Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

To znaci da je Zvezda favorit ukoliko odigra prosecno dobru utakmicu iz ove sezone. Vise se uzdam u njihov ocigledan pad forme, nego u nas, sto ne hznaci da pod odredjenim okolnostima (sa Bambijem i Evertonom u timu) ne mozemo i da pobedimo.

Link to comment

Čestitke komšije na prolazu ostvarenom još prošlo kolo.

 

Ali vi kao da niste prošli dva rijaliti čeka protiv Olimpijakosa i Kijeva kad se vidjelo kako igraju ozbiljne ekipe koje igraju na rezultat, nije baš da ste ih razbucavali igrom, pa čak i da jeste, u četiri utakmice ste primili koliko, 12 golova? Mada, sviđa mi se vaš optimizam. 

Link to comment
2 minutes ago, Toni Sumaher said:

To znaci da je Zvezda favorit ukoliko odigra prosecno dobru utakmicu iz ove sezone. Vise se uzdam u njihov ocigledan pad forme, nego u nas, sto ne hznaci da pod odredjenim okolnostima (sa Bambijem i Evertonom u timu) ne mozemo i da pobedimo.

S ovim moram da se složim. Mi smo naš kvalitet pokazali na prošlom derbiju gde smo bili žestoko inferiorni u odnosu na njih. Voleo bih da me Đukić i igrači demantuju i izdominiraju na derbiju jer nam treba pobeda, ali sam sumnjičav. Zvezda je bolje kupovala, ima izbalansiraniju ekipu po pozicijama.

PONAVLJAM - Ivica da dovede 3 - 4 KVALITETNA pojačanja i onda može i Sporting kojih se pojedini plaše :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nema sta, od zelja tu su Plzen, Arsenal u svom Karling Kup izdanju, Gatusov Milan, Salcburg i eventualno Lajpcig.

 

Sve ostalo je teska koska. Steta za danasnje utakmice nadao sam se Ostersundu ili Steaui.

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Mnogo kvalitetniji snimak. Vidi se i Miletićev start na loptu koju je sudija okarakterisao kao penal

 

Kakve debilne antifudbalske kretnje Nemanje G, Miletića (kosatog) kod prvog gola na 0:17 gde je ostavio samog Morozjuka, a posle i kod drugog gola ostavio frajer opet sam svoju stranu na 0:43 i dvojica dinamovaca se iskombinovali SAMI na gol liniji.

Ivice, koji god menadžer da ti je uvalio ovog buzdovana, da si pametan naplatio bi TI NJEMU 500.000 evra što ti igra taj idiot!

Link to comment
55 minutes ago, Toni Sumaher said:

Da vidimo da li Teca ume da dobije derbi za pocetak, mada mu sanse i nisu bas  sjajne ako Zvezda odigra ozbiljnu utakmicu....

Ume da dobije naravno, ali na zalost komsije jednostavno imaju kvalitetniji sastav gotovo na svim pozicijama (cak i i na klupi za rezervne igrace)... Nama jos fali i ponajbolji igrac ove jeseni, njima samo Radonjic (uz sve kvalitete, nije igrac od koga zivi ekipa)...  Kada je takav odnos, sigurno ce igrati na cekalicu, pa sta bog da ...

Link to comment

Meni se cini da je Partizan u nesto boljoj formi. A ima i Tosica, najboljeg individualca u oba tima.

Zvezdina prednost je cvrsca odbrana. Bice verovatno slicna utakmica kao prva, ruzna cekalica bez mnogo prilika.

Link to comment
10 minutes ago, FPLS said:

Meni se cini da je Partizan u nesto boljoj formi. A ima i Tosica, najboljeg individualca u oba tima.

Zvezdina prednost je cvrsca odbrana. Bice verovatno slicna utakmica kao prva, ruzna cekalica bez mnogo prilika.

Zajebavaš? Zvezda je imala nekoliko šansi, mi nijednu.

Link to comment

odlična izjava đukića:

 

- Честитам Динаму на победи. Нисмо играли добро дефанзиву, поготово тих 10-15 минута када смо примили два гола. Већ после пола часа игре губили смо 0:3, постало је немогуће да победимо. Успели смо, ипак, да затресемо мрежу и, потом, пропустили стопостотну шансу да се вратимо. Уследио је пенал за домаћина за који сматрам да није био и - наш крај. Морамо боље у одбрани уколико желимо да направимо нешто више у Европи.

Шта највише замерате играчима?

- Лако смо примали голове, дозволили смо противнику да нам се дуплим пасовима, малтене, ушета у мрежу. Нисмо били сконцентрисани, стајали смо далеко од ривала, таквом игром је немогуће победити Динамо. Ако позади ниси чврст, заиста немаш шта да тражиш.

-----------------------

To stajanje "daleko" od protivničkog igrača NE SME više da se dešava i tačka. Đukić mora to da ishendluje što pre. Kod zvezde nema NIJEDNOG igrača ko stoji daleko od igrača kojeg čuva. Nema, to ne postoji, ne sme, ne može ako hoćeš rezultat. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...