Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

kakva serija middle-a  :lolol:

+1

leto pozitivno utiče na njega

mada ne znam od kada je iz tabora moskvaša prešao u maderaše

vera -> večera

:fantom:

 

on topic

gdin tawamba ne obećava gol, već prolaz

to je duh

:Hail:

Link to comment

Ako kod njih u odbrani igraju Vukovic i neki klinac ili onaj Sise, a i taj Sise ima tek 21 godinu. Treba pustiti Tavambu da ih nosi obojicu u zubima.

 

Sise Olimpijakosov Cirko

 

pape_abou_cisse_aca.jpg

Link to comment

У сусрет мечу против Олимпијакоса Партизан апелује и сугерише навијачима да поштују следећа упутства

 

"Да на меч дођу на време, како би прошли безбедоносну контролу, а потом ушли на стадион и сели на своје место (капије стадиона се отварају два часа пре почетка меча).

Утакмица је високог ризика, и нико без улазнице неће моћи да уђе на стадион. Деци, без обзира на узраст, неће бити дозвољен улазак на стадион без улазнице.

Обавезно седите на место које је обележено на улазници (сектор, ред, број седишта). Молимо вас да не носите ситан новац, упаљаче, оловке, привеске, воду и све друге предмете који нису дозвољени да се уносе на трибине и стадион током спортских манифестација.

При уласку на стадион идите право до вашег места без задржавања у пролазима, ходницима, степеништу и др.

У случају непоштовања прописа додатна редарска служба ће вас усмерити и упутити на ваше место. Ово се највише односи на степеништа које током два полувремена морају бити проходна.

Молимо вас да навијате фер, спортски и коректно без погрдних парола, транспарената и повика како и доликује угледу ФК Партизан и његових навијача.

ФК Партизан је под озбиљном присмотром делегата УЕФЕ и свака врста неспортског понашања, политичких, расистичких и националних увреда као и непримереног речника ће се санкционисати на штету клуба.

ФК Партизан већ плаћа велики број казни, а свака следећа води ка суспензији стадиона и публике! Схватите ову ставку као и све претходне озбиљно!

Молимо све да навијамо у корист, а не на штету нашег клуба и да својим навијањем покажемо да смо навијачи и тим достојни европских утакмица.

Поштујмо правила у интересу клуба. Утакмица ФК Партизан – ФК Олимпијакос одиграва се у уторак 25. јула 2017. година од 20.45 на стадиону Партизан."

Link to comment

Moze i ovde ovaj intervju Cirkovica... Zeki i Bjeki samo pare u glavi

 

Kako je došlo do toga da odluka pada na tebe?

Posle tog penala, kad se vraćao ka centru, Sale me je pogledao i rekao da uzmem ja da šutiram sledeći penal. Pogodilo se da Hjuz promašuje penal za Njukasl, i da ponovo mi imamo penal za prolaz. Da je odluka na meni. Ja nikada nisam imao priliku da šutiram penale osim na treningu, ali on je imao poverenja u mene. Posle mi je rekao da je znao da nema šanse da promašim penal. Međutim kad sam ja uzeo loptu svi sa klupe skaču i traže da Ivica Kralj izvede penal, jer je dva odbranio, imao je svoje veče. Međutim ja sam već krenuo ka golu. Čak je i Miša Radaković vikao: "Ne, nemoj samo on!" Postoji još jedna anegdota oko tog penala, kad je Iliev krenuo da šutira Zeka kaže: "Evo nama para," a Bjeković mu odgovara: "Kome je još Makedonac doneo pare." Kada sam ja krenuo ka lopti Bjekovic kaže: "Zeko kupuj karte za avion evo nama para," a Zeka će na to:"ako nam ovaj Bosanac donese pare treba svi da se pobijemo." 

 

https://www.vice.com/rs/article/43dmbn/milivoje-cirkovic-za-vice-penal-njukaslu-bio-je-moj-prvi-u-karijeri

Link to comment

Posle te sezone sigurno je bilo ponuda iz inostranstva. Kako to da nikada nisi otišao preko?

Posle utakmice u Beogradu ja sam potpisao predugovor sa Olimpikom iz Marseja. Ceo ugovor je iznosio oko 4 miliona evra. Imali su pravo preče kupovine. Međutim, na kraju sezone je otišlo dosta igrača iz ekipe, I uprava je želela da ja kao standardni reprezentativac ostanem bar još godinu, dve dana u Partizanu. Bili su u opticaju I Šahtjor, Porto, Espanjol. Sve su to bile dobre ponude. Onda mi se desi povreda kolena protiv OFK-e, i spletom nesretnih okolnosti I puno povreda, ja nikada ne zaigram u inostranstvu. Ali ne mogu da hulim na Boga, s obzirom da sam kao dečak izbegao iz Bosne, I kakvo je stanje bilo, ja sam zadovoljan postignutim.

 

 

Malo je nedostajalo da bude učesnik Svetskog prvenstva u Nemačkoj 2006. godine, ali kaže da je Dušan Basta morao da igra pre njega.

"Najteži dan u karijeri mi je bio kad sam video da nisam na spisku za SP u Nemačkoj. Ja sam imao odličnu saradnju sa svim selektorima. Bio sam standardni reprezentativac. Znam da su se, pred taj Mundijal Deki i Sava zezali da jedino znaju ko će nositi dvojku, a da će se oni već nekako poređati. Imao sam tri teške povrede u reprezentaciji. Protiv Reala nisam igrao zbog povrede protiv Velsa. Sedam dana pred objavljivanje spiska imao sam sastanak sa selektorom Petkovićem, dao mi je plan priprema. Napravljen je plan i sa Reberom, tadašnjim trenerom Partizana, o minutaži u poslednjim kolima prvenstva, da bi što spremniji dočekao početak priprema. Sećam se da sam se vozio kući sa treninga kad me je zvao Voja Radovic i rekao da nisam na spisku. Nisam mu verovao, mislio sam da me zeza. Čak sam mu i spustio slušalicu pošto je bio uporan. Kako sam spustio slušalicu zove me sestra. Tek tad sam shvatio da je istina. Čitav taj dan sam preplakao. Jedina izmena na spisku je bila da sam ja izbačen, a da je umesto mene upao Basta. Inače, Basta je tada imao povredu leđa i nije mogao da igra prvu utakmicu. Tada je Đorđević morao da igra beka protiv Holandije pa ga je Ilija izmenio u 44. minutu jer nije mogao da sačuva Robena. A kako on kao štoper da sačuva jednog od najbržih igrača na svetu? Kasnije sam saznao iz raznih izvora zašto je Basta morao da ode na to Svetsko prvenstvo. Čak mi je kasnije i sam Petković priznao da je bilo poziva od nekih moćnih ljudi da mora da zove Bastu", otkrio je Milivoje Ćirković u opširnom intervjuu za "Vajs

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sećam se kako je Hajduk imao taktiku da puštamo Milivoja da centrira, tako da je dobio upalu mišića od centriranja. Naravno, nijedan centaršut nije bio ni blizu da bude upotrebljiv™

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...