Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Dodao bih i Stojkovica na tvoju listu, ove sezone je veoma dobar

Kao i Jovicica koji je takodje bio odlican do povrede.

U sustini, nama trebaju oba stopera i krilo da budemo tip top

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo što su Milić i Srna među najzaslužnijima za to što je ekipa uopšte ne ovom nivou takmičenja. Srnić je imao gol ili asistenciju protiv svakoga u Evropi do sada, Florija i Irtiš golovi, Prag asistencija, Kransodar gol i Bate asist

Link to comment

Ljudi, realno mi u Kelnu ako izvucemo bod puna kapa. Jos ako Borjan I Vujadin ne igraju, pu pu pu.... 

 

Jedino se radujem sto cu biti u stadionu I druziti se ljudima koje nisam video neko vreme I nadam se da necemo praviti neka sranja....

Link to comment

Dodao bih i Stojkovica na tvoju listu, ove sezone je veoma dobar

Kao i Jovicica koji je takodje bio odlican do povrede.

U sustini, nama trebaju oba stopera i krilo da budemo tip top

 

Dobro izgledaju i Vujadin Savic, Le Talek, Milic, Gobeljic, Srnic, jer je Milojevic uspeo da dobro organizuje tim oko ovoga sto ima, ali jednostavno nemaju kvalitet i talenat ovih koje sam nabrojao. NIje to lose, bilo je Zvezdinih timova gde si mogao da nabrojis jedva po par igraca koji mogu da igraju ovaj nivo fudbala, samo kazem da nam je tim isuvise "saren" da bi bio proglasavan za favorita protiv tima kakav je Keln i to u gostima. Mi smo igrali nereseno kuci i sa BATE Borisovim, bilo je perioda kad smo mogli da resimo utakmicu u nasu korist ali je bilo i perioda kad smo lako mogli da izgubimo utakmicu. To sto Keln gubi kao na traci ne znaci nama mnogo, oni gube u Bundes ligi a mi pobedjujemo i kontrolisemo situaciju u nasoj ligi koja je jedno desetak puta gora. Ne treba ici tamo spustenih gaca ali se ne treba ni zanositi previse.

 

Druga stvar bi bila kad bismo srz ovog tima koji je u manevru mogli da sacuvamo na duze, pridodamo jednog odlicnog stopera i desno krilo, imali bismo tim do jaja, ali za tako nesto bi se mnogo toga moralo promeniti u klubu. Samo Lazovica da imamo na krilu da nalece na ove Kangine, Krsticiceve i Donaldove lopte u prostor vec bi napravilo ogromnu razliku.

Link to comment

Vujadin Savić neće moći da pomogne Crvenoj zvezdi u Kelnu zbog povrede zadnje lože, sada više nema ni najmanje dileme!

 

Dobra vest za crveno-bele, ali i trenera Milojevića je ta da su roviti golman Milan Borjan i Milan Rodić odradili trening, što uliva određenu nadu da bi obojica mogli da se nađu u četvrtak uveče.

 

Znaci LeTalek i Babic ili Frimpong...

Link to comment

Ne znam kakva je Kelnova navala™, zadnji put kad sam ih gledao igrali su Podolski i Mato Jajalo. Da li su buzdovani ili pimpleri, ako su pimpleri - pravda za Frimponga. 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...