Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Dobro, da je lose procenio neko izletanje ili ostao na liniji, onda bi bilo do njega vise?

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

kada sam to registrovao, bila su dva vezana kornera za titogradjane, obe lopte su pale na sredinu peterca

što i nije neki naročiti poduhvat za uhvatiti ih

 

sporim da golman nije loš

Link to comment

Malo je bespredmetno pričati o golmanu kada nam zvižde tri pozicije u odbrani, oba beka i štoper. Ne znam...Đukić kaže da je "zadovoljan ekipom" a ja nikako ne mogu biti miran i spokojan pred 3. kolo. 

Miletić je klasičan Javor bek, on će nas u budućnosti (ne fk budućnost :) ) možda dosta i koštati, dok je ćirko bio dosta nesiguran protiv ove skromne ekipe...

Link to comment

sramota kakva nam je odbrana!

da je bio neko ozbiljniji mi bi izgubili

vulićevića pretrčavaju kao ragu.pa ono je dno

da zamenimo ekipe isti je đavo.lijunarda da nema sad bi se smarali sa ovima.

kako ćemo mi nesrećni u ligu šampiona??

Link to comment

pa liga šampiona nikad ni nije bila realna, ali nije bila realna ni 2003. ni 2010. pa smo ušli. niti je ekipa koja je ispala od batea bila jača od ove koju sad imamo. treba nam taj Suma i sa njim ofanzivno imamo solidan tim, defanzivno sam pisao već šta nam fali. problem je što nismo radi da trošimo da bi ušli u lš što sa neke strane ja i razumem imajući u vidu da i sa još 2,3 pojačanja opet u jednoj od naredne 2 faze možemo da dobijemo olimpijakos i da se slikamo svakako. generalno je proces razmišljanja uprave Partizana u fudbalu uvek bio da se sa što manje para pokuša nešto uraditi, da nas usere žreb ili da se protivnik samoubije ili neki razni faktori. sačuvati tim smo ovaj put za sad uspeli, ali ga ojačali još nismo, e onda na to sve trebaju još neke kockice da se poklope da bi bilo koji tim iz Srbije mogao u lš. a ovo je poslednja ovakva šansa inače jer će od sledeće godine to gotovo biti nemoguća misija zbog promene sistema.

 

inače vidim da je bilo 20k ljudi što je odlična poseta za nas na startu sezone, vidi se da ljudima ne treba puno pa da dođu da gledaju fudbal, ali je realno pitanje dana kada će uprava nešto da zasere i otera ove ljude opet u apstinenciju

Edited by theanswer
Link to comment

 

Scena kod prvog gola: Leonardo uzima loptu da izvede penal, Uroš otima loptu da on izvede. 0:21

Scena kod drugog gola: Leonardo prilikom slavlja se okreće od publike ka loži i izgovara "fuck them". 1:50

 

Đurđević je u ovom meču bio neobično sebičan. Nije dozvoljavao Leonardu u drugom poluvremenu ni penal ni slobodnjake da izvede. Potreban je i tu hitan razgovor Đukića.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

Scena kod prvog gola: Leonardo uzima loptu da izvede penal, Uroš otima loptu da on izvede. 0:21

Scena kod drugog gola: Leonardo prilikom slavlja se okreće od publike ka loži i izgovara "fuck them". 1:50

 

Đurđević je u ovom meču bio neobično sebičan. Nije dozvoljavao Leonardu u drugom poluvremenu ni penal ni slobodnjake da izvede. Potreban je i tu hitan razgovor Đukića.

 

Ja mislim da je Đurđević upravo radio ono što mu je Đukić rekao da radi, da bi se Leo malo spustio na zemlju, da ne misli da se univerzum vrti oko njega.

 

Bar se nadam da je tako.

Link to comment

Ja mislim da je Đurđević upravo radio ono što mu je Đukić rekao da radi, da bi se Leo malo spustio na zemlju, da ne misli da se univerzum vrti oko njega.

 

Bar se nadam da je tako.

 

Ja se nadam da nije tako. Jer je apsolutno izuzetno kasno sa nekim discplinovanjem Leonarda. Na upravinu žalost videla se velika razlika, kao krater, kakav je Partizan bez Lea u prvom i sa Leom u drugom poluvremenu. Đuka bez Lea ne pravi razliku u Partizanu. Sa Kosovićem/Mihajlovićem/Jankovićem i Đurđević izlazi nevidljiv na terenu.

 

Iz ovih Leovih izjava je evidentno da je uprava (čitaj vazura) debelo zasrala motku sa tim pregovaranjem u Barseloni sa njegovim menadžerom Seljukom, bez Leovim želja. Oni su se fino lepo tamo izdogovarali kako će da podele profit posle kvalifikacija i zato je Leo besan.

 

Ovo uprava mora da reši, da pojede govna koja je sama napravila. Ako treba i zajednička konferencija uprave i Lea.

Prodaja Lea ne dolazi u obzir, uprava je sad u mat poziciji jer bez Lea nema evrope, čak i da danas dovedu Sumu kao zamenu. A to bi tek bilo kriminalno rešenje koje bi dodatno ukopalo upravu. Suma može i mora da dođe ali je neuigran, tako da Leo do septembra ne sme da ide.

Link to comment

Sigurno će trener da kaže igraču da otima loptu i da ne dodaje kad treba.

 

Trener može da kaže "ti si izvođač penala i slobodnjaka", a za nedodavanje, pa nije da Đurđević nije poznat po sebičnosti. Ono kada je Leo bio sam nema nikakve veze sa "sukobom", Đurđević nije digao glavu nijednom, samo je u glavi imao da probije desno i da šutne. A toga smo se bar nagledali od njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...