Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

@adasevic

Pa to smo vec apsorvirali. Djurdjevic nije dobio nijednu kvalitetnu loptu jer nema ko da mu je uputi. U timu su ostali poluproizvodi, vasarski igrac I onda ocekujemo od dede ilica da nesto uradi od 65.minuta.

Ne moze to tako. Odresi kesu I pojacanja na sunce.

Ja se plasim nekoga statusa quo. Nekako prodjemo madjare (ali I to je prilicno upitno), uprava to predstavi kao ultragigamega uspeh, puknemo u derbiju i ostanemo zakovani na drugom mestu...I tako tavorimo do juna u nasoj domacoj ligi koja je nikad slabija, uz mozda jos jedan poraz od vozdovca. Do decembra se pomalo lozimo kao da budemo drugi u ligi evrope a realnost/los igracki kadar nas smesti na 3. ili 4.mesto.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

@adasevic

Pa to smo vec apsorvirali. Djurdjevic nije dobio nijednu kvalitetnu loptu jer nema ko da mu je uputi. U timu su ostali poluproizvodi, vasarski igrac I onda ocekujemo od dede ilica da nesto uradi od 65.minuta.

Ne moze to tako. Odresi kesu I pojacanja na sunce.

Ja se plasim nekoga statusa quo. Nekako prodjemo madjare (ali I to je prilicno upitno), uprava to predstavi kao ultragigamega uspeh, puknemo u derbiju i ostanemo zakovani na drugom mestu...I tako tavorimo do juna u nasoj domacoj ligi koja je nikad slabija, uz mozda jos jedan poraz od vozdovca. Do decembra se pomalo lozimo kao da budemo drugi u ligi evrope a realnost/los igracki kadar nas smesti na 3. ili 4.mesto.

 

Ovo je tacno, ali je on dodatno limitiran pozicijom kod Djukica i slabijim otkrivanjem. Jbg, ne moze da se rve sa stoperima, pet faula u napadu je napravio.

Link to comment

Ne pise se tek tako da je Djurdjevic van forme nego se gleda svaka utakmica od pocetka sezone.

Ja sam pogledao vase evropske i vozdovac, kao i prvo poluvreme sa spartakom.

 

Jasno je da ne igra na nivou na kom je bio prosle sezone, ali mislim da je to vise posledica tima nego njegove lose forme. Ne krece se on lose, ali ne dolazi do sto procentnih sansi. Nema zavrsnog pasa i nema kombinacija koje ne imao sa leonardom.

 

Dakle on je najmanji problem. Trenutno pokusava da se nametne kao lider i preuzima na sebe nesto sto ne moze i ne zna. A to radi jer lopte ne dobija kad i gde treba... Ako vam ne proradi suma ili ne nadjete drugo resenje bice tu dosta problema...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Šćepović: Partizan slabiji 20 posto nego prošle sezone, nadam se da će navijači prestati tako da se ponašaju - to šteti klubu

pre 8 sati | mozzartsport.com

"Vidi se da im nedostaje kreacija Leonarda, Đurđeviću fali saradnja sa njim i ako žele nešto više, moraju da dovedu nekoliko igrača", rekao je golgeter Videotona

Link to comment

"Šahovski ružan, antifudbal. Katastrofa", ocena je meča operativca srpskog šampiona.

 

 

"Utakmica je bila nikakva. Koliko sam bio ponosan na momke i ekipu posle Olimpijakosa u Atini, toliko sam sada razočaran. Posebne kritike hteo bih da upitim Sejdubi Sumi i Marku Jankoviću", bio je direktan Iliev.

 

"Oni su pokazali protiv Olimpijakosa da znaju puno i da mogu da igraju na najvišem nivou, a ništa od toga nisam video u četvrtak. To je nedopustivo. Moraju da shvate šta za Partizan znači ulazak u Ligu Evrope, za celu sezonu, za život kluba", nastavio je ljutito sportski direktor.

