Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Objasnio stručnjacima koliko smo pali u 2. pol u Kelnu -_-
 

Izneću jedan detalj, ne bih voleo da edukujemo nekoga, ali volim da govorimo o činjenicama.
Mi smo protiv Kelna pretrčali dva kilometara više od rivala. Pretrčali smo u oba poluvremena isto
Ljudi ne mogu da shvate da rival nekad igra rizično, menja sistem. Malo se ovde sve gleda površno.


Lepo je što dobija prostor u medijima, jer treba da se promovišu dobre stvari, samo treba da pazi da ne pretera sa samopromocijom
Što neće biti lako jer je trener Zvezde uvek interesantan, pogotovo kad naiđe neko ovakav ko ima nešto pametno da kaže

Link to comment

Meni bi bilo pitanje da li su trojica veznih isto pretrčala. Tu mi deluje ključ. Trebalo je da samo malo zadrže loptu i da dobrim pasom kazne rizičnu igru, a oni su izgleda kalirali. Svakako Miloje je za hail.

Link to comment

КУМС мајсторски истроловао. 

 

Moć. Vrtim strane i smejem se.

 

Što reče Praslin kome je skupo nek gleda na TV. Jbt, za ovih sušnih 10godina smo valjda uštedeli dovoljno novaca da se odgleda bar 3 tekme na Marakani.

Link to comment

Šta kaže Miloje za Srnića?   :blush:

Ma nije los je Srnic, samo je spetljan kada treba da cusne loptu u mrezu.  Izgleda da mu tada jurne krv u glavu. Ne mogu da mu oprostim jedan derbi na JNA kada je u 1-na-1 sa golmanom uspeo da pogodi golmana, kao i zicer protiv BATE-a.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Арухо, наш бивши играч играо на Бомбоњери против Аргентине. Нама није био добар.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...