Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Nadam se da kangina velika plata nije vise problem.

 

Videlo se da brzo dizemo formu, florijana uzasna, irtis bolji, pa radnicki jos bolji, veceras odlicno. Ne pamtim da smo ikada bili spremniji u ovo doba godine.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlicna Zvezda, svaki igrac je dao svoj doprinos, bas bas odlicno.

Sa tribina se jos bolje vidi kretanje, pokrivanje, zonska odbrana, kretanje igraca u kontri...

Kanga odlican, Donald i Jovicic zakljucali sredinu, Boaci je car!

 

Svaka cast Milojevicu i igracima... Dugo nismo igrali ovako fajterski fudbal... Bravo!

Link to comment

Mene ovo malo podsetilo na Mec 1997-e (ja mislim). Vodili smo 2-0 (trebalo jedno 6-0 sto kaze Bosko), primili gol ni iz cega pred kraj i tamo prosli na penale.

 

Sjajna utakmica.

Link to comment

Mene ovo malo podsetilo na Mec 1997-e (ja mislim). Vodili smo 2-0 (trebalo jedno 6-0 sto kaze Bosko), primili gol ni iz cega pred kraj i tamo prosli na penale.

 

Sjajna utakmica.

To bilo 98 protiv Meca

Link to comment

Umesto sto stalno isticu pareole o Kosovu, kreteni bi mogli da urade nesto korisnije: da isticu parole da je potrebna popravka terena.  Ako je Terziceva ocena finansijskog stanja tacna, onda klub ima novac da izvrsi renovaciju terena.  Cak i da nemaju, neka se zaduze za popravku.

Link to comment

Ima 5-6 godina sigurno, ali je i ocajno odrzavana

Trebalo je da promene travu odmah posle kraja sezone, sad nema vremena. Za zamenu treba bar 2 nedelje, a debili su propustili bar 2 meseca da je zamene.

U Pragu ce nasim igracima biti lakse jer ce igrati na normalnoj podlozi.

Link to comment

Borjan deluje prilicno lud, ali bice valjda dobar.

Rodic bas prijatno iznenadjenje, vidi se da decko zna fudbala.

Jovicic ne staje celu utakmicu.

 

Uglavnom, svi su bili dobri sem Rikardinja, koji polako propusta sve sanse koje dobija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...