Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

nije nam loš tambalamba.. za jednog četrdesetogodišnjaka...

 

Kakav očajan udarac glavom. Da bude kao protiv Dile Gori u Beogradu i ja prezadovoljan.Smanjio sam drastično očekivanja. Sve preko toga čist ćar.

Link to comment

nije nam loš tambalamba.. za jednog četrdesetogodišnjaka...

 

To loženje na tavambe i evertone je težak izliv partizanštine na mozak ako mene pitate :(

Link to comment

Kakav očajan udarac glavom. Da bude kao protiv Dile Gori u Beogradu i ja prezadovoljan.Smanjio sam drastično očekivanja. Sve preko toga čist ćar.

 

meni gore bilo kada je malopre odbrambeni omašio loptu koji 19 cm od tambalambe, a on ni noktom da mrdne  :cry:

 

i ovaj janković ko zlatko vujović, vidi samo pravo...

Link to comment

ovde sve od nas zavisi, ali mi ne igramo ništa. jedan gol bi otvorio apetit, ali bojim se da ćemo ga kasno dati, ako ga damo uopšte. oni su došli "po bod". jeste prva tekma sezone, jeste vruće ko u dupetu, ali ovo mora rutinski da se rešava. oni su baš baš loši.

Link to comment

Šta kaže Ivica, uspeli smo posle duži niz godina da zadržimo čitav tim. Polovini se već sada treba zahvaliti, to nije nikakav uspeh zadržati fudbalere koji ne prave razliku. Leonardo, Đurđević, Everton i Ostojić. Ostali su svi itekako zamenljivi.

 

Mnogo smo statični. Slabo se krećemo. Ajde vrućina je ali zaboga, moraju svi mnogo brže od ove brzine ranjenog puža.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Hhaha kakav kralj ovaj sudija, centaršut budućnosti i svira kraj poluvremena. Posle se smeje. :D

 

Ima u ovoj gomili novih bezveznih pravila koja se predlažu jedno dobro koje može da počne da se primenjuje od sutra. Da sudija može da svira kraj samo kad je lopta van igre. Ne znam šta čekaju sa tim, to je odlično

Edited by levi
Link to comment

Nadam se da u ovom trenutku donose Leonardu ugovor na posluzavniku zlatnom ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Protiv Zaglebja, koje je klasa za ove nesrećnike smo barem pravili odlične šanse u prvoj tekmi. Ovo je težak očaj za sada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...