 

Posebno ga je razočarao Suma, najskuplje pojačanje u istoriji kluba.

 

"On je stranac i mora da pravi razliku, a to nisam video. Na njemu je da preuzme odgovornost, da traži, uzme loptu, da pređe dvojicu i da reši :lolol: . Ne sme ovako da igra."

 

Od Jankovića traži da bude odlučniji i da se podredi ekipi.

 

"Marko mora da igra za ekipu, saigrače. Zahtevam da bude konkretniji, odlučniji s loptom, jer nama ne trebaju njegovi driblinzi na 40 metara od gola. Kao što sam rekao, pokazali su protiv Grka, a to nije bilo tako davno, da mogu i kako treba."

 

Iliev je imao i koga da pohvali.

 

"Pohvale za prikazano protiv Mađara zaslužuju Marko Jevtović i štoper Nemanja Miletić. Ponovo se oseća hemija u odbrani, a kruna svega, možda i potez dvomeča je odbrana Vladimira Stojkovića u finišu meča. To je konkretan dokaz koliko nam znači", rekao je Iliev.

 

Direktor crno-belih i dalje smatra da je Partizan kvalitetniji od Videotona, ali to ne uvećava njegove šanse pred revanš.

 

"Šanse su još uvek 50-50. Ubeđen sam da smo kvalitetniji, ali ekipa mora da shvati koliko za klub znači plasman u Ligu Evrope. To nam je i bio cilj na početku, plasman u jedno od dva evropska takmičenja. Nedopustivo je da budu zadovoljni rezultatom 0:0 protiv Videotona. To nije Partizan", podvukao je Iliev.

 

bombaš otkrio šta je hteo u ovom prelaznom roku, da ga usere kao prethodnog leta sa leom i da suma sakrije sve slabosti ofanzivne linije tima, da poništi padavičara jankaru, rvača đurđu sidraša pokretnog kao statua sa očajnom igrom glavom, nepostojanje zadnjih bezveznih u završnici napada...

Link to comment

@adasevic

Pa to smo vec apsorvirali. Djurdjevic nije dobio nijednu kvalitetnu loptu jer nema ko da mu je uputi. U timu su ostali poluproizvodi, vasarski igrac I onda ocekujemo od dede ilica da nesto uradi od 65.minuta.

Ne moze to tako. Odresi kesu I pojacanja na sunce.

Ja se plasim nekoga statusa quo. Nekako prodjemo madjare (ali I to je prilicno upitno), uprava to predstavi kao ultragigamega uspeh, puknemo u derbiju i ostanemo zakovani na drugom mestu...I tako tavorimo do juna u nasoj domacoj ligi koja je nikad slabija, uz mozda jos jedan poraz od vozdovca. Do decembra se pomalo lozimo kao da budemo drugi u ligi evrope a realnost/los igracki kadar nas smesti na 3. ili 4.mesto.

A sta je tu tako lose? svakako prolaz ekipe u grupe LE donosi pare i koeficijente. jebes JSL.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Lose je, zato sto ja, kao I vecina partizanovaca, zelimo kvalitet ekipe kao ova prolecna sto je bila. Sa tom prolecnom bi se borili za makar drugo mesto u ligi evrope I prolece.

Ova ekipa je za klasu losija a samo ucesce u ligi evrope samo radi samog ucesca je bezveze. Plus sto smo slabiji u Srbiji pa osim drugog mesta nemas cemu da se nadas.

Ja hocu da Partizan ima opet dobru ekipu, da pobedi opet makar u dva derbija od tri I da budemo sampioni drzave.

Lose je zato sto umesto da smo sacuvali ekipu I doveli dva tri pojacanja na nekim pozicijama mi prodajemo igrace koji su bili nosioci.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nosioci će se uvek prodavati ali probaj da dovedes zamene.

