Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Koliko samo opreznog navijackog taktiziranja i defetizma pred gostovanje u Kelnu.... :fantom:

Ja ono zaista mislim. Zvezda je u Kelnu izgubila 3-0 sa Piksijem, Robijem, Dejom... Taman posla da smo sad favoriti jer su ovi slabo usli u sezonu.
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

A, evo nam i fra Tomasa de Torqvemade.  Za razliku od ovi sitnih siljokurana koji se kunu u oci, ovdasnji fra Tomasino se poziva na univerzalne kategoreije - zakone fizike! Nije bitno da li zakoni fizike imaju mnogo veze sa diskusijom da li je Milijas bivsi (ili da li je ikada bio) fudbaler ili da li je jos uvek koristan za tim, bitno je da se pozivanjem na univerzalne zakone dezavuise onaj protiv cijeg se misljenja istupa. 

 

Sitan šiljokuran ti u gaćama, babo zaludna. Aj sad još neku laž kako si gledao prvi derbi sa -10 godina starosti.

Link to comment

Ja ono zaista mislim. Zvezda je u Kelnu izgubila 3-0 sa Piksijem, Robijem, Dejom... Taman posla da smo sad favoriti jer su ovi slabo usli u sezonu.

 

Ta utakmica nije nikakav indikator za bilo sta, kao i ovo Midlarino guslanje o nemackom die beste fudbalu. Keln je u igrackom rasulu, povredjene vedete,  trener ne moze da sastavi vise od 45 minuta prosecnog fudbala u sezoni, a ti u slucajnom remiju protiv Hanovera vidis dizanje samopouzdanja. :D Da se ne ljutite,  kad smo isli na Olimpiko raspalom Laciju nismo ni priblizno ovoliko batadjorisali pre 13 godina kao vi ovde na topiku.

 

Bolji ste nego sto vam se cini, ali dugo ste van ozbiljnog fudbala, za koji smo se mi makar malo prikacili u ovih 15 godina....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Kako su se samo kladionice zajebale u formiranji kvota. I to likovi koji zaradjuju milijarde od toga. Ovo ce biti fejl veci od kvote na Lester. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

Kako su se samo kladionice zajebale u formiranji kvota. I to likovi koji zaradjuju milijarde od toga. Ovo ce biti fejl veci od kvote na Lester. :fantom:

Си ставио 100 јеврића на Келн?

Link to comment

Da se ne ljutite,  kad smo isli na Olimpiko raspalom Laciju nismo ni priblizno ovoliko batadjorisali pre 13 godina kao vi ovde na topiku.

 

Bolji ste nego sto vam se cini, ali dugo ste van ozbiljnog fudbala, za koji smo se mi makar malo prikacili u ovih 15 godina....

 

Misliš da Miloe i igrači uvažavaju šta se piše po nekom srpskom forumu, pa se spremaju u skladu sa tim? To bi bilo u fazonu onih Dimitrijevih bajanja i mađijanja.

 

Nije nenormalno da si oprezan kad gostuješ bundesligašu posle toliko usranih godina. Svakako normalnije nego ono non stop klackanje između euforije i depre na FKP topiku.

Link to comment

Ma normalno. No su dosli ova dva provokatora sa FKP topika da nam otvore oci kako ce biti epski fejl ako ne dobijemo raspali Keln tamo. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

ja sad prebiram kada je zvezda uopste odigrala poslednju utakmicu u zapadnoj evropi... valjda bordo 2012. dakle 5 godina nismo ni privirili na zapad, a sada neki vec upisuju sigurnu pobedu.

 

e da, sasuolo prosle godine koji nas je izuo. ekipa u rangu kelna, pretpostavljam.

Edited by Nikodije
Link to comment

Си ставио 100 јеврића на Келн?

 

:D

Misliš da Miloe i igrači uvažavaju šta se piše po nekom srpskom forumu, pa se spremaju u skladu sa tim? To bi bilo u fazonu onih Dimitrijevih bajanja i mađijanja.

 

Nije nenormalno da si oprezan kad gostuješ bundesligašu posle toliko usranih godina. Svakako normalnije nego ono non stop klackanje između euforije i depre na FKP topiku.

 

Ma dobro, normalan respekt treba da postoji, ali se bojim da vama bundesligasi i usrane godine izgledaju daleko veci problem nego sto jesu. Zvezda ima igru da dobije ovakav Keln u gostima i uglavnom se ona pita u cetvrtak. Btw, ako si i mene prepoznao u klackalici na FKP topiku, onda si sutnuo preko tribina....

 

Ma normalno. No su dosli ova dva provokatora sa FKP topika da nam otvore oci kako ce biti epski fejl ako ne dobijemo raspali Keln tamo. :fantom:

 

ne moze Gorac bez epskog folliranja i preterivanja .... :D

 

Jbt, ne moze covek iskreno ni da vas pohvali, a da ne ispadne provokator.

 

ja sad prebiram kada je zvezda uopste odigrala poslednju utakmicu u zapadnoj evropi... valjda bordo 2012. dakle 5 godina nismo ni privirili na zapad, a sada neki vec upisuju sigurnu pobedu.

 

e da, sasuolo prosle godine koji nas je izuo. ekipa u rangu kelna, pretpostavljam.

 

Inace, malo ste mitologizovali taj Bordo pre svega zbog penala na kraju utakmice (generalno, ne mislim na tebe uopste), realno ste otvorili utakmicu golom koji je trebalo da bude ponisten. Sto se tice poredjenja Sasuola i Kelna, prvi tim je bolje delovao u ovoj fazi, ali vi ste potpuno drugacija ekipa od  grofovskog rasula pre svega u trcanju, taktickoj pripremi i motivaciji.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Sto se tice poredjenja Sasuola i Kelna, prvi tim je bolje delovao u ovoj fazi, ali vi ste potpuno drugacija ekipa od  grofovskog rasula pre svega u trcanju, taktickoj pripremi i motivaciji.

 

Pa eto, to ti je živ primer kako izgleda igrati sa ispodprosečnom top 5 ekipom. Nije zajebancija i ne možeš da kažeš da si favorit.

Link to comment

Forumski zvezdasi se iskreno nadaju da Keln nakanta Zvezdu da bi vam narljali nos. Em vi ispadnete neznalica, em oni pametni. Nije njima do Zvezde kiloko do potvrde da su maheri za poznavanje fudbala.

Link to comment

Pa eto, to ti je živ primer kako izgleda igrati sa ispodprosečnom top 5 ekipom. Nije zajebancija i ne možeš da kažeš da si favorit.

 

Pa ok, ali nije Sasuolo bio u ovakvom kanalu kao Keln, dok je Zvezda igrala taj dvomec da izgubi sa sto manje golova,

 

Grof nije uspeo da digne ekipu posle ispadanja od Lude sume. Mnogo veci motiv i bolja atmosfera u ekipi su sada.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

trebalo bi jos proveriti, ali mislim da nam je poslednja pobeda na zapadu bila ona protiv letecih magaraca 2002.

 

ali da, moze se mozda reci da u poslednjih 15 godina nismo bili tako blizu pobedi protiv nekog kluba iz zapadne evrope, kao sto smo sada protiv kelna, tj. prvi put imamo relativno realne sanse da to i napravimo. tacnije bili smo blizu 2005. protiv rezervnog tima strazbura i to sa dosta dobrim timom koji smo tada imali, pa opet nista.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...