Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stolica u Partizanu...dal' će sad da napušta klupu i maže se ratničkim bojama ;)

Edited by Constantin
Link to comment
9 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ljubi%C5%A1a_Stamenkovi%C4%87_in_August_

Nekada sam bio da dodje ali to su druga vremena bila. Trebao nam je trener koji ima nekog iskustva u super ligi i koji je imao i igru i znao da napravi igraca a da ne kosta vise od 1000 eura. On je stvarno dobro odradio posao u Slobodi i mislim da je za mnoge trenere jos uvek nedostizan. Pre bih doveo njega nego li npr. sto je Vojvodina dovela Vanica.

Opet da smo kao Vojvodina ne bi trebalo razmisljati ni o jednom.

Mislim da u nasoj ligi imamo par dobrih trenera. Stolica, Veselinovic iz Vojvodine koji je mozda moj favorit, Veselinovic iz Vozdovca, Lalatovic, Kosanovic  i debeli iz Lucana koji pocinje sve vise da me iznenadjuje.

Ako sam dobro pratio vesti mi ne mozemo ni do jednog od ovih trenera. Neki nam verovatno ne bi legli zbog instant rezultata koje trazimo. Mislim da mozda samo cika Kosana mozemo da privolimo.  Nisam spomenuo Krunica ali i on je jedan od boljih u ligi.

Ako biramo izmedju Kosana, Krunica i Djumija ja bih bez mnogo dvoumljenja izabrao Djumija. Dao bih mu prednost nad Kosanom jer mislim da je mnogo stabilniji kao covek. Da ne navodim razloge. Takodje upoznao je veci deo ekipe i ne bi mu trebalo mnogo da se uhodava. Za Krunica sam vec rekao. Postigao je rezultat kada je Jagodina bila u punoj snazi i fudbalskoj i politickoj. Stoji da ni Djumi nista veliko nije napravio ali zato je covek koji je zeljan znanja i koji se koliko vidim stalno usavrsava. Pokazao je da ume i videlo se odmah u prvoj utakmici koliko zna i moze. Tako da bi u ovom slucaju Krunic bio veca lutrija bar po meni.

Dakle one najbolje ne mozemo da dovedemo a ove ostale mozda i ne treba forsirati pre Djumija pa me bas zanima ko ce biti taj izabranik Toncevog srca :D

Ne verujem da ce neki bolji trener da se bruka i da dodje kod nas bez cvrstog ugovora pa da rizikuje otkaz kroz mesec dana. Ova vrteska  i stalno potenciranje smene trenera mislim da moze zestoko da nam se obije o glavu. To je jos jedan dokaz da Toncev razmislja samo koliko mu pogled doseze i to kada je u WCu ;)

Link to comment

More ja sam potpuno zaboravio na Zorana Milinkovica trenera Rada. Eto on bi mogao da bude odlicno resenje a igrao je kod nas i mislim da je realno resenje.

Link to comment

Krunic je prošli put otpao zato sto je trazio 5000 evra platu. Lalatović je primao 10 soma u Čuki. 

Drugo, ovaj se izgleda toliko navuko, u Čuki je poceo da propusta treninge, videli smo svi protiv Partizana kada su igrali na šta je ličio.

Znam kad je biran Recko, da je pored njega i Krunica, u opticaju bio i neki nas koji je na Islandu.

Opet ponavljam, moj pik je Pepi. Zna sve igrače u dušu, a i on je stego posle Napretka ekipu i radio celu pripremu zadnjih utakmica.

Ima veliku perspektivu.

Inače, pričajući juče sa ljudima oko klupe, svi izdvajaji Đumija koji je imao ono sto je Rasti falilo, a to je jak autoritet i znanje i iskustvo da izlazi na kraj i predupreti stvari van terena. Umeo je da zađe svakom igraču u psihologiju, da sredi svlacionicu, plus da ove van terena spreci da se guraju tamo gde im nije mesto.

 

Link to comment
11 minutes ago, Real sa Nišave said:

Krunic je prošli put otpao zato sto je trazio 5000 evra platu. Lalatović je primao 10 soma u Čuki. 

Drugo, ovaj se izgleda toliko navuko, u Čuki je poceo da propusta treninge, videli smo svi protiv Partizana kada su igrali na šta je ličio.

Znam kad je biran Recko, da je pored njega i Krunica, u opticaju bio i neki nas koji je na Islandu.

Opet ponavljam, moj pik je Pepi. Zna sve igrače u dušu, a i on je stego posle Napretka ekipu i radio celu pripremu zadnjih utakmica.

Ima veliku perspektivu.

Inače, pričajući juče sa ljudima oko klupe, svi izdvajaji Đumija koji je imao ono sto je Rasti falilo, a to je jak autoritet i znanje i iskustvo da izlazi na kraj i predupreti stvari van terena. Umeo je da zađe svakom igraču u psihologiju, da sredi svlacionicu, plus da ove van terena spreci da se guraju tamo gde im nije mesto.

 

Verujem da bi njega doveli i za manje od 5000ojra a vredi svih deset.

Ako je to tacno za Lalata onda nam takav ne treba. Volim razborite trenere sa stavom i pristojnim ponasanjem.  Kada vodi utakmicu da ne dodje kao klosar u cepane suskave trenerice sa pijace vec da lici na trenera i gospodina. Ipak i oni uticu na ugled ovog sporta i daju mu ozbiljnost. Kad pogledam Kosanovica u pojedinim utakmicama tuga da te uvati. Za Lalatovica necu ni da pricam. Ona trenerica, kapce na glavu, pogrbljen stav i samo mladara sa njegovim rukama i gestikulira. Tu su i Krunic i oba Veselinovica, Djumi, Kiza pa i Stolica prava gospoda.

Inace Krunicu nikada ne bih dao 5000 ojra pa da je jos toliki. Vidi se da covek ima visoko misljenje o sebi ali treba da nadje i neku volinu kojoj ce da proda pricu.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...