Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

А колико не би биле скупе? 100, 200, 300 динара? Сећа ли се ико колико је био Север 1990?

evo i kolege španci se bune, šalke bilbao 90€

 

post-2054-0-24401400-1507063638_thumb.jpeg

 

pa uporedi prosečne plate u srb i esp, ovde je nešto ispod 400€

 

e

mislim da je realna cena u srbiji za ovakve utakmice 4000, 3000, 1800

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ништа ја тебе не разумем. 2400 за две улазнице је 24 јевра. У Шпанији је била једна 90. Плата у Шпанији није ни у лудилу 4000 јеврића.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сад видим да се карте зарачунавају у пакету, а цене се бележе посебно. Генијална замисао.  :isuse:

Како је Драганче показао, имајући у виду инфлацију цена за утакмице ипак није прескупо. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

razumeš al se praviš blesav. ja sam pričao o ceni zapada. španci se bune za cenu u nemačkoj od 90€

u srbiji pros plata 400€, karta 25. u španiji je sigurno viša od 1600, a puno im je 90

 

e

i dalje stojim pri tezi da je terza zacepio min 20% preko realne cene

 

e1

nama™ koji smo uvek imali skuplje karte, komplet za centar zapada/istoka u sezoni kad smo igrali sa totenhemom(pandan sadašnjem arsenalu) je bio 4500

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Da napomenem da bi Zapad ispao preko 50 eura, Sever 15 eura, za one koji mrze da racunaju. Bajern polufinale KESa 1991.

I Srbija deo Jugoslavije u momentu kada su plate bile u markama na maksimumu. Maksimalno je bilo negde od jeseni '89 do zime '90. Sa Bajernom je bilo u proleće '91, marka već devet zvanično, a realno još niže za neki dinar.
Link to comment

Da napomenem da bi Zapad ispao preko 50 eura, Sever 15 eura, za one koji mrze da racunaju. Bajern polufinale KESa 1991.

 

i liga evrope po grupama... jbm li ga nije isto. 

Link to comment

I Srbija deo Jugoslavije u momentu kada su plate bile u markama na maksimumu. Maksimalno je bilo negde od jeseni '89 do zime '90. Sa Bajernom je bilo u proleće '91, marka već devet zvanično, a realno još niže za neki dinar.

 

Pa i neka je deset tada bilo, 80 maraka je 40 eura. A prosecna plata sigurno nije bila 1000 maraka (mada je bilo onih i sa vise, narocito u BG). 

Link to comment

Sta se ti brines. Ko moze da prisuti, kupice. Ako ih ne bude dovoljno, stadion nece biti pun. Ja sam siguran da hoce.

Ponuda vs potraznja. 

Наравно. Није клуб социјална установа.

Link to comment

 

i liga evrope po grupama... jbm li ga nije isto.

Sta se ti brines. Ko moze da prisuti, kupice. Ako ih ne bude dovoljno, stadion nece biti pun. Ja sam siguran da hoce.

Ponuda vs potraznja.

 
Link to comment

имајући у виду инфлацију цена за утакмице ипак није прескупо.

 

odeš kod kurve koja je nekad bila opasna riba, sad se olinjala al i dalje ‘vata na ime i kaže ti 100€/sat

pa naravno da nije mnogo kad nisi jebao 10 godina

 

:fantom:

Link to comment

 

 

 

 

Ne znam za kumsa, ja se ne brinem uopste. Mislim da je skupo za srpski standard al verujem da ce biti puno. Ipak je to prilika da se vidi veliki evropski klub posle Bajerna od kog je proslo dosta vremena. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...