Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Знаш ли ти неки детаљ на који Танго није знао да одговори?
Uz rizik da ispadnem dosadan, ja ću te i drugi put zamoliti za tvoje tumačenje :)
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гаспром у Звездином као и у случају Шалкеа не мора да има само маркетиншке ефекте у виду већ и неке друге економске а можда чак и политичке. То је руска државна компанија која има своју логику одлучивања чије детаље ја не знам. Са друге стране новац који они улажу у Звезду спрам њихових прихода је збиља миноран, цело то улагање их мање кошта него Бане Ивановић у Зениту.  Оно што хоћу да кажем да не видим какве Гаспром има везе са државом Србијом као неко ко улаже паре у фудбалски клуб.

Link to comment
2 minutes ago, porucnik vasic said:

Оно што хоћу да кажем да не видим какве Гаспром има везе са државом Србијом као неко ко улаже паре у фудбалски клуб.

 

 

Quote

Svi kažu da su Rusi dali pare, pa se onda članovi uprave hvale kako su doveli velike sponzore, ali je to omogućila država. NIS u Partizan i Gazprom u Crvenu zvezdu, a jedina je istina da su oni to uradili zato što je država to tražila - zaključio je na tu temu premijer Srbije.

 

Link to comment
11 minutes ago, porucnik vasic said:

Оно што хоћу да кажем да не видим какве Гаспром има везе са државом Србијом као неко ко улаже паре у фудбалски клуб.

:lolol:

Link to comment

Ne znam koji je prvi stadijum cega.

Ono sto znam je da je Gazprom u Zvezdu usao pre nego sto je Vucic postao bilo kakva vlast, pa tu famoznu 'drzavu' predstavlja ko ce ga znati ko.

Takodje znam i da Vucic ne moze da zove Gazprom ni inace, posto se njima generalno jebe sta on hoce. 

Osim toga, Gazprom ulaze ogromna sredstva u promociju preko fudbala, pa tako sponzorise LS, Zenit i Salke, trebalo je i Levski u Bugarskoj i PAOK u Grckoj. Neko bi rekao da na taj nacin Rusi promovisu sebe, ali svi znamo da je u pitanju Vucic.

Cuj, zvao on NIS, pa zvao Gazprom jbt

Link to comment
12 hours ago, porucnik vasic said:

Гаспром у Звездином као и у случају Шалкеа не мора да има само маркетиншке ефекте у виду већ и неке друге економске а можда чак и политичке. То је руска државна компанија која има своју логику одлучивања чије детаље ја не знам. Са друге стране новац који они улажу у Звезду спрам њихових прихода је збиља миноран, цело то улагање их мање кошта него Бане Ивановић у Зениту.  Оно што хоћу да кажем да не видим какве Гаспром има везе са државом Србијом као неко ко улаже паре у фудбалски клуб.

 

Substance over form :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...