Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Nadam se da je oli velika kesa iz maksija, jer ovo sto smo mi prikazali protiv simpaticnih podgoricana je bas, bas skromno. Nikakav trenerov pecat ja tu ne vidim, al da me geo odma ne iznabadabda glavom, videcemo u sledecem dvomecu na sta ce to da lici. 

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

@kums

 

da ne ugrozimo prolaz trebalo je da im damo jedan. ovako, da im je neka usla dvadesetak minuta do kraja, a lako je mogla, bilo bi drž-ne daj...

Edited by aram
Link to comment

Nadam se da je oli velika kesa iz maksija, jer ovo sto smo mi prikazali protiv simpaticnih podgoricana je bas, bas skromno. Nikakav trenerov pecat ja tu ne vidim, al da me geo odma ne iznabadabda glavom, videcemo u sledecem dvomecu na sta ce to da lici. 

Naravno , isuvise je vremena proslo, atmosfera u ekipi nikad bolja, krajnje je vreme je za trenerske pecate ... Eno celavi odmah nametnuo svoju filozofiju ,razbija sa Videotonom ...

Link to comment

To je taj djukicevski seksi fudbal...ovo je ozbiljan tres, odbrana je kriminal.

 

Kakve crne šanse protiv Olija, biće brutalnog gaženja....

 

Mislim da bi ti teze podneo prolaz Partizana dalje nego bilo koji navijac olimpijakosa

Link to comment

Naravno , isuvise je vremena proslo, atmosfera u ekipi nikad bolja, krajnje je vreme je za trenerske pecate ... Eno celavi odmah nametnuo svoju filozofiju ,razbija sa Videotonom ...

 

Sto se odma ljutis. Izvini.

Link to comment

Mislim da bi ti teze podneo prolaz Partizana dalje nego bilo koji navijac olimpijakosa

Covek pati za proslogodisnjom tomicevom rapsodijom protiv onih poljskih indijanaca i casnog ispadanja posle 210 minuta igre bez datog gola ... 

Link to comment

Mislim da bi ti teze podneo prolaz Partizana dalje nego bilo koji navijac olimpijakosa

Mislim da pišeš gluposti.

 

Ovo veceras je bila sramota od Djukiceve postavke gde se žrtvuje napad zarad pojacanja™ veze protiv ovih nesrećnika koji su takodje glupošću svog trenera počeli da igraju sa dva špica isuviše kasno, ali dovoljno da vidimo kakav cirkus imamo u odbrani. Vlaisavljevic je u svakom prodoru obrisao kapitena™, Ćirković je panjina bez orijentacije. Kosovic i Jankovic mrtvi, posebno ovaj drugi.

 

Ovakve utakmice služe da se nabija samopouzdanje i pobedi sa 2-3 razlike. Umesto toga, pukim slučajem veceras nije Budućnost dobila.

Link to comment

Da,Tomic i poljsko Zabjelo.

Nista ovde nije bilo dobro, da smo imali 4-0 iz prve, pa ok - otaljavaj. Ovde to nije bio slucaj, jednostavno smo bili ocajni.

Mada me ne bi cudilo da za 7 dana sve bude drugacije.

Link to comment

 

 

"Najbolje od svega je što smo prošli u sledeće kolo. Ima mnogo stvari koje mi se ne sviđaju, nismo bili Partizan kakav želim. Ali to ćemo popraviti, najvažnije je da smo prošli dalje. Nismo imali dobar stav, nismo dobro ušli u utakmicu. Moramo da budemo mnogo agresivniji, mnogo čvršći, pa tek onda da pričamo o finesama fudbalskim", rekao je Đukić

 

@Shumi

Jel ti se iskeno svidja trenutna zvezdina igra i kako je sve to poslagao tvoj oybiljni strucnjak ?

Link to comment

Ovakve utakmice služe da se nabija samopouzdanje i pobedi sa 2-3 razlike.

 

 

Da ukoliko govorimo o Bajernu iz Minhena. Ko je očekivao neka nabijanja taj dugo nije gledao fudbal ovde.

 

Uopšte ne znam šta je još trebalo da uradi Ćirković da bi zadovoljio visoke kriterijume ovdašnjih poznavalaca fudbala. Dobio čovek sve duele, odlično se postavljao posle prolaska igrača Budućnosti kroz naš srednji red gde je jedino Everton išao na igrače i loptu i nije samo zatvarao prostor.

Link to comment

Šta, jebote?

pa brate ovde treca regionalna liga bolje igra, a o zalaganju da ne govorim...

 

ne pričam o ovoj utakmici samo. rekoh već, tri do pet meseci unazad. gde si da nas pohvališ u finišu prvenstva kada smo odlično igrali, recimo?

 

ovo danas je bilo loše, to znamo svi..pokušaj rutinskog otaljavanja posla. ali hoću i da nas pohvališ nekada. javljaš se samo kada ne igramo dobro.

Link to comment

Da,Tomic i poljsko Zabjelo.

Nista ovde nije bilo dobro, da smo imali 4-0 iz prve, pa ok - otaljavaj. Ovde to nije bio slucaj, jednostavno smo bili ocajni.

Mada me ne bi cudilo da za 7 dana sve bude drugacije.

 

Noge su teske od priprema, tek se sislo sa planine, dosta novih lica medju igracima, slabo se poznaju, protivnik nije neka motivacija...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...