Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

izvinjavam se sto upadam, ali mi nije jasno zasto su u partizanu dozvolili da im najbolji igrac ne bude fizicki spreman za najvazniji deo sezone

i jos to (i iz partizana i on sam) komentarisu kao nesto najnormalnije

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Kljajić Vulićević, Ćirković, Ostojić, Nemanja G. Miletić Everton, Kosović Janković, Tavamvba, Mihajlović Đurđević.

 

manje više očekivano, mislio sam da će biti mesta i za pantića, ali đukić očito pokušava da povrati mihajlovića što se videlo i u pripremnim utakmicama

 

 

izvinjavam se sto upadam, ali mi nije jasno zasto su u partizanu dozvolili da im najbolji igrac ne bude fizicki spreman za najvazniji deo sezone

i jos to (i iz partizana i on sam) komentarisu kao nesto najnormalnije

:lolol:

nemo se izuvaš

:s_d:

 

 

jbg. baš zato što je najveća zvezda što je sam uvideo pa mu se može

mora malo da mu titramo jajca

 

na onoj utakmici protiv urala nešto se i nije primetilo da je odsustvovao sa prvog dela priprema

Link to comment

izvinjavam se sto upadam, ali mi nije jasno zasto su u partizanu dozvolili da im najbolji igrac ne bude fizicki spreman za najvazniji deo sezone

i jos to (i iz partizana i on sam) komentarisu kao nesto najnormalnije

Valjda su mu dugovali pare, pa su morali da budu fleksibili po pitanju dolaska na pripreme, treniranja..

Link to comment

izvinjavam se sto upadam, ali mi nije jasno zasto su u partizanu dozvolili da im najbolji igrac ne bude fizicki spreman za najvazniji deo sezone

i jos to (i iz partizana i on sam) komentarisu kao nesto najnormalnije

 

A što se izvinjavaš? Ovde svi pišemo ravnoprvno, bili navijači Partizana ili nekog drugog kluba. :)

 

Što se tiče te dozvole, ako se dobro sećam i u januaru je nešto malo kasnio. Takođe se spominjalo da mu je to kao i neka klauzula u ugovoru još proletos. 

 

Meni lično ne smeta, ako ne smeta ostalim igračima i Đukiću, a vidimo da i njima, odnosno Đukiću ne smeta. Što kaže kolega iznad mene, videlo se već protiv Urala na pripremama da je odigrao sasvim solidno.

Neka uđe sa klupe, zabije jedan gol i svi će zaboraviti to kašnjenje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Šta je sa arbajtmenom? Obično se on javi u ovo vreme i baci onaj klip sa afričkim oficirom. Ne piše više na forumu?

 

Gde nam je zubar iz Belgije? Nismo svi na broju pred početak nove evrosezone.

Link to comment

arbajtmena tj dr arslanagića je oteralo, a zubar nas poseti ponekad

 

 

ne bi bilo zgoreg zahvaliti grofu na sjebavanju prvog tima budućnosti

:fantom:

Link to comment

Šta je sa arbajtmenom? Obično se on javi u ovo vreme i baci onaj klip sa afričkim oficirom. Ne piše više na forumu?

 

Gde nam je zubar iz Belgije? Nismo svi na broju pred početak nove evrosezone.

 

TO NAM TREBA

 

edit: mogu i ja, ako nema Arbajtmana

Edited by copkillah
Link to comment

Jel sutra plitak potok?

 

iskreno se nadam

 

neće nas izbaciti budućnost, ne cimam se za to a koji će biti rezultat sutra, i sa 2:0 ću biti zadovoljan.

 

bitnije mi je šta će bude u ponedeljak na žrebu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...