Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ako cemo iskreno, uhvatili smo ih na prepad. Imaju oni dovoljno ofanzivnog arsenala da nam daju dva gola, posebno na terenu vrste fudbalskom, umesto na ovom oranju.

 

Oranje je za oba tima, nije to opravdanje nikakvo.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heh, sad vam je Miloje super, a mnogi vasi ovde su ga tovarili™, dok su mene moji™ prozivali sto sam lepo pisao o njemu. Meni uopste nije iznenadjenje ovo sto Milojevic radi sa Zvezdom, posto je za nase uslove odlican takticar.

 

Izvinuću ti se ja za prozivanje sa moje strane. Milojević je stvarno odličan taktičar. Ovaj meč je spremio za čistu desetku. Svaka čast. :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Steta sto posle utakmice neko moze da ponudi cenu za Kangu koja se ne odbija.  Dobra Zvezda danas.  Jedina slaba tacka - teren.  Nije slaba nego katastrofalna.  Jedan Le talekov kiks (kada je faulirao Plavsu) je posledica toga sto mu se u trku tlo pod nogama pomerilo i busen izleteo.  Nema opravdanja za onakvo stanje terena. 

Link to comment

Posle sto godina u nekoj evropskoj tekmi sam video kretanje bez lopte, tacan kratak pas u napred, pozrtvovanje na nivou™ ali i kapiranje Kange i Boacija koje je mozda i krucijalno za buduce rezultate ovog tima.

Ne treba smetnuti sa uma i pored osovine Donald, LeTalek, Kanga, Boaci, tu ima par debitanata i par igraca koji su juce stigli u klub.

Ovo nije do lose Sparte, ovakvom igrom bi dobili i nekog jaceg protivnika, ovo je bila rapsodija u crveno-belom i na tome im hvala.

Link to comment

Dobro, vidi se da je njima prva utakmica,  a da mi igramo već mesec dana. Za toliko smo povezaniji i rastrčaniji

Što ne umanjuje zasluge Miloja za veliku pobedu nad dobrom ekipom

 

Samo polako sad u revanšu

Link to comment

U Pragu ce da igra ista ekipa Sparte, sa jednom takmicarskom utakmicom vise (sezona im pocinje ovog vikenda) i na odlicnom terenu.  Zvezdini debitatnti to vise nece da budu, Srnic ce biti u kombinaciji, a Borjan ce imati jos jednu utakmicu pre revansa da se bolje upozna sa saigracima.  Inace Borjan je zdipio bar jedno 5 min na profesionalne trikove.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...