Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Za razliku od vecine Zvezdasa, mislim da Partizan ne guraju ni FSS ni vlast do titule.  Partizan je svoje titule u Srbiji osvojio na kvalitet ili tacnije, na znacajan manjak kvaliteta Zvezde i drugih klubova.  Zvezda je ove godine znacajno bolja od Partizana i to ce joj verovatno doneti titulu ukoliko ne bude velikih lomova i rasprodaje ove zime.  Ono gore sto sam napisao je sala a ne moj stav.

Edited by Dimitrije
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radnicki razocarenje. Ocekivao sam vise. Njih bi i Partrizan pobedio za 90. minuta i to bez penala.

Reče njihov trener da su imali dosta problema sa sastavom i da je ovo praktično bio kombinovan tim.
Link to comment

Jesu, ali to je isto i sa ostalim klubovima u ligi.  U ovom stadiumu prvenstva, malo koji klub moze da izvede najboljih 11.  Razumem da Nis nema kvalitet u postavi koju je izveo, ali nema ni sistem u igri, agresivnosti, ni ambicije.  Pogledajte za razliku od njih Spartak, to je kao nebo i zemlja.

Link to comment

Po kvalitetu igraca mozda treci ili cetvrti.  Po kvalitetu igre, ja bih ih svrstao odmah iza Zvezde.  Paruzan je jos uvek Zvezdin glavni rival, ali oni i dalje kubure sa igrom i pobede izvlace na kvalitet igraca a ne na kvalitet igre. 

Link to comment

Za razliku od vecine Zvezdasa, mislim da Partizan ne guraju ni FSS ni vlast do titule.  Partizan je svoje titule u Srbiji osvojio na kvalitet ili tacnije, na znacajan manjak kvaliteta Zvezde i drugih klubova.  Zvezda je ove godine znacajno bolja od Partizana i to ce joj verovatno doneti titulu ukoliko ne bude velikih lomova i rasprodaje ove zime.  Ono gore sto sam napisao je sala a ne moj stav.

 

Uz svo postovanje prem vasem pisaniju na temi, bold mora na bisere....osim ako se iza ovog posta ne krije neka zajebancija, a ja corav ne vidim.

Link to comment

Reče njihov trener da su imali dosta problema sa sastavom i da je ovo praktično bio kombinovan tim.

Na klupi nismo imali sve igrače, odnosno klupa je imala praznih mesta....imali smo 3 omladinca i nsimo imali rezervnog golmana. Pet standardnih igrača je povređeno i Pavkov nije imao pravo nastupa. Na klupi je bio Stanković-rovit. To je što se problema sa sastavom tiče. Imali smo problem u igri. Mnogo netačnih pasova, bez agresivnosti. Zvezda je lakše nego što je očekivala došla do pobede, a pobedi se nema šta zameriti.....ukratko...

Edited by Legenda
Link to comment

Uz svo postovanje prem vasem pisaniju na temi, bold mora na bisere....osim ako se iza ovog posta ne krije neka zajebancija, a ja corav ne vidim.

Moze slobodno.  Neko ode na bisere zbog ostroumlja, neko zbog gluposti.  Ali ako vec stavljate na bisere, stavite celu recenicu.

Link to comment

Zanimljiv je tekst o Beari samo ima par gresaka vezno za nacionalno-politicku stvar. Vlaj nije pogrdan naziv za Srbe iz Zagore, nego za sve iz Zagore, a to sto je bio partizan mu nije odmoglo da ga prihvate u Splitu.

"Влај" је "Влах" и погрдан је израз за све Србе у Хрватској. Тако један пургер зове и Џонија Штулића у оном документарцу о Азри, на пример.

 

Тако их назива и један крипто-усташки историчар, иначе харвардски професор, из чије су се књиге о Југославији информисали чланови америчке администрације на почетку деведесетих.

 

Али хвала на томе што све Загорце зовеш Србима. Мени је то океј јер смо ионако један народ, кај не?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...