Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

i ne veruj im rile prelazi u spartu...

 

15174214865289.jpg

 

U ovim trenucima Mihailo Ristić obavlja lekarske preglede u Pragu, posle čega će ozvaničiti saradnju sa Spartom. Očekuje se da uskoro na istom mestu bude i Gelor Kanga. Njih dvojica, kao i rumunski čuvar mreže Florin Nica u naredna tri sata će biti predstavljeni u novom klubu.

Link to comment

Rile je bio najbolji na terenu u utakmici Krasnodar-Zvezda, i od tada nista.  Dobro je sto je otisao u drugi klub.  Mogao je i u Zvezdu da se vrati sada kada nema vise Kange.

Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:


Пусти ти Тојоту Танго, ја сам те питао друге ствари. Знаш ли или не знаш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Znam da Gazprom CZ  daje 4-4.5m eura, a da je prethodni davao cca 10x manje, te zaključujem da deal nema ekonomske logike.

 

Negde grešim?

Link to comment
7 minutes ago, tangodelta said:

 

Znam da Gazprom CZ  daje 4-4.5m eura, a da je prethodni davao cca 10x manje, te zaključujem da deal nema ekonomske logike.

 

Negde grešim?

 

jesi ti ekonomista, alo? gazprom mora da se takmiči na vrlo konkurentnom tržištu naftnih derivata, gde nema monopola, dok su tojotine automobile svi i ovako morali da kupuju...

Link to comment
1 hour ago, tangodelta said:

 

Znam da Gazprom CZ  daje 4-4.5m eura, a da je prethodni davao cca 10x manje, te zaključujem da deal nema ekonomske logike.

 

Negde grešim?

Значи не знаш колико вреде те кампање, из тога не можеш да закључиш да је претходни споразум о рекламирању био исправан или није. Твој закључак је одатле нагађање које врло вероватно јесте погрешно. 

Link to comment
Значи не знаш колико вреде те кампање, из тога не можеш да закључиш да је претходни споразум о рекламирању био исправан или није. Твој закључак је одатле нагађање које врло вероватно јесте погрешно. 
Partizan dobija od sponzora ~1.3m eura, Hajduk oko 1m (od glavnog sponzora na dresu oko 0.5m eura), GNK ni nema glavnog sponzora.

Kolika je realna cifra koju CZ može da dobije ćemo videti kad Gazprom ne bude više bio sponzor, kad bude morala da traži novog na tržištu. Neću imati problem da se pospem pepelom ukoliko nađe sponzora koji bude bio spreman da odvoji i pola ovog iznosa.

Takođe sam spreman da pročitam i tvoje viđenje ovog posla :)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...