Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po odlasku Pavkova reaktivirao bih Puju a Racu Krstića iz OFK turio za glavnoga stratega. Pripreme na Vinik, napusavanja na teren i tuširanje s ladnu vodu

Link to comment

Dragan Ilic je zasluzio sansu ali ne znam dokle je stigao s licencom. Mislim da ima stofa, uostalom, vec par puta je uskakao. Mrka je vojnik kluba. Drvce je najavio novi pohod na PLS, a stvarno kad pogledas tri niska tima u vrhu Istoka a morali da se sagnu onom sto voli da mu lako kleknu, jebo ga Trajal

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Dragan Ilic je zasluzio sansu ali ne znam dokle je stigao s licencom. Mislim da ima stofa, uostalom, vec par puta je uskakao. Mrka je vojnik kluba. Drvce je najavio novi pohod na PLS, a stvarno kad pogledas tri niska tima u vrhu Istoka a morali da se sagnu onom sto voli da mu lako kleknu, jebo ga Trajal

 

Dragan Ilić najverovatnije ostaje u Ksantiju, a i nema nekih pomaka oko licence.

Mrka radi u Kini... (zajedno s Diksonom).

Link to comment
Just now, Entrenador said:

 

Dragan Ilić najverovatnije ostaje u Ksantiju, a i nema nekih pomaka oko licence.

Mrka radi u Kini... (zajedno s Diksonom).

Da bre ja zaboravih da je u Rastinom timu... Nisam za Mrku znao, bio je na utakmici u cetvrtak.

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Da bre ja zaboravih da je u Rastinom timu... Nisam za Mrku znao, bio je na utakmici u cetvrtak.

 

Došao je da završi posao oko vize, pa se vraća.

Link to comment

A be Pepi je najbolja opcija, a koliko vidim na fejsu, i Dragan Ilić se oprasta od Ksantija, pa eto i druge opcije. 

Link to comment

Predrag Pešić. Izuzetan momak, plus je svima radio analitiku od Rastavca, pa do Recka. 

Elem, ponukali ste me, pa sam upravo razgovarao sa Draganom Ilicem. Rastavac mu se zahvalio na saradnji, dovodi Sretenovica(koji mu je jedno vreme bio pomocnik kod nas, pa otisao kod Stolice). Nema licencu Gagi, na žalost.

Kaze da je birao uzmedju licence i Grčke, odabrao ovo drugo.

 

Link to comment

Da me zajebete sa vojnicima kluba, drvecem i slicnima. Svaka cast svakome ali nama treba neko ko ce da nas progura do drugog kola. Takodje bi bilo dobro da ne preforsira ekipu, da razigra nekog igraca, mozda i ubedi nekog boljeg svojim autoritetom da nam se pridruzi.

Ja sam razmisljao i o nerealnim trenerima pa mi pao na pamet Ivan Jovanovic. Medjutim on je postigao istorijski uspeh posle par godina rada u jednom klubu. Postigao ga je tada i mozda nikada vise nista drugo vredno pomena. Da ne lupam previse, nisam bas ispratio dalje njegovu karijeru ali mislim da nesto nije postizao neke zavidne uspehe ni pre ni posle onog cetvrtfinala lige sampiona.  On i ako je dobar trener ne bi kod Tonceva izdrzao duze od dva meseca.

Jedva cekam da vidim za koga ce da se odluce u klubu.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...