I onda oK doveli smo. za sada su zamene za klasu slabije od igrača koje si prodao.

 

Automatski imaš dva izbora da se nadas da će proigrati te iste zamene ili da tražiš treće rešenje dok još ima vremena.

 

Setite se Leo je jako loše izgledao prva dva meseca, videlo se da zna ali nije bio ni blizu onoga što je demonstrirao posle.

To je naplaceno vrlo dobro.

 

 

Velika velika greška je što su ga naljutili a i sto je on dijabola.

 

Nikada ne može novi trener biti bolji od prethodnika koji je u onakvim uslovima osvojio titulu i nije izgubio 20+ tekmi.

 

 

Ovo sad sve što se dešava je realnost.

 

Idemo dalje..

Edited by Azdaja
Link to comment

bombaš otkrio šta je hteo u ovom prelaznom roku, da ga usere kao prethodnog leta sa leom i da suma sakrije sve slabosti ofanzivne linije tima, da poništi padavičara jankaru, rvača đurđu sidraša pokretnog kao statua sa očajnom igrom glavom, nepostojanje zadnjih bezveznih u završnici napada...

 

mi to hoćemo u svakom prelaznom roku. da nekako uspemo ali da u tom pravcu ne radimo ništa, pa da onda prodajemo maglu da smo radeći ništa uradili nešto specijalno (user). a ako rezultat ničega bude ništa, što je inače redovan tok stvari u kosmosu (Evropa), onda imamo priču o nečastivim silama koje su se urotile da nas pretvore u prah i pepeo ali mi eto, i pored svega, nekako držimo glavu nad vodom (domaćica). što jelte predstavljla uspeh svoje vrste. okreni obrni imamo savršen sistem. ne mora ništa da se radi a uspeh je uvek zagarantovan.

Edited by Ted
Link to comment

bombaš otkrio šta je hteo u ovom prelaznom roku, da ga usere kao prethodnog leta sa leom i da suma sakrije sve slabosti ofanzivne linije tima, da poništi padavičara jankaru, rvača đurđu sidraša pokretnog kao statua sa očajnom igrom glavom, nepostojanje zadnjih bezveznih u završnici napada...

 

hahaha Ivica lupeta gluposti, odnosno "pere se" od svojih loših poteza. :D

 

Ako je očekivao od Olimpijakosovog škarta (Janković) da mu bude vođa napadačkog dela tima onda je izvesno da je na nekim lošim drogama. Njegova dobra igra protiv grka je iz razloga što su igrali opušteno jer su dobili prvi meč sa 1 : 3.

Jankovićeve prave igre su dvomeč protiv budućnosti i ovo protiv videotona. Na njegovo mesto mora da dođe pojačanje. Jedino da zaigra odlično protiv Videotona i da reši meč pa da promenim mišljenje. Nisu se oni džabe njega otarasili.

Sumu nažalost moramo da čekamo. Koliko će to biti vremenski ne znamo, ali se plašim da on neće baš nešto mnogo popraviti svoju formu. Đukić mora da ga stavi u sredinu, u ofanzivu a može recimo sa Monirom da pokuša na levo krilo.

 

Sve u svemu ovaj tim je unazađen u odnosu na onaj od prethodne sezone, neophodna su makar dva-tri pojačanja. POJAČANJA a ne neki Pantići i mladi Nigerijci koji se vucaraju po pozajmicama.

Link to comment

čuo te ivica i dovodi banbija

:s_w:

 

e

još gospodin raća, pa evertona da zalivadimo, onda možemo i žardinjere da plaćamo 1/2mil €, a ne samo ulaznu kapiju

 

vazura

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

može bambi da dođe da postavi jankaru na pravo mesto, na klupu ^_^

- onda opet ostaje problem levog krila, mada bi sa bambijem rešili pitanje izvođača prekida

- sada još samo da vazura odreši kesu za 1,5 mil € + porezi i doprinosi za njegov platu ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...