible izmenama, kao, možeš da izvedeš kontuzovanog igrača na 10-15 minuta, zameniš ga nekim sa klupe, a posle ako si ga osposobio/odmorio vratiš ga nazad u igru i voziš dalje. Klopp bi pod takvim sistemom sigurno imao više trofeja u karijeri.

Link to comment

Klupa je da se rotira, nije klupa da forsiraš startere dok se ne skrše od iznemoglosti, pa posle forsiraš rezerve dok se ne skrše od iznemoglosti.

 

Mada ja sam gore mislio na umor koji ih sve hvata u toku utakmice, ne na celu sezonu. Kad bi moglo par igrača da se odmori pa vrati na teren, bilo bi neuporedivo lakše igrati klopovski fudbal. ŠBBKBB, ali šta sad.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...