Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ben spasao Radnicki od katastrofe.  Masio zicere, blokirao suteve svojih igraca koji su isli u gol.  Ben je dobar igrac ali koncentracija u zavrsnici nikakva.

Link to comment

Munja, Recko, Cicko, Caki,... kao da su skupljali igrace po Jatagan-mali.  Radnicki nema los tim.  U poredjenju sa proslonedeljnim Derbijem, Radnicki je izgledao bolje i napravio vise prilika za gol nego Partizan.

Link to comment
6 minutes ago, Redrooster said:

Gde ste vi skupljali igrace? Pola tim nislije ovaj na arenu 20x puta reko "ovaj rodjeni nislija".

Ja to iz miloste, a vi se vredjate.  Za Nis sam vezan jer su moji tamo ziveli pre i za vreme rata (2. svetskog).  Toponimi kao Jatagan-mala, Najlon-basta, Bara-Venecija, ... su tipicni za varosi u jugoistocnoj i juznoj Srbiji i bude kod mene lepe uspomene na detinjstvo i mladost.

Edited by Dimitrije
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Mi smo ponosni na nase Nislije, pogotovo Piksija i Ramba... nema potrebe za svadjama :D

 

Рамбо није Нишлија, рођен у Мајданпеку.

 

Честитке на заслуженој победи.

Link to comment

Знам одакле је дошао, али није Нишлија. Онда и Павков дође Нишлија по тој логици... ;)

Link to comment

Jos dve pobede (osim ako Partizan ne posren protiv Cukarickog ili Radnickog) do titule.  Podseca na Miljanovo vreme kada je Zvezda nekoliko kola pre kraja prvenstva osvojala titulu, poslala prvotimce na odmor i odigrala ostatak prvenstva sa drugim timom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...