Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka čast za prelazn rok, ali bez Miloja ne bilo ništa od toga

 

Mada jeste bila zanimljiva politika. Obično kad se ide u rebilding prvo stradaju stranci kao najodogovrniji. A Terza nije mogao da nigde da uvali strance, pa je odlučio za uzvrat da promeni skoro sve domaće igrače, i bingo.  I to su sve povrartnici iz instranstva kliknuli. Znači sledeća logična meta bi trebalo da bude Đuričić

Link to comment

pa negde sam i procitao da ganjamo djuricica da zameni kangacu. mozda na ppp   :)

 

inace cak i da odu sva 4 stranca nosioca na zimu, nije da smo bas obezglavljeni. babic upada umesto le taleka, vraca se jovicic umesto donalda, a pesic uskace umesto boacija. samo treba naci zamenu za kangu. kadu to svakako nije.

Edited by Nikodije
Link to comment

I Pesic je samo za domace atare, on u Evropi ne pravi ama bas nikakvu razliku, pogotovo ne na levom krilu, nema brzinu, nema dribling, jbg. Moze da pravi majmunima ljude ovde po atarima, ali je Bacje koji promasuje 100% sanse po meni bar duplo bolji spieler. :D 

Link to comment

Vujadin i Gobelja kapitalna pojačanja

 

Ostalo je ok :fantom:

 

Radonja, magacin i Borjan, iznuđeno da se promeni u kapitalna pojačanja.

I sva skupa pojačanja u pojačanja.Može i tu da se doda kapitalna.

Ostalo je ok.  :fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Pored Djuricica, navodno je Terza nanisanio i nekog Jevtovica, krilo iz Rosenborga. Za poziciju Srnica.

nikad ga nisam gledao,al ako ga je Terza nanišanio-dižem obe ruke.

Upisati ga kao kapitalno pojačanje.

Link to comment

Pored Djuricica, navodno je Terza nanisanio i nekog Jevtovica, krilo iz Rosenborga. Za poziciju Srnica.

 

Povratnik, Jovičićeva generacija iz Borca, ovaj prelazni rok se piše sam od sebe

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...