Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Aha, čim se zavrckalo Šakirom iz Gnjilana, odmah im je dosta i 50 miliona za Fekira?

 

Nadam se da nisam u pravu i da neće biti kataklizmični krkljanac na sredini sledeće sezone :sad: 

 

I da neće prodati Manea :sad: 

 

I da neće prodati Salaha :sad: 

 

I da se neće još neko ozbiljno povrediti tokom SP :sad: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne pamtim kad smo doveli dva ozbiljna pojačanja ovako rano. Još golman i neki rezervni napadač i ja sam prezadovoljan.

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Link to comment

Što ste takvi, ostavljate me da budem jedina LFC #baba na ovom forumu :sad: Gde je Ruxi da vam izbuši malo taj konzumerski entuzijazam...

 

 

Link to comment
3 minutes ago, number_9 said:

 Još golman i da nikog bitnog ne prodju i ja sam prezadovoljan.

 

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Gde je Ruxi da vam izbuši malo taj konzumerski entuzijazam...

 

malo je Ruxi. mora i brat middlara da se prikljuci. ipak njih dvojica cine strucnjacki konzilijum i ne idu jedan bez drugoga :D

a i ti bi uini mogo da das jos malo vise od sebe. malo si se nesto zabrinuo. tek u 3-4  stavke:sad: sta je to za tebe...:fantom:

 

Link to comment

Pa izlučio sam sav svoj patos preemptivno, kad je krenula priča o tome da bi mogli da stignu Fabinho, Keita, i Fekir istovremeno da zamene 1 Emre Cana.

 

Znači ne bih da se ponavljam previše, čekam da kupe još Cillessena za 35 miliona.

Link to comment

fekir ce izvodjenje prekida podici na jedan novi nivo

7 minutes ago, Weenie Pooh said:

kad je krenula priča o tome da bi mogli da stignu Fabinho, Keita, i Fekir istovremeno da zamene 1 Emre Cana.

 

dobro nije bas samo cana. i coutinhovo mesto je ostalo upraznjeno. tako da ako gledamo tako imam 3 za 2. 

dobra stvar je sto nam fekir donosi, pored te prekopotrebne kreativnosti, ozbiljno poboljsanje u prekidima. 

nadam se da ce biti pun pogodak! 

Ian-Ayre-640x400.jpg

 

Link to comment

Ostalo upražnjeno kad se Ox povredio, misliš?

 

Trenutno za tri pozicije na sredini konkuriše devet seniora: Henderson, Milner, Wijnaldum, Ox-Chamberlain, Lallana, Fabinho, Keita, Fekir, plus Marko fucking Grujić. Čak i ako odmah u startu otpišemo mučeno Srpče ni krivo ni dužno, ostaje ogromna gužva. I da, znam da neki od njih mogu da igraju i u napadu, ali tamo će biti još manje mesta da se probiju u prvu postavu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...