Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Ma kakvi izgubicemo mi u Albaniji

Откидате их у Скадру као сељак ладно пиво испред задруге у јулско предвечерје.

Link to comment

Ne vredi, nikada necemo nauciti da igramo jako do kraja. 

 

75 minuta bi bilo više nego dovoljno za početak. Takođe, ne bi bilo loše da se u zadnju liniju postave četiri rekreativca iz najbližeg balona, bilo bi manje štete. A kad vidiš da bi Lola Smiljanić na DMC bio korisniji od Evertona onda ti je jasno koliko je sati.

Link to comment

+1

+51

 

Ako ne dobijemo Skendera tamo, pisi propalo a večeras sve miriše na raspad. Na stranu sto i YB moze da čapne neki bod od Kijeva

Edited by *edited by mod
Link to comment

Откидате их у Скадру као сељак ладно пиво испред задруге у јулско предвечерје.

Nisam siguran. Biće tvrd meč a mi totalno ubijeni u pojam nakon ovoga.Ima nade ako se vrati Toske.

Link to comment

nisam stigao na prvo poluvreme, na drugo jesam. nažalost.

 

iz te perspektive deluje mi neverovatno rezultat na poluvremenu.

 

ovo što sam, nažalost, video, samo potvrđuje ono što sam napisao pre revanša u Mađarskoj. plasirali se u Evropu ili ne, mi tamo jednostavno ne pripadamo.

 

ova tri komada što primismo u drugom, mislim da možemo smatrati kao vrlo povoljan ishod. samo da je, iz ma kog razloga, na golu bio neko drugi bila bi petarda leganica. minimum.

 

ukoliko se nešto spektakularno ne promeni, mrka kapa u svim takmičenjima ove godine.

 

ne razumem trenera koji blene kao tele u šarena vrata dok mu pred očima maskariraju tim.

Link to comment

Drugo poluvreme smo igrali kao da nam je Milovan Djoric trener. Djukic me je baš duboko razočarao. Ako bude nastavljao da se blamira sa ovakvim trenerskim potezima bice ovo i definitivni kraj njegove trenerske karijere. Ni u segundi ga više niko nece hteti.Jebemti fudbal i sve, ne mogu da verujem da smo mi ovo izgubili, jebeno neverovatno.Stojke legendo hvala ti na svemu

Link to comment

@Cekmeze: Moze kako hoces.

 

Zivo me zanima sta ce Djuka da izjavi posle nikad vidjenog preokreta na JNA. Bilo je u Kupu 1990. 2:3 protiv CZ, ali bez tri komada u nastavku.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...