Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Mislim da pišeš gluposti.

 

Ovo veceras je bila sramota od Djukiceve postavke gde se žrtvuje napad zarad pojacanja™ veze protiv ovih nesrećnika koji su takodje glupošću svog trenera počeli da igraju sa dva špica isuviše kasno, ali dovoljno da vidimo kakav cirkus imamo u odbrani. Vlaisavljevic je u svakom prodoru obrisao kapitena™, Ćirković je panjina bez orijentacije. Kosovic i Jankovic mrtvi, posebno ovaj drugi.

 

Ovakve utakmice služe da se nabija samopouzdanje i pobedi sa 2-3 razlike. Umesto toga, pukim slučajem veceras nije Budućnost dobila.

 

Ne tako davno je bilo izivljavanje protiv Rila i nabijanje samopouzdanja, a u sledecem kolu nas je Apoel izbacio

Link to comment

@djordje

 

a dobro, to je bilo samo zato jer nisam ništa ni gledo :)

 

nemam bre živaca da gledam našu ligu, čak ni nas. i ovako mi pritisak zakuco u plafon, samo mi još to fali. gledam samo evropske tekme, mozda se nekad zajebem da odgledam derbi...

Edited by aram
Link to comment

Ja se stvarno ne secam gada smo to razbili prvo kolo nekih nasih kvalifikacija u novijoj istoriji ... Prosle godine ona blamaza bez datog gola, pre toga oni Jermeni na guzove sa samo jednim golom   ...

Link to comment

Da ukoliko govorimo o Bajernu iz Minhena. Ko je očekivao neka nabijanja taj dugo nije gledao fudbal ovde.

 

Uopšte ne znam šta je još trebalo da uradi Ćirković da bi zadovoljio visoke kriterijume ovdašnjih poznavalaca fudbala. Dobio čovek sve duele, odlično se postavljao posle prolaska igrača Budućnosti kroz naš srednji red gde je jedino Everton išao na igrače i loptu i nije samo zatvarao prostor.

Budućnost je tim koji bi se borio za opstanak u našoj ligi, prodali su više od pola tima, igrali bez najboljeg napadača i bez levog beka. Da, takav tim gazis i sa takvim timom ne kalkulises.

Link to comment

Ne tako davno je bilo izivljavanje protiv Rila i nabijanje samopouzdanja, a u sledecem kolu nas je Apoel izbacio

 

ma pusti bre čoveka, uživa gledajući milojevićevu rapsodiju pa očekuje i ovde neke kanonade u mrežama protivnika. jedan je milojević, đukić ima još da uči.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne tako davno je bilo izivljavanje protiv Rila i nabijanje samopouzdanja, a u sledecem kolu nas je Apoel izbacio

Kakav Ril, pa njima bi ova Budućnost dala petardu, takvi dunsteri više ne igraju u Evropi.

 

Taj Partizan bio je taktički i fizički bolja ekipa od ovog, prilično je glupavo izgubio sa dva razlike u prvoj utakmici i ipak zasluženo ispao. Oly je bolji od tog Apoela.

 

Mislim, jbg, Djukic je 3/4 dvomeca sa kukavnim Gorcima loše slagao tim. Djuka, braćo, Djuka, a ne Miloje™ i praporci... :D

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Kakav Ril, pa njima bi ova Budućnost dala petardu, takvi dunsteri više ne igraju u Evropi.

 

Taj Partizan bio je taktički i fizički bolja ekipa od ovog, prilično je glupavo izgubio sa dva razlike u prvoj utakmici i ipak zasluženo ispao. Oly je bolji od tog Apoela.

 

Da li znaš kako je Oly prošao prošle godine u 3.kolu kvalifikacija?

Da li si pratio Oly u prvenstvu grčke, makar prolećni deo, makar nekoliko utakmica?

Da li si gledao Oly u pripremnim utakmicama?

