Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Mislim, i Stramaconi je talentovan....trenera pre svega pravi kontinuitet igara i rezultata. Djukic je poleteo posle pola godine uspeha u Partizanu, a i tada je bio ranjiv i nedovršen. Ostalo je poznato.

Link to comment

kakve veze ima šta će Đukić da izjavi. ili bilo ko drugi.

 

imamo oči, gledasmo, videsmo, sve je jasno.

 

najverovatniji ishodi su sledeći: nema proleća u Evropi, negde oko -10 zaostatka u jesenjem delu

Link to comment

Meni je pored silnih epskih raspada utisak večeri koliko je Ožegović seljak, po ponašanju i po svemu. Čak ne ono džiberski, već jednostavno nedorastao ovom nivou fudbala i događaja. Ono što je pokušavao da proda sudiji "ovoga mi krsta nisam ga pipnuo" dok se krsti više ne prolazi ni na tekmama Napretka iz Donjeg Šepka protiv Proletera iz Dvorova. Neko vam je baš uvalio ciglu, bar što se evroutakmica tiče. Radiće on posao na JSL livadama, ali nije on za ozbiljan klub, svaka čast golovima što je utrpao onomad Žabarima.

Link to comment

@ljakse: Pa, stvarno ne znam koliko još da ti crtam za Djuku. Sjebale ga godine loših rezultata, zato sam i bio rezervisan prema njegovom dolasku. Partizan mu je bio varijanta da se vrati u trenerski život, ali to će malo teze da ide.

 

A jel treba da objašnjavam i za Miloja ili...

 

Ma ne treba ništa da mi objašnjavaš, samo mi nije bilo jasno to o talentu. Realno, lik je imao priliku da trenira sve žive rangove i kvalitete klubova, aj da kažemo da je nekad imao prevelike zalogaje, al ono, ako posle 10 godina ne možeš da materijaliuješ taj kao talenat, onda piši propalo.

 

Ja sam njega uvek doživljavao kao lika koji se sumanuto i neopravdano loži na koncepte™, ko da je u Ajaksu pa ima obavezu da igra 4-3-3. Fakat je da čovek realno ne ume da se prilagođava ekipi, moguće je da je dobar motivator u svlačionici pa mu ekipe nekad odigraju iznad maksimuma, kao protiv Olimpijakosa u revanšu ili I pol protiv Videotona, ali previše je to oscilacija, posle toliko godina na nekom srednje jadnom nivou takmičenja, da bi moglo da se kaže da je neki materijal.

Link to comment

Ma ne treba ništa da mi objašnjavaš, samo mi nije bilo jasno to o talentu. Realno, lik je imao priliku da trenira sve žive rangove i kvalitete klubova, aj da kažemo da je nekad imao prevelike zalogaje, al ono, ako posle 10 godina ne možeš da materijaliuješ taj kao talenat, onda piši propalo.

 

Ja sam njega uvek doživljavao kao lika koji se sumanuto i neopravdano loži na koncepte™, ko da je u Ajaksu pa ima obavezu da igra 4-3-3. Fakat je da čovek realno ne ume da se prilagođava ekipi, moguće je da je dobar motivator u svlačionici pa mu ekipe nekad odigraju iznad maksimuma, kao protiv Olimpijakosa u revanšu ili I pol protiv Videotona, ali previše je to oscilacija, posle toliko godina na nekom srednje jadnom nivou takmičenja, da bi moglo da se kaže da je neki materijal.

Pa, sad si samo malo detaljnije elaborirao ono sto si boldovao kod mene. Mislim da su na ovom topiku ispisane strane o njegovim taktičkim lutanjima, crnim rupama u vodjenju tekmi ove sezone, prilagodjavanju ekipi, nervozi u timu i na klupi... Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Pa, sad si samo malo detaljnije elaborirao ono sto si boldovao kod mene. Mislim da su na ovom topiku ispisane strane o njegovim taktičkim lutanjima, crnim rupama u vodjenju tekmi ove sezone, prilagodjavanju ekipi, nervozi u timu i na klupi...

 

Upravo zato mi nije jasno to tvoje da je on talentovaniji od Miloa ili Nikolića, s obzirom da smo imali prilike da vidimo kako ova dvojica prave na blic kakve-takve pite od govana, a Đuka za 10 godina nikako da zabode okruženje koje u kojem će taj navodni talenat doći do izražaja.

Link to comment

Upravo zato mi nije jasno to tvoje da je on talentovaniji od Miloa ili Nikolića, s obzirom da smo imali prilike da vidimo kako ova dvojica prave na blic kakve-takve pite od govana, a Đuka za 10 godina nikako da zabode okruženje koje u kojem će taj navodni talenat doći do izražaja.

Pa jednostavno, ta dvojica imaju ustaljen i jasan sistem u igri, dizali su trenersko samopouzdanje u JSL i uglavnom na sličan način vodili timove sličnog kvaliteta u inostranstvu. Miloju je Terza bukvalno napravio tim kakav je zeleo. Djuka je lutao i tražio se posle repke u Španiji i tu je pukao.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Djukic kuka kako je ekipa psihološki pala posle 2:1, kao i da nisu uspevali da uspostave pas igru.

 

Mislim, a šta si ti radio kada ti je kolega uveo dva brza komboa i pomerio sve linije ka napred?

Link to comment

Djukic je jednostavno debil i ide linijom manjeg otpora. Covek se uopste nije pitao oko sastavljanja tima, bio je u fazonu, odlazi Leo? Super. Dovodimo Miletica, odlicno. Djurdjevic je tu do poslednjeg kola, ok, Ozegovic, moze bicemo fantasticni. Kao da je nasao neku bas gotivnu dzidzu koja lagano vozi i tera ne smeh, bez bilo kakve paranoje. Sve mu je super, tim je sjajan, evropski, dobro jebiga nekad podbaci psihicki ko protiv napretka, rada, veceras... ali generalno situacija je odlicna. 

Daj nek se gazde alkrokona smiluju i pozovu ga, pa da gledamo nekog domaceg alkosa bez ovih proseravanja...

Link to comment

Od veceras ne branim Djukica ni od Tonija. Da ti ekipa ovako padne i da opet ponavlja ovakve gluposti, e pa jbg. Na stranu sto svi znamo gde je problem. Hoćeš da budes alibi Ilievu i Vazuri? Budi alibi Ilievu i Vazuri boli me k.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...