Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlicna utakmica. Stadion je jedva docekao da najverniji zavrse sada vec tradicionalni tuzni performans na pocetku nakon cega je bas bilo dobro navijanje i odlicna sinergija igraca i publike kada smo ih gazili na startu. Kanga je budaletina, ali jako talentovana budaletina koja je i danas imala flert sa crvenim kartonom kada je nicim izazvan krao vreme tako sto je u dva navrata kod korner zastavice zonglirao loptu kao poluvreme klovn zongleri na turnirima malog fudbala. Borjan takodje profi krade vreme, kao sto je primetio Dimitrije, zasluzio je jedno 6 zutih kartona. Le Talek u paralelnoj dimenziji u kojoj se od pocetka karijere skolovao za defanzivca igra stopera u nekom Evertonu. Rikardinjo u istoj prodaje lubenice jer nije imao imao dobrog menadzera. Jovicic je tip igraca u koje se najbrze zaljubis, ali i najbrze odljubis, videcemo kada bude trebao da gradi napad na sta ce to da lici. Donald najbolja utakmica u poslednjih godinu ipo dana. Sparta blagi kurac od ekipe, valjda nismo toliki magarci da ovo prospemo u Pragu.

 

Eks forumas Feindouno salje pozdrave topiku sa simpaticnih™ Palau ostrva u Mikroneziji uz fotku koju je nacinio za ovu priliku

 

pqtniYX.jpg

 

 

:lol:  :lol:  :lol:

Link to comment

Najveci upgrade je timska igra i odbrana i napad, to je ono sto godinama nismo imali,

Ono sto raduje sto ovo nije nas maksimum, njega ocekujem dosta kasnije,a jos bolju igru od ove krajem avgusta kad se lomi sezona.

Poslednji cetvrtak u avgustu je revans plejofa za LE, ako stignemo dotle sanse su sad jako dobre, a posle 3 dana dolaze grobari...

Mnogo je rano za euforiju, ali igraci su zasluzili veliki naklon i ogromnu podrsku za sinocnu igru.

Link to comment
"Ovu utakmicu ne možemo da poredimo sa bilo kojom pre. Ovo je bila prva zvanična utakmica. Razočaran sa prvih 15 minuta u kojih nas je Zvezda nadigrala mnogo. Uspavali smo se kod prvog gola, ali i posle 15 minuta su igrali bolje od nas. Velika greška je promenila dalji tok utakmice", rekao je Stramačioni

 

"Utakmica je bila izbalansirana i mislim da je 2:0 previsok rezultat", dodao je on.

 

Sparta iz Praga izgubila je na stadionu Rajko Mitić 2:0 od srpskog vicešampiona u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

 

"Greške koje su se dogodile su nedopustive. Svi znaju šta tačno treba da rade. Linija bila izjednačena i u jednom momentu su se uspavali. U tim situacijama moraš da budeš pametan, pronicljiv... Imali smo dobru reakciju posle gola i u drugi deo smo ušli mnogo bolje, ali onda smo napravili tehničku grešku i primili drugi gol", rekao je Stramačioni.

 

 

Previsok je malo morgen. Sparta je juce delovala kao skupljena prekjuce. A evo je i cuvena linija™ u odbrani. :lolol: Nesto gluplje odigrano u dobrih pola sata na pocetku utakmice odavno nisam video. Vazno je da igraci nisu bili pametni, za razliku od njega....

Link to comment

Stvarno su bili losi, nisu cestito sutnuli na gol, al mozda su igrali onoliko koliko im je protivnik dozvolio :)

 

Mrkela kaze da ce pokusati da zadrze donalda i kangu, i da taj kvalitet sada ne mogu da nadju na trzistu. Bilo bi lepo da uspeju u tome, mada ce sigurno biti ponuda nakon jucerasnje utakmice. Donald konacno slobodniji prema napred, pokazuje ono sto smo dugo cekali od njega, a to moze zato jer je odbrana utegnutija.

Link to comment

Meni se kod Le Taleka mnogo svidja sto svaku situaciju pred nasim golom resava sto loptu zune u picku materinu, odmah ocisti, ne komplikuje i jede govna trazeci pas.

 

Ja sam se bojao Lafate, odlican igrac, ali ga jebu godine. Par puta se ubacio izmedju odbrane i zadnjih veznih i napravio problem, i nista vise od toga.

 

edit: Hvala Milose na snimku :)

Edited by pantelia
Link to comment

Meni se kod Le Taleka mnogo svidja sto svaku situaciju pred nasim golom resava sto loptu zune u picku materinu, odmah ocisti, ne komplikuje i jede govna trazeci pas.

 

Ja sam se bojao Lafate, odlican igrac, ali ga jebu godine. Par puta se ubacio izmedju odbrane i zadnjih veznih i napravio problem, i nista vise od toga.

