Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Kup Radivoja Koraca i gomila debila u nasem gradu i u popodnevnim i u vecernjim satima (polufinalima)

Ne pratim taj sport za devojčice, ali da li to znači da će finale biti u nedelju? Ne verujem da će se navedeni u međuvremenu vraćati kući....znači egzistiraće na ulicama Glavnog grada Južne Srbije i u nedelju...?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da, ali mi igramo od 13-15h a finale od 20 ili 21 h i eto valjda tako nekako, ako nas na kraju ne pomere za ponedeljak....

Link to comment

A jeste primetili i da sav inventar restorana Stadion izbacen i da je sve spremno za rusenje  starog zapada...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
17 minutes ago, fetboj said:

Ne znam kad planiraju da rese, sramota je da igramo u Evropi po takvom terenu

Za sramotu "kalaj rabota" to nemoj da očekuješ, a znamo da im je plan da u klubu ostanu bar 7 godina, jedna je tek prošla....ima vreme. Još će Gagi na poluvreme sa Dragana železničara, na poluvreme da tapkaju buseni....Ako se iskuka od Savez, druga priča će bude. Mi li smo gori od grobari....

Link to comment
Quote

Вардар во последните денови од преодниот рок имаше во план да го доведе одличниот Лазар Арсиќ од Раднички Ниш, беа остварени првични контакти со играчот да дојде во Вардар, но, неофицијално дознаваме дека Вардар понудил малку како оштета, па во игра влегол сега веќе новиот тим на Арсиќ кој понудил прифатлива сума.

http://vardarfans.mk/index.php/fk_varadar/nisto-od-potencialnoto-zasiluvanje

Link to comment
17 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mi necemo da odigramo zavrsnu pripremnu kao uvek sto smo radili?

Nemamo s kim.....malo smo zajebali stvar sa zakazivanjem "generalke"....dok smo se setili, svi su popunili svoje termine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...