Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Nemojte ljudi više o tom prenosu. Nema smisla.

 

Očigledno je da rts iz nekog razloga boli uvo da se potrudi da dobije prenos i to je to. Odmah uskočila Arena kao second hand i što je najvažnije biće prenosa.

Možda je i bolje što nema rts-a, ne mogu onog strajnića da podnesem. Ajd što ne zna , ali po njegovom komentaru utakmice stekao se utisak kao da navija za Videoton.

Neka ide na Rajka i prenosi tamo.

Link to comment

nije možda ni loša ideja (čak i iznuđena rekao bih) da tawamba ide iza đurđe jer se videlo da mi vezni red - nemamo. tawamba primi visoku loptu i plasira je levo/desno/napred u nadi da će u nastavku akcije neki mrsimud uspeti da je zavalja

Link to comment

nije možda ni loša ideja (čak i iznuđena rekao bih) da tawamba ide iza đurđe jer se videlo da mi vezni red - nemamo. tawamba primi visoku loptu i plasira je levo/desno/napred u nadi da će u nastavku akcije neki mrsimud uspeti da je zavalja

 

Možda ne bi bilo loše da Tawamba ode na klupu, da u sredinu postavimo sašu ilića pa koliko izdrži a na krilo stavimo đuričkovića koji jedini zna da centrira. Što se tiče odbrane i def.veznih to bi trebalo da bude to, mada sam ja opet pre za radina nego jevtovića, ali ajde strah od visokih lopti čini čudo pa se gura jevtović.

Suma se na krilu ponaša slično kao i pantić. Čim primi loptu on po difoltu kreće da je gura ka sredini, s tim da pantić ide paralelno sa golom dok suma ide ukoso. To protiv tvrdog, čvrstog videotona plašim se da neće imati prođu. Njima se vraća onaj ćelavi mesar pa se i plašim koga će da odvali od života. Henty je imao to zaduženje u prošlom meču, a najviše je najebao jevtović. Prebio ga ko mačku i zaslužio je odavno crveni karton.

Link to comment

Jel igra taj henti u revansu ili je povredjen?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

On je i pred prvi meč imao tu povredu zadnje lože a obnovio je tokom drugog poluvremena. Mislim da će igrati, preveliki je ulog u pitanju a on im je najbolji igrač u ofanzivi. Juri se gol, igraće taj ako treba i na jednoj nozi.

 

Đukić pred Videoton, intervju 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Hahaha dotle došlo.. Pa neću, zato pitam da mi neko prepriča ako ima nešto novo, a da nije mi smo Partizan :D

Edited by Azdaja
Link to comment

To me i brine

 

Miroslav Đukić ipak je odlučio da napravi jednu promenu u timu u odnosu na očekivani sastav za večerašnji revanš meč sa Videotonom u plej-ofu za Ligu Evrope.

A ta promena odnosi se na mesto zadnje veznog gde će uz Evertona Luiza, ipak igrati Milan Radin, a ne Marko Jevtović.

Dakle, Partizan bi večeras trebalo da igra u formaciji 4-2-3-1 i sastavu: Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić - Radin, Everton - Janković, Tavamba, Suma - Đurđević.

 

 

Imacemo dva kerbera na sredini, ali bojim se njihovih prekida gde su jako dobri.

Link to comment

Pocinje izgleda ipak Radin pre Jevtare

 

Toliko o tome. Okrenimo se obavezama u prvenstvu.

 

Mozete da zatvorite ovaj topik. Ne znam ni sto je otvaran.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...