Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Pitam se da li je trener dao pristanak za ovaj trensfer, da li planiraju nekog da dovedu za ove pare ili da pisem "zinuto dupe duso" :)

Ću zajebem da odgovaram na tvoji postovi. Čim provalim dal' si ozbiljan il podjebavaš ;)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Legenda said:

Ću zajebem da odgovaram na tvoji postovi. Čim provalim dal' si ozbiljan il podjebavaš ;)

Ma zena gleda neki film sa zombijima a meni dosadnoooo.... :)

 

Ne podjebavam nego se pitam da li planski uzeli pare pa da lepo uloze jer u suprotnom i da je Arsa otisao bez para a izborimo Evropu isplatilo bi se da smo ga zadrzali.

Kazace se uostalom do nedelje jer ne ostvaruju se ciljevi prodajom najrazigranijeg igraca a jos pritom da ne dovedu malo boljeg ili sa malo vecim potencijalom.

Niko ne moze da garantuje kako ce novajlije da se uklope a o Arsi sve znamo i znamo sta mozemo u nastavku da ocekujemo.

I cekam da vidim da li ce zvanicni sajt da objavi ovu vest jer oni ko Pink postali. Gledas snimak pripremne utakmice i kad procitas na sajtu mislis da si pogresnu tekmu gledao...

 

Link to comment

Dal stvarno mislis da se nas trener pita dal ce Arsa da bude prodat...

 

Sve u svemu Vosa pokazala da je ipak mnogo ozbiljnija od nas...kapitena Jovancica hteo Partizan da im uzme, cak mu i ugovor nudili jer mu isti bio istekao, oni ga ZADRZALI, a usput najvecim konkurentima uzimaju ponajbolje igrace - naseg Arsu, Putnicanina iz Vozdovca i Radovanovica iz Spartaka i to uz obestecenje, koliko je toliko je ali placaju..

 

Arsi hvala na svemu , cesto se vise borio od svih pa i nishkih igraca, pamtice se i gomila evrogolova. Doduse znao je da ima i dosta praznih minuta, pa i utakmica,ali ko ih nema... sve u svemu kad bude dolazio sa Vosom od mene ima samo pozdrav i aplauz.

 

 Mesto iza spica upraznjeno, hmmm pitanje da li mora zamena, tu je Caki, tu su Babic i Stanisavljevic koji mislim da takodje mogu po potrebi tu da odigraju, a ako se neko od njih tu nadje otvara se mesto na krilu i za Goluba,Mrku,Slavisu (taman sam mislio da smo ih bili prenagomilali).

 

Eh da nam makedonci ne uzese brazilca :lol:

Link to comment
8 hours ago, Legenda said:

...na žalost, širio sam pesimizam....

 

Znao si lisicO, nacuo, nagadjao, pretpostavljao, zato si se bio umusio zadnjih dan -dva :)

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Znao si lisicO, nacuo, nagadjao, pretpostavljao, zato si se bio umusio zadnjih dan -dva :)

Ma jok....virus me dovatio, ne mogu se kurtališem od njega nedelju dana.

Link to comment
10 hours ago, W.F.C. said:

Posten, pravican, ljudi od reci

 

pa dobro takav je južnjački mentalitet uopšte,  bez morala i časti, ne mogu ni cigani da vam budu drugačiji

Link to comment
11 hours ago, levi said:

 

kakav mentalitet imaju ganci?

 

Ganci imaju tu pamet nepametnih da se raspituju unaokolo kakav im je mentalitet. Tu psihozu dele naporedo sa bratom blizancem. Obično kod blizanaca bog jednom udeli pamet a drugom snagu ali se priroda poigrala ovaj put naopako i vas stvorila uboge, zaludne i neopisivo ograničene.

Link to comment
Quote

Jednom od najzapaženijih fudbalera Radničkog Lazaru Arsiću ugovor sa superligašem iz Niša isticao je za 3 meseca, pa su tako na “Čairu” rešili da ga prodaju Vojvodini. Ugovor sa Novosađanima potpisan je na 6 miliona dinara, kako kažu u klubu, uz 20% od sledeće prodaje.

 

Edited by Legenda
Link to comment
8 minutes ago, Legenda said:

Jednom od najzapaženijih fudbalera Radničkog Lazaru Arsiću ugovor sa superligašem iz Niša isticao je za 3 meseca, pa su tako na “Čairu” rešili da ga prodaju Vojvodini. Ugovor sa Novosađanima potpisan je na 6 miliona dinara, kako kažu u klubu, uz 20% od sledeće prodaje.

Ugovor mora zvuci milionski, pa makar i u dinare bio :lol:

Link to comment

50000 evrica, ispod cene realno. E sad ako ga ovi uvaljaju na leto za vece pare, ko sto hoce, mozda kapne jos neka stotka recimo. Ali opet malo, moje misljenje, vredi vise covek, odlucivao je utakmice, bio dobar dosta.

Link to comment
3 minutes ago, Legenda said:

 

Koliko sam puta odgledao ovaj tvoj klip... :sad:

 

Jbga.. Svaka mu cast, mislim da je nakupio mozda i sezdesetak utakmica u nasem dresu

Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Koliko sam puta odgledao ovaj tvoj klip... :sad:

 

Jbga.. Svaka mu cast, mislim da je nakupio mozda i sezdesetak utakmica u nasem dresu

Znači od 1102 pregleda tvoji pregledi su trocifreni ;) ..... ove godine nisam hteo da pravim, znao sam da će ode. Bilo je pitanje vremena... :sad:

Edited by Legenda
Link to comment
2 minutes ago, Legenda said:

Znači od 1102 pregleda tvoji pregledi su trocifreni ;) ..... ove godine nisam hteo da pravim, znao sam da će ode. Bilo je pitanje vremena... :( 

Svestan sam, ocekivao sam i letos recimo da ode... ali dugo nismo imali taj kalibar igraca... ajd od povratka u SL neka bude...

Edited by W.F.C.
Link to comment
6 minutes ago, W.F.C. said:

Svestan sam, ocekivao sam i letos recimo da ode... ali dugo nismo imali taj kalibar igraca... ajd od povratka u SL neka bude...

Možda Golubović eksplodira...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...