Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Marsh bre u picku materinu Djurdjevicu ... Prvo slobodan udarac , sad i ovo sranje ... Manje sam se iznervirao kod promasaja Tawambe

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Idemo dalje. Veze milovci nemaju. Pride nece moci da igraju bunkericu sa 11oricom ko veceras. Bice jos lakse Pod Goricom.

Link to comment

Sjajan rezultat, odlična igra, ne može se bolje protiv ovakvog bunkera.

 

Utisak meča je koliko su igrači Budućnosti padali i valjali se po terenu. Sve vreme su se branili, nisu pretrčali za celu tekmu koliko jedan prosečan jsl tim pretrči za jedno poluvreme i opet nisu imali snage već na svaki dodir padali da bi malo uhvatili vazduha.

 

Everton je čudo od igrača - neverovatno je koliko je čovek oduzeo lopti, presekao akcija, ubacivao se, čak i kreirao igru jer su se Kosović i Janković sakrivali.

Link to comment

kako je počelo... oooooodlično se završilo... leonardo-igračina, sa tambalambom zagarantovana zabava,,,

 

janković večeras rupetina bez dna...

Link to comment

Buducnost je cuvala i 0:2 ... Ovog njihovog golmana potpisati odmah posle sledeceg meca! Rekao bih Bozovic verzija 3.0 , ne treba ti vise ... Kod nas kao sto se pretpostavljalo Cirkovic tempirana bomba, Miletic nije u stanju ni 50% uspesnih prostih dodavanja da ostvari, Kosovic totalno beskoristan ...( ovo menjati odmah) ... Ostali solidni za ovaj deo sezone ako stavimo na stranu tavambinu neefikasnost i djurdjevicev retardirani bezobrazni sebicluk( ovo Djukic mora da resi koliko nocas)

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Pise telegraf da je Lijunardo posle gola psovao upravu i da mu je Tavamba zapusio usta.

Kosovic je danas igrao kao pijan, ovo mu je po meni jedna od najgorih utakmica u Partizanu. Mislim da bi Pantic odigrao dosta bolje od njega.

Link to comment

Ono govedo od kapitena Raspopović, klasičan primer destrukcije fudbala.

Ovde se valjao da mazne vreme, a u Titogradu će Jankoviću, Đurđeviću i Leonardu da se šabanski unosi u lice posle svakog kontakta.

Link to comment

Đurđević je veći sebičnjak i degen ispao kod slobodnjaka, dao je gol iz penala, imao je jedan slobodnjak u prvom koji jeste bio blizu ali je svima jasno da je Leonardo bolji izvođač slobodnjaka. Kad smo kod toga ne sumnjam i da je bolji izvođač penala, Đurđević bi trebalo da se zadovolji time što šutira penale pored živog Leonarda recimo. Ovo u poslednjem minutu ko je gledao on nije ni pogledao da vidi dal se neko ubacuje, jednostavno je video samo gol i odmah se odlučio da će da šutira po svaku cenu, što je druga stvar. 

 

Sve u svemu slažem se da drugi Miletić mora da igra umesto Ćirkovića, umesto prvog Miletića ne znam ni ja, El Monir je nazad tanak ali je napred neuporedivo bolji, Kosović ne znam ni šta bih rekao kad mu je zamena Jevtović. Mihajlović ravna linija.

Link to comment

Da, jbt ... Necu nisam ni spomenuo, valjda sto sam ga u glavi otpisao kao definitivno izgubljen slucaj

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...