Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lalatović 90 posto. Pitam, a ko je ostalih 10, kažu mi nema, nego Lalatović kupuje vreme.

Inače Pavkov i Caki morali u Novi Sad zbog ovog uhapšenog.  

Prvo pojačanje bi moglo da nam sleti iz slovačke lige.

Link to comment
21 minutes ago, Real sa Nišave said:

Lalatović 90 posto. Pitam, a ko je ostalih 10, kažu mi nema, nego Lalatović kupuje vreme.

Inače Pavkov i Caki morali u Novi Sad zbog ovog uhapšenog.  

Prvo pojačanje bi moglo da nam sleti iz slovačke lige.

Jebo nas Lalatovic a i mi njega!

Neki nas povratnik iz Slovacke ili strendzer? Mozda neko zajebano pojacanje poput Sejdube Sume :D

Link to comment

Stvarno ne mogu da kazujem ime jer ce ga odma ćape drugi. Ocemo i stopera Gajića, ali istom Voša nudi 6000 soma platu, pa je zajebana situacija.

Link to comment

Ta Vosa nam je zimus pokupila sve sto smo hteli da dovedemo, plus nam odvedose i Arsu. 50 soma obestecenje nama, njemu platica od 4 soma. Bajatović se sprda sa parama, kao Bulatovic nekad kod nas kad nam namako dug od dve milke.

Link to comment

Vojvodina u pregovorima sa Kirovskim. U tekstu su jos neki igraci pa i igraci iz cini mi se Ceske lige.

http://www.butasport.rs/fudbal/aleksandar-kirovski-za-butasport-rs-vojvodina-treca-sreca/

Trenera trebamo dovesti sto pre jer igracima je vazno pored novca i ko ce da ih vodi. Ako dodje Lalat mogao bi da povuce neke igrace iz Cuke pa i Kirovskog mada golmane imamo.

Za jak tim treba i nesto vise novca a ne samo obecanja. 6000e za kvalitetnog stopera nije malo ali ni previse. Bas me zanima koji su to igraci koji ce praviti razliku i igrati za 3000e.

Ne znam sta se desava sa Crnomarkovicem ? Svi su se raspitivali za njega pre dve godine a sad igra plejaut u Srbiji. Ako se proceni da je neka prolazna kriza mozda bi on i Trajkovic bili i vise nego solidno resenje za nasu rastimovanu odbranu. Tu je i Miladinovic koji je odlicno igrao kod Djumija i mislim da bi ga i Lalat vratio na pravi put. Pored ove trojice i Simunovic kao cetvrti i to je to. I za Evropu i za nasu ligu.

Mozda treba razmisljati o pozajmici sa pravom otkupa. Terza ima tu dobru pricu. Dovede kvalitetnog igraca na pozajmicu uz pravo otkupa od recimo 500.000evra i ako ga u toku pozajmice proda ili ga proda kada treba da odluci o kupovini sve sto predje odredjenu cifru ide Zvezdi. Klub koji je prodao igraca je dobio trazenu sumu, igrac je svojim kvalitetom doprineo klubu i na kraju jos biraju da li je dovoljno kvalitetan i potreban da ga sami otkupe ili ga prodaju i zarade na tudjem igracu.

Sad kad igramo Evropu ovakve pozajmice imaju smisla i ne mogu da stete. Jedino sto moze da koci jeste plata ali i tu moze da se pregovara.

 

 

Link to comment

Radnički iz Niša će sledeće sezone ići na titulu prvaka Srbije, poručio je Ivica Tončev, predsednik kluba sa "Čaira"

 

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...