Da li znaš da su mnogo igrača promenili, nešto prodali nešto kupili?

Da li znaš da su pripreme počeli sa jednom ekipom a završavaju sa sasvim drugom (poslednji meč protiv lokerena)?

Da li znaš da su promenili i trenera tokom leta?

Da li znaš da je on insistirao da kupe Jagoša Vukovića kojeg je planirao za prvih 11, a ostala im je samo još jedna pripremna utakmica, protiv slabašnog Asterasa (završili 12. prvenstvo od ukupno 16 timova)?

 

Poenta ovih mojih pitanja je jasna - ne možeš očekivati da te opere ekipa za koju NOV trener ni ne zna kako će izgledati protiv Partizana. Pogotovo ne ekipa koja će pred Partizan igrati samo pripremne utakmice.

 

Da se razumemo Oly jeste favorit, ali nisu ni Bajern, ni Monako, ni Real.

Link to comment

Da li znaš kako je Oly prošao prošle godine u 3.kolu kvalifikacija?

Da li si pratio Oly u prvenstvu grčke, makar prolećni deo, makar nekoliko utakmica?

Da li si gledao Oly u pripremnim utakmicama?

Da li znaš da su mnogo igrača promenili, nešto prodali nešto kupili?

Da li znaš da su pripreme počeli sa jednom ekipom a završavaju sa sasvim drugom (poslednji meč protiv lokerena)?

Da li znaš da su promenili i trenera tokom leta?

Da li znaš da je on insistirao da kupe Jagoša Vukovića kojeg je planirao za prvih 11, a ostala im je samo još jedna pripremna utakmica, protiv slabašnog Asterasa (završili 12. prvenstvo od ukupno 16 timova)?

 

Poenta ovih mojih pitanja je jasna - ne možeš očekivati da te opere ekipa za koju NOV trener ni ne zna kako će izgledati protiv Partizana. Pogotovo ne ekipa koja će pred Partizan igrati samo pripremne utakmice.

 

Da se razumemo Oly jeste favorit, ali nisu ni Bajern, ni Monako, ni Real.

Jagoš Vukovic je Bekenbauer lično za Cirka, pritom su fino pazarili i reklo bi se solidno uigrali sudeći po prijateljskim tekmama. To naravno ne znaci puno, pritom Partizan ume da odigra solidno protiv favorita. Ali, ja ne vidim da ovaj tim može da izdrži celu tekmu u ozbiljnom ritmu, puno je prostora za kiks i nedisciplinu, a fudbalsko znanje je uglavnom oskudno. Mislim, nije frka da se ispadne i od slabijeg tima od Grka, ali za sada je igra vrlo loša i nedisciplinovana, sto posebno brine.

Link to comment

AJd da budemo malo realni , posle zreba 2:0 i 0:0 protiv Buducnosti  bi svako od nas prihvatio u ovom delu sezone (u prvom kolu kada nemas pravo na kiks ...) Igra je losa ali je dobra stvar sto to i trener vidi i konstatuje ( ne pronalazi alibije i ako ih realno ima, posebno ovo oko Lea i uprave) i obecava mnogo bolji Partizan . Olimpijakos je realno veliki favorit i izbacivanje istog bi mozda bio i najveci evropski uspeh zadnjih deset godina ako ne i vise.

Link to comment

AJd da budemo malo realni , posle zreba 2:0 i 0:0 protiv Buducnosti bi svako od nas prihvatio u ovom delu sezone (u prvom kolu kada nemas pravo na kiks ...) Igra je losa ali je dobra stvar sto to i trener vidi i konstatuje ( ne pronalazi alibije i ako ih realno ima, posebno ovo oko Lea i uprave) i obecava mnogo bolji Partizan . Olimpijakos je realno veliki favorit i izbacivanje istog bi mozda bio i najveci evropski uspeh zadnjih deset godina ako ne i vise.

Cenis da su oni bolji od onog Newcastlea ili Anderlehta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...