Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Pise telegraf da je Lijunardo posle gola psovao upravu i da mu je Tavamba zapusio usta.

Kosovic je danas igrao kao pijan, ovo mu je po meni jedna od najgorih utakmica u Partizanu. Mislim da bi Pantic odigrao dosta bolje od njega.

 

Leonardu na maijici pisalo: "Ovde sam samo zbog vas."

 

Živ nam bio majstore sto godina! :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Pokazivao je na lozu posle gola... Kako god, bez njega smo go kurac, sto se mene tice pre bih prodao Djurdjevica i pustio Dj. Jovanovica pa sta bude. 

Leonardo u 2. pol. gol i 2 asistencije koje bi svako osim Tavambe pretvorio u gol.

Link to comment

Sem Ostojica, cela odbrana je mrkli mrak. Cirkovic je tempirana bomba, Vulicevic trci sve manje u odbranu i sve je sporiji, Miletic je ogranicen. Mihailovica pokloniti nekome jos veceras, moze i Buduscnosti.

 

Tesko ce Djukic da popegla ovo izmedju Lea i Djurdje. Prvog zadrzati po svaku cenu ako se moze, jer ovaj muceni tim cini 100% boljim.

 

Van njega, igrac utakmice Everton.

Link to comment

Buducnost je cuvala i 0:2 ... Ovog njihovog golmana potpisati odmah posle sledeceg meca! Rekao bih Bozovic verzija 3.0 , ne treba ti vise ... Kod nas kao sto se pretpostavljalo Cirkovic tempirana bomba, Miletic nije u stanju ni 50% uspesnih prostih dodavanja da ostvari, Kosovic totalno beskoristan ...( ovo menjati odmah) ... Ostali solidni za ovaj deo sezone ako stavimo na stranu tavambinu neefikasnost i djurdjevicev retardirani bezobrazni sebicluk( ovo Djukic mora da resi koliko nocas)

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

Plus na sve, a bold na kupovinu golmana. Žali bože talenta u titogradskoj žabokrečini.

Link to comment

Taj njihov golman bi se kod nas pokazao ko Đukanović onomad.

Protiv nas sve branio pa ga doveli, a posle se naprimao golova koje bi odbranio neki omladinac.

 

E da... ja volim što postoji ovaj rivalitet u špicu. Prošle sezone nam je to donelo mnogostruko više nego što je odmoglo. Ovde jedan gol više-manje nije strašno. Dodavaće Lijunardo i Đurđević kada bude trebalo.

Link to comment

Ali prosto je neverovatno šta učini jedna izmena u poluvremenu: Leonardo umesto usranka Mihajlovića.

 

Sasvim, sasvim drugi tim.... Kako je propao Mihajlović, pod hitno ga negde prodati nemamo vremena da čekamo da proradi, prošlo je godinu dana brate mili.

 

Po meni đukićev dobar potez je prebacivanje Tawambe na desno krilo u drugom poluvremenu. Ajde da mu oprostim šanse, zbog asistencije.

 

Pod hitno nam je neophodan dobar veznjak. Ako ima šanse da dovedemo onog ofanzivnog veznog Sumu potpisuj. Skoro da bih se složio da Đurđevića prodamo, a da na njegovom mestu foriramo Đorđa Jovanovića. Bez Đurđevića možemo ali bez Lea ne...iako je Leo igrao sa nekih 50% mogućnosti.

 

Takođe se slažem i za Ćirka. Urgentno nam treba dobar štoper uz Ostojića, da probamo sa drugim MIletićem...

Može i taj Podgorički golman da se uzme.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

večeras je kljajić delovao sigurno, da nije imao nikakvih intervencija, ali je kod svakog prijema i ispucavanja delovao vrlo sigurno i lopte nisu bili bloni već je uspešno gađao svog igrača

 

odbrana je veoma rizična. ćirković ne bi trebao da ima mesta u startnih 11 miletić, pa čak i bošnjak bi trebalo da su ispred njega.

 

kosović je bio loš, ne znam kako je on ispred jevtovića. mihajlović plač majke božije. tawamba je ok. ono đurđevićevo šabanisanje oko izvođenja slobodnog udaraca se loše primilo i među navijačima na stadionu. ne pamtim da je tako izviždan prvi strelac ekipe zbog sebičnosti.

 

podgoričani klasična superligaška ekipa, iz donjeg dela tabele. šteta što im nismo uvalili i treći, da se spusti maksimalno tenzija pred revanš, ako će je uopšte i biti.

 

posložiće se ovo, i gledaće se evropa i ove jeseni

 

:)

Link to comment

sta se lozite na cg gosu, motivacija cini cuda, i djole pantic je bio u timu kola lige sampiona kad je branio protiv reala, to je otprilike takav odnos. :fantom:

 

zezam se, decko stvarno ima pristojnu tehniju i ludacki refleks.

Link to comment

Reče trener podgoricana da Djalovic nece igrati ni u revansu. Momak je izgleda bas dobro zaglibio u nekoj beogradskoj verziji kluba 12

Edited by Cash
Link to comment

Njihov gosa me nije toliko kupio skidanjem ludackih zicera( mnogima se desi takav dan) , koliko sigurnoscu i osecajem da perfektno krene na loptu kod prekida sa strane

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...