Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

da mi je znati na bazi čega to misliš, ja sam recimo uveren da tamo gubimo minimum dva razlike, nešto kao protiv onog thuna.

 

Na bazi odgledanih 75 minuta utakmice. :)

Ne vidim kako, na koji način oni mogu da nam daju više golova nego mi njima. Nemaju oni taj kvalitet. Mi smo pokušavali da ih napadnemo ali su se oni zabunkerisali. Bitno je da nismo primili gol, a gol u gostima vredi dvostruko. Moraće u revanšu da nas napadnu a to će onda biti sasvim druga utakmica. Otvorena kao i naše dve sa olimpijakosom.... Jedino ako se zatvore i u revanšu pa budu hteli na penale. Mada ne verujem u tako nešto.

Henty je obnovio povredu zadnje lože i verovatno neće igrati. Onda su ga tad tek ugasili, jer su bez njega ofanzivno prilično sterilni.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Ajd da mi udjemo u taj LE. Lako cemo posle govoriti dali tamo pripadamo ili ne. Ako nista drugo bar cemo nabiti taj 1 koeficijent pa nam nece 1 Olimpijakos dolaziti na Jna u julu.

Link to comment

meni je suludo da ulupaš pare na pojačanje na poziciji "Moreire" i onda ga gurneš na krilo. ne ide brate, ne maže se džem na majonez, ne umače se plazma u pasulj. ono može, ali nije da sreću donosi.

 

jasno je u čemu je problem i jasno je da neće biti rešen u skorije vreme. problem je u onima koji su osmislili napad na LŠ npr. sa tandemom Kljajić-Ćirko, koji su  momci realno igrači za Mačvu ili Zemun. isti ti su sada jasno i priznali svoju glupost, dovodeći promptno igrača koji se sa pravom golmanom naziva i šaljući na klupu drugi deo tandema. ni bek Miletić nije značajno bolji. isto su tako mogli da dovedu i igrače na drugim pozicijama.

 

dovodi se Suma i šalje na krilo, jer valjda tamo nema ko da igra. a što nema? prelazni rok traje već dugo. a traje i još uvek. i sve je jasno, a bilo je jasno i pre par meseci.

 

Srpska posla. trange frange pa ako prođe prođe. ako ne, pa kriv je neko drugi.

 

Evropi ne pripadamo, čak i ako tamo prođemo.

eh za to je potrebno da đukateli igra 4-1-2-1-2 kao u prvom mandatu a ne da ziheriše sa dva zadnja bevezna

- moraće suma da glumi krilo, kao i leo ili leša ilić pre njega ili da izbaci tavambu napolje pa de se igra 4 -2-3-1 ili da se sačeka odlazak đurđevića

- ali vrhunac gluposti je izlazak tavambe na levo krilo, gde su se on, kapiten i miletić gurali u 5 kvadrata, pravili višak, šta li već, umesto da na 10m čeka centaršut i iskoristi tako snagu i visinu da makar unese pometnju u njihovu odbranu, da se iz gužve i odbitka zakuca lopta u mrežu

Link to comment

Ma, dobro, utakmica je samo potvrdila da je Sapcanin shvatio da nema nikakav tim za igru kojom je lozio raju. Sada ovo veceras prodaje kao "neuspelu ofanzivu", a bio je mali batadjoristicki upgrade. Gledali su svi u klubu tekme Videotona, njihovu tranziciju i prekide i zato je išao da pre svega obezbedi svoj gol.

 

Ovo je kao carevo novo odelo, svi sad vide koliko smo igrački sakati, ali rezultatski verovatno je jedini način da prodjemo. Ako ne prodjemo, biće drvlje i kamenje, nešto kao protiv Zaglebja.

 

Šanse Videotona su nešto veće, samo zbog boljih taktickih rešenja u tranziciji i igri iz prekida. Tako su i izbacili Bordo, doduše vrlo neuigran, sadašnji Bordo bi ih počistio.

 

Mali Djole u revanšu od početka. Nije on ništa slabiji od onog malog iz Krasnodara koji je počeo utakmicu i dao gol Zvezdi.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nikolic je Gvardiola za Djukica.

 

 

Bice sasvim drugacija utakmica tamo. Samo da prvi damo gol.

 

 

Njegov dolazak se vec isplatio. Nismo primili gol kod kuce koji u gostima vredi dvostruko.

Bravo Stojke majstore.

 

 

Suma treba da igra na svojoj poziciji

 

 

Ajd da mi udjemo u taj LE. Lako cemo posle govoriti dali tamo pripadamo ili ne. Ako nista drugo bar cemo nabiti taj 1 koeficijent pa nam nece 1 Olimpijakos dolaziti na Jna u julu.

 

 

pa sve vas jebalo ništa propustio nisam. 

 

premda se slažem sa svim gore navedenim na prvu. ali mislim da je suština da je nikolić bez 5 igrača kako sam kaže, taktički odradio đuku ko banana majmuna. 

Link to comment

Ako se ne promeni nesto u revansu ovo ide na penale bez golova... Da ne bi stojketove parade bukvalno utakmica bez sanse. Videoton nije neki kvalitet al i partizan je bas los. Nema nikakve igre. Jankovic je upao u kanal, suma ne lici na ozbiljnognigraca, djirdjevic ne sobija lopte, pokusava sam da se izbori. Veceras ni tavambe nije bilo... Bas jalovo.

 

Prednost parrizana je ta sto bi jedan gol zavrsio dvomec.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

ja sve mislim zajebavate za stojketa, odnosno da nekog ko necim podseca na njega zovete stojke

kad ono stojkovic se zaista vratio u partizan :Hail:

vec sad ste duplo jaci nego pre 7 dana, uz sve stojkoviceve mane on je za onog nesrecnika golmacina

Link to comment

Lopovi iz SNS uprave nastavljaju svoj posao. Pare odlaze na dugove i "dugove". Uskoro ćemo plaćati menadžeru koji je učestvovao u transferu Milka Đurovskog iz Zvezde u Partizan.

 

"...Stabilizacija finansija u taboru srpskog šampiona, ipak, ne znači da su svi nagomilani problemi iz prošlosti arhivirani. Naprotiv...

- Imamo sad čak i obaveze prema Ademu Ljajiću, Stefanu Saviću i njegovom menadžeru, prema braći Šćepović - Marku i Stefanu - a znate kad su svi oni igrali u Partizanu i otišli... Uz to, nikad ne znate kad će da stigne neka presuda Arbitražnog suda (CAS). Evo, sad smo dobili presudu da platimo milion evra za Andriju Živkovića i menadžera Stefana Savića..."

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:681295-Vazura-o-finansijskom-stanju-Partizana-Isplatili-smo-sve-plate

Link to comment

Ako se ne varam mi smo imali samo jedan šut u okvir gola - vulićević u I pol.

 šut đurđevića sa distance i dva slobodnjaka, svi pored gola.... I to je to.

 

Premalo za ofanzivni Partizan kojem teži Đukić.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...