 

edit: Hvala Milose na snimku :)

Bah, meni se kod štopera to ne sviđa ni malo. Pogotovo bi od nekog ko je bio napadač i veznjak očekivao više, al dobro
Link to comment

Iskreno sam najvise strahovao od Vujadina a on odigrao tako zrelo. Bez petljanja, ne stidi se da ispuca loptu u pm kad je frka, za skok igrom i nije bilo puno potrebe (hvala bobu), sve u svemu prelazna ocena.

 

Ali kakav je pit bul Jovicic :Hail: ne staje decko 90min a jos ima snage i za intervju :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Stvarno su bili losi, nisu cestito sutnuli na gol, al mozda su igrali onoliko koliko im je protivnik dozvolio :)

 

Mrkela kaze da ce pokusati da zadrze donalda i kangu, i da taj kvalitet sada ne mogu da nadju na trzistu. Bilo bi lepo da uspeju u tome, mada ce sigurno biti ponuda nakon jucerasnje utakmice. Donald konacno slobodniji prema napred, pokazuje ono sto smo dugo cekali od njega, a to moze zato jer je odbrana utegnutija.

 

Pa, pisao sam i pre zvanicne sezone da ce Zvezda da bude organizovanija i disciplinovanija nego pod tzv. Grofom, naravno da se Zvezda mnogo juce pitala, ali je i Sparta bila losa. Sta su Zvezdine prednosti u odnosu na proslu godinu pored ovog sto sma naveo - izbalansiranije i povezanije linije tima, tacno se zna sta ko treba da radi, svaki igrac ima i ofanzivne i defanzivne zadatke. Fino si primetio za Donalda, on je potpuno drugaciji igrac, vidi se da ima pas, dribling, da zna da loptu gurne u prostor kada treba, o sutu da ne pricam ali prosle godine nije bilo Jovicica (koji je neka vrsta Zvezdinog Evertona, samo za rzliku od Djukica, Milojevic vidi koliko Jovicic ne zna sa loptom pa mu je maksimalno uskracuje). Savic je odlican u skoku i markaciji, slabiji na zemlji™, ali to ume da pokrije Le Talek, mada je on juce nekoliko puta kiksnuo i ispao. Stojkovic sjajan prvo poluvreme, posle ostao malo bez snage i to je njegov najveci problem, koji bi mogao da Zvezdu kosta u nekim utakmicama. Rodic i fizicki i takticki spreman, utakmica bez greske, fino se uklopio. Kanga je od pocetka suvereno dominirao, ali je i Stramaconi pustio da radi sta hoce na terenu, ali dobro, on je prica za sebe. Milic odlican defanzivno, zato je i igrao od pocetka, Boaci se odlicno otvarao, pokazao da zna da igra i bez lopte, ali tek u ekipi koja je prilicno skockana. Ne bih previse napadao Rikardinja, on je juce dosta zrtvovan zbog Milojeviceve taktike, mada se vidi da se nije najbolje snasao u ogranicenoj ulozi gde je defanziva bila cak i vaznija. Koliki  je Radonjic talenat odlicno zna svaki navijac Partizana koji je pratio tu talentovanu decu, ono sto je on uradio kada je ni iz cega napravio sansu za 3:0 ne vidim da moze bilo koji nas mladji igrac,  ali glavudza je mnogo luda i sklona splavarenju™ i dok se ne vidi kontinuitet s njim treba biti oprezan

 

Dopalo mi se ono sto se kod nasih ekipa retko vidja, da se fino pokrivaju manja ili veca ispadanja u odbrani, odmah neko preuzme. Takodje, naucili su da prave opstrukciju igre kada treba, za razliku od Partizana koji je u tom pogledu izgledao kriminalno protiv Olija. 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Meni nije problem sa Rikardinjom sto je ocito van forme. Vise me plasi sto je uzasno spor. To ne moze da popravi, a za krilnu poziciju prosto nema brzinu. On bi mogao da igra na Kanginom mestu eventualno, ali uz ovakvog Kangu moze samo da mase peskirom. Pas, sut, dribling ce doci sa snagom i kondicijom, ali brzina... 

Link to comment

Meni nije problem sa Rikardinjom sto je ocito van forme. Vise me plasi sto je uzasno spor. To ne moze da popravi, a za krilnu poziciju prosto nema brzinu. On bi mogao da igra na Kanginom mestu eventualno, ali uz ovakvog Kangu moze samo da mase peskirom. Pas, sut, dribling ce doci sa snagom i kondicijom, ali brzina... 

 

Ovo je vrlo moguce, ispratio sam ga samo kod kuce protiv Maltezana, tada je, koliko se secam, igrao na Kanginom mestu i bio pristojan u prvom poluvrenu, posle se pogubio malo i ostao bez snage.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...