Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

skloni registraciju
Mislio sam da se ne vidi, ali...
I kapiju vile...
Kontejner, ne vila... :(
zato je i uzo beli da se ne vide tragovi od ključa. 
 
fina garsonjera nema šta. 
uzeo beli jer je jeftoniji, a za boju me briga...
Link to comment
On ‎3‎.‎9‎.‎2018‎. at 20:47, kud u maglu Simoviću said:

ja sam prisustvovao jednoj prilično neprijatnoj sceni u njihovom servisu

 

gde jedan mali, ćelavi, nabijeni stokilaš iz g klase jebava majke svima redom zbog auta za koji je dao 90ak k€ i dolazi malo malo

 

 

Ja nikad ne idem u mercedesov servis. Nemam scime.

Link to comment
10 minutes ago, renne said:

suvovi, krosoveri su zakon

 

 

osim sto su svi crossovers suv ali nisu svi suvs crossover. moja mazda, ovaj rav4, highlander, escapes itd su sve crossovers. nisan pathfinder je suv ali makreting je cudo. 

 

mislim da ce u buducnosti svi voziti crossovers i da je putnickom automobilu odzvonilo. postace classic. 

Link to comment
5 hours ago, mustang said:

mislim da ce u buducnosti svi voziti crossovers i da je putnickom automobilu odzvonilo. postace classic. 

 

Nisam siguran, ljudi ne vole da voze velike automobile baš toliko, teži su, zahtevaju jače motore za normalniji rad, više mesta iskaju za parking, i voziti to po gradu uglavnom npr je bespotrebno cimanje. 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Nisam siguran, ljudi ne vole da voze velike automobile baš toliko, teži su, zahtevaju jače motore za normalniji rad, više mesta iskaju za parking, i voziti to po gradu uglavnom npr je bespotrebno cimanje. 

 

to kinezi i patuljci :)

 

 

zavisi koji. na primer nisam altima je duza od pola crossovera. vise je razlika u visini nego u sirini i duzini

 

 

ja kad udjem u manji auto em me fobija uhvati od malog prostora em nemam meru za brzinu. u sedanu ti si manje oprezan jer je stabilniji

Edited by mustang
Link to comment

Pa Kinezi baš vole velike automobile, mnogi evropski modeli u Kineskoj varijanti imaju 10ak centimetara više.

Ne sumnjam da će još rasti popularnost SUV modela, ali teško da će ikad dobra limizina ili hečbek (posebno u Evropi) izaći iz mode.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...