Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

A i steaua je bila favorit pa im je kiza spakovao cetri komada na jna. Ljudski je nadati se, samo mora mnooooogo bolje.

Hmmm.., tu smo imali više sreće nego pameti kad su ostali sa deset igrača u drugom poluvremenu, u prvom su nas pregazili.

 

Meni se dopala igra u Bukurestu, ako ponovimo slično i u Pireju, nemam primedbi bez obzira na rezultat.

Link to comment

Cenis da su oni bolji od onog Newcastlea ili Anderlehta

 

 

Olimpijakos jeste favorit, ali su jaci od njih bili Njukasl, Fener i Anderleht

Jel vidite da sam napisao zadnjih deset godina ? Na stranu ste ne mislim da je Olimpijakos losija ekipa od tog Anderlehta ...

Link to comment

Hmmm.., tu smo imali više sreće nego pameti kad su ostali sa deset igrača u drugom poluvremenu, u prvom su nas pregazili.

 

Meni se dopala igra u Bukurestu, ako ponovimo slično i u Pireju, nemam primedbi bez obzira na rezultat.

 

Tesko se bez srece eliminise bolji protivnik. I u briselu bi izduvali da nije ponisten  cist gol lukakuu, da busufa nije sutirao field goal i slicno... mora malo srece da se ima. 

Link to comment

kec poklon. nisam gledao niti jednu utakmicu olyja i ne znam ništa o njima, al znam o partizanu. nas ovde u tim kvalifikacionim utakmicama niko nije niti odučio niti demolirao, pa neće ni gavri muni. da, tačno je da umemo da odigramo dobro kada to niko od nas ne očekuje, ali takođe to često nije bilo dovoljno. nisu pirejski cigojneri ništa pposebno i ne treba unapred skidati gaće. doveli smo ekstra igrača, bićemo bolji nego u ovom dvomeču i to je meni dosta da budem kakav takav optimista.

pa taj ćirkara je odigrao doktorsku utakmicu protiv totenhema kada su se svi krstili sa obe ruke kada ga je ćelavi prepotenko stavio u tim. zašto ne bi to mogao da ponovi?

 

mačva je u subotu, rado ću otići i videti na šta to liči kada je imperativ pobede na nižem nivou

 

 

a grke ko jebe

Link to comment

Jel vidite da sam napisao zadnjih deset godina ? Na stranu ste ne mislim da je Olimpijakos losija ekipa od tog Anderlehta ...

 

I Fenerbahce je bio u zadnjih 10 godina. 

 

Lukaku, Lukas Bilja, Busufa, Kujate... Ne vidim da Olimpijakos ima nekog takvog igraca, osim Fortunisa.

Link to comment

Tesko se bez srece eliminise bolji protivnik. I u briselu bi izduvali da nije ponisten  cist gol lukakuu, da busufa nije sutirao field goal i slicno... mora malo srece da se ima.

 

Više sam hteo da kažem da im je Kiza spakovao četiri komada uz dosta sreće.

 

Za ovo se slažem.

Link to comment

I Fenerbahce je bio u zadnjih 10 godina. 

 

Lukaku, Lukas Bilja, Busufa, Kujate... Ne vidim da Olimpijakos ima nekog takvog igraca, osim Fortunisa.

Pa jel smo izbacili taj jebeni Fener kada vec toliko spominjes kao veliki uspeh ??

Link to comment

Više sam hteo da kažem da im je Kiza spakovao četiri komada uz dosta sreće.

 

Za ovo se slažem.

Kako smo odigrali prvo kolo pre Steaue ? Verovatno se secate obojica ...

Link to comment

negde ti da negde uzne

pa mi smo od genta ispali zbog nekoliko epskih gluposti, da ne pominjem artmediju, pa i prošlogodišnje zaglebje

 

 

sad je vreme da da

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...