Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Bile su enormno visoke u decembru '90. Milošević zahvatio iz federalnog budžeta i podelio za izbore. Posle toga je išla devalvacija, pa kriza pred raspad, ali je para i plata bilo baš dosta. Ne znam da li može da se nađe neki podatak, koliko je bilo maraka. Ali realno sto maraka je bilo baš dostupno i lako se davalo za farmerke.

Edit: zaboravio sam da kvotujem dragančeta.

Edited by Jozef K.
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

odeš kod kurve koja je nekad bila opasna riba, sad se olinjala al i dalje ‘vata na ime i kaže ti 100€/sat

pa naravno da nije mnogo kad nisi jebao 10 godina

 

:fantom:

Kakva je kafa?

Link to comment

Baski su sirotinja.

Нека им Каталонци плате улазнице, не видим у чему је проблем.

 

Симовићу, ово са скупим картама да причамо о здравственом осигурању за децу и омладину. Није баш основна људска потреба да се седи на стадиону, па да рачунамо колики би јуниверзал бејзик инком био праведан на ову скупоћу. Коме је скупо, нека гледа на тевеу. Има стрим за џ сигурно.

 

А што се оне деце тиче и очева из провинције... Нисам баш из провинције, али деце имам брдо и мени јесте скупо било да их водим. Проблем сам решио тако што идем без њих, а пола пара што бих бацио на њихове улазнице потрошим на пиво, чиме сам заправо уштедео доста монетарних средстава јер не могу да попијем колико би они коштали. Значи, ето решења. А Ако писну, поломићу их када кући дођем пијан после пораза или ћу их изљубити ако победимо и молим лепо. Чист профит.

Link to comment

:D

Е, немаш појма како им Праслин бије. Јури их по кући, они вриште  већ са врата скида каиш... :fantom:

Ја не знам КУМС-е што се ти бринеш за финансијску ситуацију Звездиних навијача?  :naughty:

Link to comment

Нека им Каталонци плате улазнице, не видим у чему је проблем.

 

Симовићу, ово са скупим картама да причамо о здравственом осигурању за децу и омладину. Није баш основна људска потреба да се седи на стадиону, па да рачунамо колики би јуниверзал бејзик инком био праведан на ову скупоћу. Коме је скупо, нека гледа на тевеу. Има стрим за џ сигурно.

 

А што се оне деце тиче и очева из провинције... Нисам баш из провинције, али деце имам брдо и мени јесте скупо било да их водим. Проблем сам решио тако што идем без њих, а пола пара што бих бацио на њихове улазнице потрошим на пиво, чиме сам заправо уштедео доста монетарних средстава јер не могу да попијем колико би они коштали. Значи, ето решења. А Ако писну, поломићу их када кући дођем пијан после пораза или ћу их изљубити ако победимо и молим лепо. Чист профит.

 

Lep i tužan post, jedino se ne bih složio sa onim delom o pivu. Kabasto je, umara i non stop tera na pišanje :(

Link to comment

Za obje.

 

Jeste skupo i odnosu na cijene prethodnih godina, maltene duplo skuplje nego kad je partizan bio u el zadnji put. Al sta da se radi, osjetili su da može, i to je to. Nije toliko skupo da odbije ljude u potpunosti

Link to comment

20€ za 2 meca i nije puno.

 

To je realno ništa za nešto što se dešava jednom u 15 godina :)

 

Šalu na stranu, stvarno nije skupo, ne znam šta kukate. Ne gledaju se timovi tipa Arsenala svaki dan.

Link to comment

Taj sto ode na sever ce se nagledati arsenala u pizdu materinu. Take ekipe se gledaju s istoka/zapada. 

 

#samokazem

 

Jel neko odavde stvarno razmatra da ide na sever sa najvernijima? 

 

Btw, sad tek vidim da su karte za istok i zapad duplo i više od toga skuplje. To je već solidno dranje. 

Link to comment

Kako sad dranje 20e za istok za Arsenal?

 

Uvek je Istok bio bar 50% skuplji od Severa... a zapad jos 10e skuplji...to mu i dodje tako... 20e za Sever, 40e za Istok i 50e za Zapad za paket od 2 utakmice...

 

Krasnodar je bio 800. 1200 i 1500 dinara ... ista cena je bila i za Ludogorec prosle godine

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...