Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvezda ima izuzetno dobar srednji red.  Da li je Keln bolji u tom segmentu?  Zvezda ima vrlo dobru odbranu.  Da li je Kelnova odbrana bolja?  Zvezdin potencijalni problem je golman s obzirom na povredu Borjana.  Drugi problem je slaba realizacija ofanzivnih igraca.  Ukoliko je odgovor na prva dva pitanja pozitivan, onda je Keln favorit.  Ukoliko nije, primat bih dao Zvezdi cak i pored navedenih slabosti.

Link to comment

Gledao sam Keln 3-4 puta ove sezone. Ništa ne znaju. Zvezda je neuporedivo više pokazala. Sad što oni imaju potencijal da odigraju mnogo bolje (a mi lošije), druga je priča. Ko se kladi rukovodeći se objektivnim parametrima, dvojka na Zvezdu je must do.

 

Oni nisu imali privilegiju da igarju protiv Cacka i Rada itd... Ne znam koliko bi mi pokazali u Dortmundu ili Hanoveru.

Link to comment

Oni nisu imali privilegiju da igarju protiv Cacka i Rada itd... Ne znam koliko bi mi pokazali u Dortmundu ili Hanoveru.

Свезналица, инквизиторска.

Link to comment

Zapravo u poslednjih 26 godina jedina pobeda u zapadnoj evropi nam je ona iz 2002.protivu letecih magaraca.

 

Nismo mogli da pobedimo ni ksamaks, ni odenze, ni tromzo,ni jang bojs, ni ekeren, ni helsinki, ni rezervni tim strazbura... i sada kao treba da se busamo u prsa junacka i da upisemo sigurna 3 boda u nemackoj.

Edited by Nikodije
Link to comment

Pobedili smo Cork City u Irskoj 2006, to je Zapadna Evropa  -_-

 

 

Na listu povređenih dodajemo Vujadina. Da nam je neko rekao da će to biti hendikep

Edited by levi
Link to comment

Zvezda ima ukupno cetiri igraca koji su spremni za ozbiljan fudbal (Kanga, Krsticic, Donald i Boaci), dvojicu povredjenih (Rodic, Borjan) i jednog pod makaze (Radonjic) koji bi mogli u punoj formi da odgovore na takve zahteve. Ostali su dobri za nasu ligu i to je to. Ne znam kakav je Keln, videcemo u cetvrtak, ali ovo sto sam nabrojao je kompletan igracki fond Zvezde za ovaj nivo takmicenja. Ovi ostali moraju da daju sve od sebe da makar ne zajebu nesto narocito veliko.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...