Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Vladislav Đukić :isuse:  Strajnić ostao u osamdesetim prošlog veka.

Imali smo večeras veći posed, 14 šuteva na gol, nekoliko baš dobrih šansi, vratili Sumu i Pantića. Idemo dalje.

Link to comment

Vidi se razlika naravno ali uz malo srece i bez sudijskog previda, ovo je komotno moglo da bude 3:3 recimo i da svi kazu realan rezultat ... DJukic po meni odlicno postavio igru i umalo da napravi od govana pitu ... 

Link to comment
20 minutes ago, Mark Rothko said:

Vladislav Đukić :isuse:  Strajnić ostao u osamdesetim prošlog veka.

Imali smo večeras veći posed, 14 šuteva na gol, nekoliko baš dobrih šansi, vratili Sumu i Pantića. Idemo dalje.

Odavno smo vratili Pantica. Najbolji je igrac Partizana u poslednjih mesec dana.

Link to comment

nije mi jasno šta je hteo teča sa večerašnjom postavom, ako je išao po protivnika kako je mislio to da ostvari bez bambijevih prekida, ako je hteo da odmori neke igrače tek onda nije logično što su igrali  talamba i evi koji na svakom meču dobiju najviše batina odnosno pretrče najviše a uz to im preti suspezija a odmara mw51

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

izbacio je evertona... misim znam da najviše trči i najborbeniji  je, al boli me baš kurac, usro je skoro sve što je mogao, sa loptom je na Vi, pola toga što trči je u prazno, ko muva bez glave, u skoku je tragikomičan, retko se viđa tako loš osećaj za skok, sklon je gubljenju lopte tamo gde se ona ne sme gubiti itd. možda i bolje da ode sad.

Plus milion. 

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Vladislav Đukić :isuse:  Strajnić ostao u osamdesetim prošlog veka.

Imali smo večeras veći posed, 14 šuteva na gol, nekoliko baš dobrih šansi, vratili Sumu i Pantića. Idemo dalje.

I Domagoj Vidovic negde na pocetku, kunem se da je tako rekao.

Link to comment
1 hour ago, Geo said:

Vidi se razlika naravno ali uz malo srece i bez sudijskog previda, ovo je komotno moglo da bude 3:3 recimo i da svi kazu realan rezultat ... DJukic po meni odlicno postavio igru i umalo da napravi od govana pitu ... 

Sta je bio sudijski previd? Nisam gledao pa ne znam

Link to comment

Ovako iz glave Atletiko, Bilbao, Lazio, Plzen, Cska, Salzburg, Arsenal,Sporting, Atalanta, Milan, Braga, Zenit,Lajpcig, Lokomotiva, Villareal, 

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...