Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Bice jebeno, prica se da ce doci sva petorica.

 

biće ih dosta, oni su u dobrim odnosima sa nišlijama i subotičanima pa će taman i ovi na izlet. ali biće i pun k naših dole. biće sranja sve u svemu. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bez navijaca u Pg? Sumnjam da cete to moci sprovesti...

 

Pročitao sam negde na nekom portalu da je Fk Partizan dodeljeno nešto oko 600 ulaznica za navijače, to je oko 5% kapaciteta stadiona.

 

Munir je kažnjen, ima crveni. 

 

Tako je, moja greška.

 

Izvesno je samo da stručni štab Paritzana ne može da računa na Mohameda el Munira. Libijac je prošlog leta, dok je nosio dres Dinama iz Minska, zaradio crveni karton u revanšu sa Vojvodinom, prema propisim UEFA dužan je da propusti prvu narednu evropsku utakmicu a to je upravo duel sa Budućnosti.

Link to comment

Pročitao sam negde na nekom portalu da je Fk Partizan dodeljeno nešto oko 600 ulaznica za navijače, to je oko 5% kapaciteta stadiona.

JSD je jedino u CG vecinski popularno. U svim ostalim republikama zvezda ima vise navijaca.

 

Neego, sutra je godisnjica od Sreberenickog masakra. Nadam se da huligancine nece napraviti nesto ogavno i neljudski.

Link to comment

Hm, ipak je danas donesena odluka o kažnjavanju od strane UEFE. Bez i tih 600 navijača u Podgorici, kažnjeni smo zabranom organizovanja odlaska naših navijača u gostima, kao i zatvaranjem severne tribine protiv Budućnosti u Beogradu "zbog neprimerenog ponašanja i skandiranja navijača protiv Zaglebja." Plus 25.000 evra u kasu UEFE...

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&dd=10&nav_id=1281283

 

@MayDay 

Znam da su Crnogorci većinski naklonjeni ka našem Partizanu. To sam se lično uverio tokom služenja vojske u Crnoj Gori.

Link to comment

ova kazna uefe mi je prilično sumnjiva. kakve logike ima da se zatvara sever, ne znam jel bilo nekog na severu uopšte protiv zaglebja niti se sećam nekih neprimenerenih skandiranja. i kazna navodno dolazi sada pred ovu utakmicu, ako je kazna onda je kazna bila aktuelna i pre godinu dana, kako se nisu setili do sad. više mi deluje na klupsku prevenciju nekih incidenata dole nego na bilo šta drugo.

Link to comment

JSD je jedino u CG vecinski popularno. U svim ostalim republikama zvezda ima vise navijaca.

 

Neego, sutra je godisnjica od Sreberenickog masakra. Nadam se da huligancine nece napraviti nesto ogavno i neljudski.

MakedonijU, Kosovo, Sloveniju to si zaboravila...

Link to comment

Po mocartu pocinje ovaj sastav

 

Kljajić Vulićević, Ćirković, Ostojić, Nemanja G. Miletić Everton, Kosović Janković, Tavamvba, Mihajlović Đurđević.

 

U odnosu na generalnu probu, protiv Urala, biće samo jedna promena u sastavu srpskog prvaka. Leonardo će, za početak biti rezerva, pošto je procenjeno da, trenutno, na fizičkom planu, nije na nivou potrebnom za ovaj vid takmičenja. To je i sam potvrdio u poslednjoj izjavi, a tokom ponedeljka iz Humske 1 stizale su identične informacije, pa je na kraju dana u kome su čelnici sa Brazilcem obavili razgovor po pitanju njegovog statusa, odlučeno da je korisnije da uđe u drugom poluvremenu i hitrinom pokuša da probije odbranu Podgoričana.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-tim-za-buducnost-leo-klupa-menja-ga-covek-koji-je-razorio-zvezdinu-odbranu/172373

 

Imam osecaj da Tavamba, ako igra, sutra sigurno daje gol. Pripreme je igrao odlicno, ali je i promasivao nemoguce, mora jednom i da pogodi :D

Edited by El Patron
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...