Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajd posto si lepo objasnio da pitam, jer ocito negde gubim poentu...

 

1) Mi smo bolji i zasluzeno uzeli titulu. Dobro, to razumem. 

2) Pusticemo neke timove? Koga cemo i zasto da pustimo? Zasto mislis da su nama blizi/drazi Cuka ili Vojvodina? Pominjao si pre da saljemo igrace na pozajmice tamo i da im dajemo neke igrace... nesto kao npr. Pavkova, Cakija, Stefana Ilica...? Ako si obratio paznju, nama je u rotaciji veci broj igraca. Igrali su klinci i pre ovog meca i kad je bilo vazno (Luka Ilic, Racic, Adzic...). Uostalom protiv vas su pocela upravo 2 omladinca (Adzic i Ilic), a ni Babic nije bas daleko. Do kraja ocekujem da ce sansu dobiti i Joveljic, eventualno Erakovic i to je mozda i jedina razlika u odnosu na sve prethodne utakmice. A i to se nece desiti da igraju bez okosnice tima. 

3) Ovaj deo za gubitnicki Radnicki nisam skontao ni jednu rec. Radnicki se bori za Evropu, izgubio od ekipe koja osvaja prvenstvo i zato je gubitnicki? 

4) Ovde si me dotukao... kako su odnosi 2 kluba na stetu Radnickog? Ostetili smo vas sto smo vam dali pare za Pavkova, ili sto smo vam ga vratili da utrpa 20 golova u sezoni? :) 

Takodje ne kapiram tezu - Jel taj Toncev car sto je preveslao sudije da duvaju u vasu pistaljku, ili je smrad sto je prodao Zvezdi utakmicu koja joj ne treba a u kojoj je i bila bolja kako sam kazes? 

 

Sve u svemu, nisam skontao na koga si ljut - na Zvezdu, na igrace Radnickog, na Tonceva ili na sudije? Ili na nekog desetog?

 

 

Link to comment
30 minutes ago, W.F.C. said:

Ni na koga, zabole me vise, iskreno.

 

 

Drugi put gledaj da te zaboli pre nego sto krenes da pises onakve stvari, ne posle.

 

Razlog zasto Radnicki strada protiv Zvezde je jednostavan i tice se nacina igre. Nislije ove godine igraju fudbal u oba pravca, imaju drugog strelca lige u sastavu i dobro stoje na tabeli. Problem s tim otvorenim pristupom je to sto kad igras protiv bolje i fizicki spremnije ekipe koja ima odlicnu tranziciju za nase prilike obicno oberes bostan. Radnicki je imao dva stinta od po deset minuta u oba poluvremena kad je pritisnuo Zvezdu i stvarao prilike ali to je otprilike maksimum koji se moze izvuci otvorenim pristupom protiv ekipe koja je jednostavno bolja i fizicki dominantnija. Krenuo je i Partizan otvoreno protiv nas i mogao da popije petardu za poluvreme da se ovi nasi slepci napred nisu ispromasivali.

 

Zvezda je na tranziciju zamalo otisla u cetvrtfinale Kupa UEFA, od toga nas je delilo malo znanja koje Pesic i Ben nisu imali da realizuju stopostotne prilike u zavrsnici meca protiv CSKA. Za nasu ligu mi imamo isuvise dobru ekipu kad joj se da prostor za igru. Radnicki je, naravno, mogao da bude ona tradicionalna srbijanska ekipa koja se povuce u krilo svom golmanu i cepa po cevanicama a napred sta uradi, samo ne znam kako bi vam to generalno bilo bolje od ove ekipe koja igra sasvim solidan fudbal i dobro stoji na tabeli.

 

A to da ce Milojevic nekog da pusti - tesko. Bice mesanja karata s timom u zavrsnici prvenstva nakon sto i matematicki osvojimo titulu ali to nista ne mora da znaci. Sto rece Adasevic, protiv vas su igrali Adzic i mali Ilic, usli su Milijas i Milic u drugom poluvremenu. Mi slabije igrace od tih nemamo.

Edited by harper
Link to comment

U jbt, baš se prvi put dešava da je nekog zajebao raspored tako što će ekipa koja je osvojila prvenstvo nekoliko kola prije kraja da posljednja kola igra sa omladincima protiv ekipa koje su konkurenti te ekipe koja je imala nesreću zbog raspored. Jbg, ozbiljan klub će da iskoristi priliku da vidi čime raspolaže i da malo stavi u izlog neki tišleraj. Jok nego će da cijede rizičnog Donalda koji malo malo kolabira ili igrače koji su iznijeli prvenstvo ili će da rizikuju da se možda neki eventualni putnik na SP povrijedi igrajući po JSL gudurama. 

 

Link to comment

Malo se vukao Miskovic sa sinom po zatvorima, trebalo je jos par godina da ga provlace dok ne iskija ovo. No, svejedno je ispalo what goes around comes around.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...