Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Želje Braga ili Milan (sa gatuzom) 

 

Moram da se složim sa Tonijem ima par ekipa od kojih mogu ozbiljni šamari da se dobiju. 

 

Opet šta god da se desi puna kapa. 

 

 

Za derbi bezmo na oridjidji topik

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

5 hours ago, ZokiAsov said:

Drugo poluvreme nije bilo lose. Mogli smo da stavimo par golova, pantic, tavamba... 

pantić je imao u drugom pol. onaj jedan šut u stilu robena ili nekog sličnog jebača, alal mu ćufte, nisam mislio da kod nas postoji igrač koji može tako da zabode van 16.

inače, posle ovakve utakmice mislim da je jasno da ne možemo da pretimo nikome na proleće. par njih pominje lajpcig, daj bre, bolje milan i lacio zajedno nego lajpcig. 3-4 pojačanja? bojim se da nam treba 7-8 za nešto ozbiljnije. otpala je niža srednja klasa poput skenderbega i jang bojsa, ostala je u žrebu samo viša srednja i erste klasa, dobro smo se mi dovukli i do ovde. cigani mislim da imaju dosta više razloga za optimizam.

Link to comment

@BlackGeorge

E, možeš ti da ponavljaš to o 3-4 pojačanja koliko hoćeš, to se neće desiti. Ono što će se desiti je da ćemo prodati Evertona i Tavambu, a dovesti neke koje ćemo čekati šest meseci da prorade. Prodaćemo Miletića, al' pogrešnog, a dovesti nikog.

Link to comment
3 hours ago, MocaVukotic said:

pantić je imao u drugom pol. onaj jedan šut u stilu robena ili nekog sličnog jebača, alal mu ćufte, nisam mislio da kod nas postoji igrač koji može tako da zabode van 16.

inače, posle ovakve utakmice mislim da je jasno da ne možemo da pretimo nikome na proleće. par njih pominje lajpcig, daj bre, bolje milan i lacio zajedno nego lajpcig. 3-4 pojačanja? bojim se da nam treba 7-8 za nešto ozbiljnije. otpala je niža srednja klasa poput skenderbega i jang bojsa, ostala je u žrebu samo viša srednja i erste klasa, dobro smo se mi dovukli i do ovde. cigani mislim da imaju dosta više razloga za optimizam.

samo što za proleće u le mogu da se registruju najviše 3 nova igrača...

Link to comment
2 hours ago, aram said:

@BlackGeorge

E, možeš ti da ponavljaš to o 3-4 pojačanja koliko hoćeš, to se neće desiti. Ono što će se desiti je da ćemo prodati Evertona i Tavambu, a dovesti neke koje ćemo čekati šest meseci da prorade. Prodaćemo Miletića, al' pogrešnog, a dovesti nikog.

ok, ako bude tako, onda ispadanjeu evropi u februaru i minimum 10 razlike bodova za zvezdu do kraja.

onda idemo u kvalifikacije težim putem u julu.

Link to comment

Meni još u glavi ono totalno pomračenje uma naše odbrane od 6. do 31. minuta. Kakva je to havarija, ne vidja se često.

Nikada ovakav amaterizam od odbrane nisam video, pogotovo kosati Miletic kojeg je neko prevario da je fudbaler.

Izvini Miljkoviću za sve ružne reči što sam ti rekao.

Sva tri pojačanja na koje imamo pravo iskoristiti za odbranu, od levog do desnog beka.

 

Link to comment

26.11.2015.g. Bez Komentatora ... samo atmosfera sa stadiona.

Sastav Partizana : Kljajić, Bandalovski, Vulićević, Brašanac, Babović (75.min. Saša Ilić), Ninković (84. Božinov), Ćirković, Oumaru, Živković (92. Grbić), Subić, Jevtović.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...