Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Steta je zaista sto nismo prosli, bio bi to prvi put posle dugo vremena da zaredom izbacimo 2 ekipe liga petice.

Inace, fun fact za ljubitelje statistike, u svojoj istoriji Zvezda je 20 puta izbacivala klubove liga petice, dok su ostala 3 clana velike cetvorke zajedno to ucinila 17 puta.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesu bili jaki,al smo ih u Bgd ugazili i bili bolji u 1.pol. u Vigu.

Legenda kaže da su naši u poluvremenu ukapirali da su zajebali sa Glogovcem i lalatom, te smo 2.poluvreme odigrali preko penisa. Tipa da smo proši, a da nas je Uefa izbacila neko bi visio. Druga verovatnija :fantom: verzija- Džaja prod'o.

Ne bi od njih ispali da je sve bilo reg.

 

Ovo mi deluje vrlo verovatno.

 

@Samo opusteno: Partizan je 1965/66 igrao sa 4 kluba iz Lige petice, jedino je falio Inter koji je ispao od Reala u 1/2.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ma jeste... ko vjeruje u te gluposti je tezak bolid!

 

Vekika glupost je da par nedelja ne znaju/zaborave da im igrac ne smije igrati i da se bas na poluvremenu kao sjete da ovaj nema pravo igranja.

 

 

Uostalom, jel UEFA registrovala mec 3-0 za Seltu?

 

Ili smo namjestili mec ili su nas spanci razbili, nema treceg.

Edited by MiddleClass
Link to comment

^^Dobro da UEFA nikog nije poslala na utakmicu bez elementarnih podataka o sudijama i igracima. :fantom:

 

Meni ovo ne deluje kao namestena utakmica, sem ako Dzaja nije ima tal sa Glogovcem i jos par igraca.

Link to comment

^ Pa to ti kazem. Dobili su nas i cao.

 

Cus da smo dobili registrovali bi 3-0 za njih, ali ako izgubimo nece. :lolol:

 

To moze smisliti taman onaj Dzajin pajtas... kako se zvao... "ne treba nam njihova milostinja."

 

Kad je 150k davao neki Ukrajinac za Dislju, a nasi ga kao pustili da ide dz.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Koliko ste se vi uzeleli velikih utakmica u ovih 25 godina, najbolje pokazuje ovo izvlacenje iz naftalina Lestera, Selte, Kajzera.... :fantom:  Dok ste vi igrali sa Seltom, Partizan je odigrao mozda i bolji dvomec sa Portom (1:1, 0:1), pa ga se retko ko od nas seca. :fantom:

 

Btw, najbolji Zvezdin dvomec od 1992, onako fudbalski, je sa Barsom (1:3, 1:1). Herojska igra Zvezde protiv tima od koga nije bilo sramota izgubiti sa tri-cetiri gola razlike po utakmici.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Jbg, ne treba zaboraviti da je to bila 2000.g....slab internet,ne možeš pristupiti Uefinoj bazi podataka, faks ne radi, zagubio se papirić gde su štriklirali ko ima/nema kartone... :fantom:

Link to comment

Zvezda je pretposlednje kolo sezone 2000/01 dobila 2:1 u Zelezniku, svi golovi su pali u prvom poluvremenu. Partizan je igrao 4:4 u Kuli, dva boda razlike i bolji medjusobni odnos bili su dovoljni za titulu. To prvenstvo je obelezio prekinuti derbi na Marakani (umesto 0:3, odigran je ponovo u martu 2001 zahvaljujuci petooktobarskoj ulozi Delija) i jedan od najcudnijih na JNA, gde je Zvezda skoro okrenula utakmicu, Radakovic je odbranio penal Boskovicu, a posle toga iz vrlo cudne kontre Ilijev doneo pobedu Partizanu. Zvezda je tada bila bolji tim, za razliku od prethodne sezone gde je samo Jesic mogao da izgubi titulu. Zvezda je dobila derbi 2000. na Marakani 2;1 ali je morala da ceka kiks Partizana i on se desio kod kuce sa Zeleznikom. Slicna prica kao i vasa proslogodisnja sa Grofom i Vozdovcem.

 

Ne razumem najbolje ovaj hejt na Muslina, od raspada Jugoslavije Zvezda nije imala boljeg trenera. Bez njega biste tesko prekinuli dominaciju Partizana (kao sto je i Dimitrije rekao, Partizan je bio organizaciono i finansijski klasu iznad Zvezde u to vreme, samo sto postoji lazni refleks kod najveceg broja Zvezdinih navijaca pa se sve pripisuje namestaljkama Mirka Marjanovica). Ne znam o Muslinovim muljanjima sa transferima, ali znam da je Zvezda pocela da lici na ozbiljan tim u to vreme. Za nas je kljucnu ulogu odigrao Dzajka cija sujeta je onemogucila stvaranje duze Zvezdine dominacije.

 

Zvezda sa Leverkuzenom nija imala teoretske sanse. Gledao sam utakmicu u Beogradu, odradili su rutinskih 0:0. Protiv Kijeva je bila sansa tamo, Zvezda je promasila par finih kontri. Ovde ste lako primili gol za 1:1 i onda su vam potpuno zakljucali utakmicu, Muslin je bio nemocan. Rozenborg vas je izbacio jer je bio fizicki superioran, mada je Zvezda mogla da ispadne i od Odenzea kolo pre toga, ali je spasio Vidic.

 

:lol:

Link to comment

Tada smo većinom mogli da slušamo samo na radio prijemnicima[emoji5]. Dzaja retko kada dozvoljavao prenos, ako bude snimak da pevamo ili odloženi prenos. Kakav je to izum. Kada se završi prvo poluvreme oni krenu "prenos" prvog. Opasno mi je išao na onu stvar. Kad je došao Piksi odmah je rekao da će se svaka sa našeg stadiona prenositi. Leverkuzen kući nije bio prenos na našim kanalima, prodali smo zdf kanalu prenos. Odense prenosio pink extra koji niko nije imao.Dosta utakmica i u gostima nije prenošeno. Montpellier znam da nije bio prenos. Harts I Ksamaks u gostima isto. Rotor valjda isto nije bio prenos kući. Tada kao klinac jedino sam mogao da pročitam u žurnalu ili sportu. Utakmice su retko prenošene.

Derbi je tek bio egzotika, svaki deseti prenose.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...