Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

ovoeistina

 

Narocito lose branite prekide. Jedno pet puta je lopta iz kornera pala ili na nogu igraca Zvezde ili na travu.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Dimitrije said:

Jos dve pobede (osim ako Partizan ne posren protiv Cukarickog ili Radnickog) do titule.  Podseca na Miljanovo vreme kada je Zvezda nekoliko kola pre kraja prvenstva osvojala titulu, poslala prvotimce na odmor i odigrala ostatak prvenstva sa drugim timom.

 

podseca na vreme kad odigrate sa Vosom predzadnje kolo sa trecim timom i onda izadjete u zadnje kolo nama sa najjacim sastavom

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Narocito lose branite prekide. Jedno pet puta je lopta iz kornera pala ili na nogu igraca Zvezde ili na travu.

 

narocito lose branimo sve ... porozni ko mladi sira, brzi kao munja, ko ti, ja i jos trojica odavde da smo igrali na njiovo mesto

Link to comment
20 minutes ago, harper said:

 

Narocito lose branite prekide. Jedno pet puta je lopta iz kornera pala ili na nogu igraca Zvezde ili na travu.

Tako smo i primili prvi gol....dobro smo prošli. Utakmica dobra, neklasična za SL....

Čestitam na pobedi...

Link to comment

Od februara 2015. nista ne igramo protiv vas, ocekivao sam ovo, problemi su u nasem dvoristu pre svega, i taj visedecenijski idiotski odnos klubova je posebna prica o kojoj se cuti , ali da smo zivi i zdravi, niko nama nije kriv za ovo. Ne radi se posao ovako, ovako se samo bruka. Cestitke na tituli.

Link to comment

Ne nego da mi samo protiv njih grizemo a sve ostale pustmo. A istovremeno i da se nasa i njihova uprava dogovore da nam daju bodove i kad nam treba i kad nam ne treba jer smo tako u mogunosti... I da mozemo da mrzimo Tonceva jer je vratio Radnickom naklonost sudija... jednom recju pokrijes sve varijante i sta gpd da se desi sutra napises - jesam vam rekao?

Link to comment
On 21.4.2018. at 17:53, W.F.C. said:

A sad rasprodaja bodova u zamenu za igrace koji ce grejati klupu ili ici na pozajmicu...Vosa i Cuka

А бе бате како те није срамота? Ла'еш како зинеш. Место цеће да си нам донеа...

Link to comment

Da ponovim i razjasnim sta sam hteo da kazem:

 

- cestitke na tituli, kvalitetniji ste, odigrali ste bolje utakmicu

- pusticete neke timove do kraja da uzmu bodove, igracete sa zamenama i omladincima

- da dolazimo recimo mi u zadnjih par kola odigrali biste punom snagom i sa prvim timom (kao 2016.)

- niko nam nije kriv, Nislije ne zele ovakav gubitnicki Radnicki jer on to nije, i pritom jedan deo prestaje da prati, a drugi, gluplji deo se okrece Zvezdi i Partizanu poslednjih 30 godina koliko traje propadanje

- odnosi klubova su idiotski i to traje decenijama, na stetu Radnickog i ponavljam, za to je kriv Radnicki, odnosno ljudi koji ga vode, posebno zadnjih 30 godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...