Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

22 minutes ago, renne said:

Pa ne može u Srbiji to odmah, nikad nema modela i tako to

Dosta se čeka

Ja ću čekati nekih 30 dana, jebem li ga

A da. Pa ima smisla, ipak je Srbija relativno malo trziste da bi bilo sve na lageru. Sta ti uzimas?

 

 

9 minutes ago, banatjanin said:

U ovom slučaju jer meni tako odgovara, auto je spreman na placu od četvrtka. I treba dan za registraciju.

E pa onda, skoljcni par slika, pa odmah upload na PPP. Interesuje me enteririjer. Rece da imas touchscreen - da li ti je ukljucen Android Auto / Apple CarPlay?

Link to comment
26 minutes ago, Peter Fan said:

 

 

 

E pa onda, skoljcni par slika, pa odmah upload na PPP. Interesuje me enteririjer. Rece da imas touchscreen - da li ti je ukljucen Android Auto / Apple CarPlay?

Ima tače screen sa Toyotinim Touch&Go, po ceni bi rekao bez navigacije... Dakle ima telefon preko bluetootha, ima da pušta sa USB-a muziku, ili opet preko bluetootha ili preko AUX-a, i ima rudimentarni pokazivač po trošnje po vremenu, ne i po kilometraži... I ima na njemu kameru za vožnju unatrag...I to je otprilike to...

 

Ja imam isti auto, pa odgovaram umesto njega, da Banaćanin izvine...

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

ti beše mečku rabiš? šta imaš ti u svom od multimedije? 

Imam sve sto je tad kad sam kupovao auto (2016. a auto napravljen 2015) bila opcija. Sad je to vec jednu generaciju staru sto se tice M-B sistema, a kojom se brzinom stvari u auto-industriji mijenjaju to je vec arhaicno I standard. 
 
Imam navigaciju sa situacijom u saobracaju u realnom vremenu, unparedjeni stereo sistem sa Harman Kardon zvucnicima i glasovne komande. Sistem ima CD/DVD player, 10GB hard drive za nasnimavanje medija, SD card, USB i adapteri sa novim i starim Apple konektorom (tako da mogu ustekati stari iPod Classic i novi iPhone) i podrzava Bluetooth streaming. Radio podrzava FM, AM, satelitski i tzv. Weather Band (US Coast Guard ga koristi). Takodje imam i prognozu vremena koja se pokazuje na ekranu. Telefon podrzava SMS poruke i moze ih citati naglas. Glasovne komande radi za kontrolu telefona, radija, svih medija i navigacije.Sistem takodje pokazuje slike albuma za legalno kupljenu muziku (i mp3 i CD).
 
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

Ima tače screen sa Toyotinim Touch&Go, po ceni bi rekao bez navigacije... Dakle ima telefon preko bluetootha, ima da pušta sa USB-a muziku, ili opet preko bluetootha ili preko AUX-a, i ima rudimentarni pokazivač po trošnje po vremenu, ne i po kilometraži... I ima na njemu kameru za vožnju unatrag...I to je otprilike to...

 

Ja imam isti auto, pa odgovaram umesto njega, da Banaćanin izvine...

Pa ja bih rekao da je sve sto je zapravo I potrebno. Zanimalo me da li je uzeo Android Auto/Apple CarPlay I kakva su iskustva.

Link to comment
1 minute ago, Peter Fan said:

Pa ja bih rekao da je sve sto je zapravo I potrebno. Zanimalo me da li je uzeo Android Auto/Apple CarPlay I kakva su iskustva.

Nema to kod nas...

 

Meni nedostaje potrošnja po kilometru u grafičkom prikazu, nedostaje mi što navigaciju naplaćju 640€, pa mi se to jednostavno nije uzimalo... Nedostaje i to što ne možeš racimo detetu da pustiš film (što Honda valjda ima, na primer), i što ne može da čita mailove, nego samo tel poruke (i to samo čita, ne možaš na screenu da odgovoriš). Milim, nedostaje mi još svašta šta bi ja sa tim screenom, ali, ajde...  Za te pare je OK...

Link to comment

@radisa

 

nude mi ovi danas (preuzeo sam auto) neki keramički premaz koji odbija svakakve kapi, prljavštinu, ptičija govna, itd... odnosno, navodno ne dozvoljava ničemu da se lepi na auto.

 

jel znaš nešto o tome?

 

zazvučalo mi je baš dobro, parkiram napolju, a baš imam probleme sa pticama ispred zgrade, sada zimi vrane, a leti govubovi i ostala pričija boranija. urnišu auto ponekad

 

ovo bi mi dobro došlo, ali mi se ne daje 200 e tek tako, ako ne vredi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...