Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

2 minutes ago, maheem said:

U je...nešto sam ja pobrkao u vezi cene forestera. Mislio sam da su dosta skuplji. Sve mu je super al mu je zadnja klupa mala za moje potrebe

I ja sma milio da je skuplji, ovo uopšte nije baš strašno, samo ga moram videti, a u NS nema dilera :(

Link to comment
Just now, Majo said:

pa ako volis vozljiva auta, cudi me da gledas x-trail. forester i cx5 su izmislile voznju za tog nisana.

Nisana nisam još probao, moram priznati...

 

Honda je strava vozljiv, stvarno, to sam video... Rav4 sa dizel motorom mi je isto bio više nego ok...

Link to comment

@radisa godišnje sabijem 40 000 u proseku. hajde, videćemo kako će da mi legne, da ne pričam na pamet. subaru u BGu imaš u Zemunu, kod Kineskog mosta, idi vidi, to na sajtu nema veze

Link to comment

bas volim kad neko uzme novo auto!

 

sa druge strane, kome nije mrsko voziti par god staro avto, nek saceka jos samo malo, svabe izbacuju dizele evro 5 iz svih gradova.

 

 

Link to comment

Pogledaj i Outback, kad vec ides u Subaru, ja komforniji i tako pregledan auto nisam video, prava krstarica. Kad smo imali salon Subarua na ostrvu, otisao da gledam Forestera i zaglavio se u Outbacku. Nama dvoma je doduse besmislena kupovina takve ladje.

Link to comment
13 minutes ago, ToniAdams said:

bas volim kad neko uzme novo auto!

 

sa druge strane, kome nije mrsko voziti par god staro avto, nek saceka jos samo malo, svabe izbacuju dizele evro 5 iz svih gradova.

 

 

Može li malo detaljnije o tim dizelima?

Link to comment

Prosto će svaki grad (za sad su to stutgart, hamburg i još neki) ubrzo isključivati sve dizele koji nisu evro 6 iz saobraćaja čim nivo azotoksida u vazduhu pređe neku dozvoljenu granicu. Zato su cene već debelo pale a ima još da padaju.

Link to comment

Srećno Banaćanine!

Ako mogu da pitam, što niste razmatrali Koreance? Koliko ja znam, solidno su se pokazali, dobar odnos cene i kvaliteta.

3008 je baš lep auto, nisam znao da je povoljniji od Qashkaija.

Mali off, ali nedavno sam tek saznao da Peugeot uopšte nema opciju pogona na sva 4 točka, to mi je baš wtf.

 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Otback je 40000+ to mi je baš jako van cenovnog opsega....

 

Vidi ako imaju Subaru Legacy Touring Wagon, trebalo bi da je jeftiniji.

Link to comment
54 minutes ago, Majo said:

Zezas, da je toliko u Srbiji¿

KOd nas u cenovniku ima samo Dizel, 39990 je osnovna verzija..

 

Tvoj PDF neće da otvori, ali vidim da cene kreću od 30000...

Link to comment
On ‎2018‎. ‎03‎. ‎01‎. at 10:03 AM, banatjanin said:

u Ford samo ušli i izašli, nisam hteo ni da pričam sa prodavcem. ona Kuga za 17 soma je gola ko pištolj, a i ružna za sve pare. pritom, skučena i neudobna. tamo sve što iole valja nema ispod 30 hiljada.

Fokus je valjda u istoj klasi kao autic koji si uzeo, zar je toliko losiji u performansama?

 

sasrecom btw :D

Link to comment
On ‎3‎/‎1‎/‎2018 at 3:03 AM, banatjanin said:

juče pustio novac za Toyotu Corollu 1.6 benzinac sa 132 KS

 

 

Pic or it didn't happen!   :-)

 

Srecno ga vozio!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...