Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Sacekacemo ih na Zapadu. :fantom:

 

Izgleda da Djukic hoce ofanzivno i visokim presingom da pritisne Oly. Taj plan je skroz ok, ali ima dve moguce slabe tacke - njihove kontre ako nas probiju i pad fizicke spremnosti i koncentracije u nekom delu utakmice.

Sve se slazem plus, moje misljenje, mi osim ostojica I ispred njega evertona nemamo igraca koji bi mogli da zaustave njihove kontre.

Bice golova u svakom slucaju, tri I vise skoro sigurno..pitanje je samo kod koga vise. Nadam se kod njih :D

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Partizan mora da napadne visokim presingom na zadnju liniju stoperske olimpijakosa, ako to bude uradio dobicemo sa dva nula. Bicemo veceras lideri u ruskoj dumi!

 

Ovaj klip sam pogledao jedno 5 puta u poslednja 24 sata ????????????

Link to comment

Partizan mora da napadne visokim presingom na zadnju liniju stoperske olimpijakosa, ako to bude uradio dobicemo sa dva nula. Bicemo veceras lideri u ruskoj dumi!

 

Hvala! Edited by MayDay
Link to comment

svi mi koji čuvamo decu umesto d'idemo na jna, želim vam lud provod i dobru sreću, da se radujete i pocepate grla 

 

mi će ostali ostanemo i uz ladni mutni paulaner da vas bodrimo iz fotelje :(

Link to comment

25anei9.jpg

pozdravlja vas raća petrović

:)

Hvala. Pozdravi I ti njega I pitaj ga da li hoce sa nama da igra u grupnoj fazi?bice kesha, iliev dreshi kesu ..
Link to comment

Ima li neko od starijih grobara koji se seća ove praćke Prekazija? Ja kroz maglu, bio sam baš mali...ali Moca Vukotic je garant išao da gleda kao klinac 

 

 

 

Nisam grobar, ali sam gledao. Nije mi delovalo da ce uci, ali srecom nisam bio u pravu. Prekazi je imao sjajnu tehniku suta,

Link to comment

Nisam grobar, ali sam gledao. Nije mi delovalo da ce uci, ali srecom nisam bio u pravu. Prekazi je imao sjajnu tehniku suta,

mrdja legenda na nasem evropskom topiku.

Kako je to dobar znak. Dobijamo grke danas, sad sam siguran :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...