Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Šta fali ovom izveštaju?  :huh:

 

Ali generalno razumem frust, eno grobarska redakcije bede 92 se bavi terzinim poslovanjem u protekle tri godine...sasvim slučajno baš 2 dana pred tekmu, majku mu  :fantom:

 

Ne menja suštinu

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Šta fali ovom izveštaju?  :huh:

 

Ali generalno razumem frust, eno grobarska redakcije bede 92 se bavi terzinim poslovanjem u protekle tri godine...sasvim slučajno baš 2 dana pred tekmu, majku mu  :fantom:

molim te nemoj ništa da mi pričaš o sportskoj redakciji b92
Link to comment

Hasi je dok je igrao fudbal bio na pozajmici u Dinamu iz Panceva.

 

sp-kiza_620x0.jpg

 

Nadam se da ce Djukica ove sezone pratiti sreca kao dr. Kizu Milinkovica u Evropi

Edited by El Patron
Link to comment

Nešto sad kopkam da vidim kada smo zadnji put nekog značajnijeg protivnika pobedili bez primljenog gola. Na um mi pada ova nebitna utakmica protiv šahtjora:

 

Link to comment

Ima li neko od starijih grobara koji se seća ove praćke Prekazija? Ja kroz maglu, bio sam baš mali...ali Moca Vukotic je garant išao da gleda kao klinac 

 

 

Link to comment

nisam, sećam se samo radio prenosa. već sam pisao na nekom topiku da mi je evropski debi na JNA bio revanš protiv groningena 3:1.

 

Onda April...On je isto stara garda kao mi.

Link to comment

Pa dobro, ovo je manje/više očekivano. Neće Đukić mnogo tumbati tim. Suma je nespreman, Jevtović čeka priliku da Kosović dobije kartone ili lošije zaigra, u ćirkovića ima bezgranično poverenje, kao i u miletića pre munira. Sa klupe vrebaju šansu Đuričković, Mihajlović, i eventualno Suma, ali kako je nespreman i neuigran sumnjam da će ga uopšte i puštati u igru.

Link to comment

Ima li neko od starijih grobara koji se seća ove praćke Prekazija? Ja kroz maglu, bio sam baš mali...ali Moca Vukotic je garant išao da gleda kao klinac 

 

 

sećam se utakmice, i pobede. nisam bio, ali se sećam snimka koji je bio u 24 časa. nešto tipa sadašnjeg trećeg dnevnika. btw meni je prekazi bio idol ko klincu zbog ove praćke.

 

hvala đorđe na podsećanju

:)

 

e

za ovu sezonu dinama iz berlina, bar sam tako čitao u knjizi fudbalski matriks kristofa birmana, tvrde da su igrači bili pod dopingom. ne pominje se ova utakmica već sela evropska kampanja dinama

 

 

kad sam gedao ovaj gol xhevata iskoče mi ovi penali sa dresdenom iz 78e. još jedan raritet pa da podelim

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...