Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al je izlaganje...nezreo fudbal a trojica ostala iz prosle sezone... Ovi uradjeni ako ne budu 4. na kraju glavu dajem. Za nas je plej of puna kapa, uzimajuci sva desavanja u obzir. Nikako da se dovoljno "uradimo"... 

 

 

 

I Acko na Cairu posle Gruzije

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ne bojkotujem nista, nego mi se ogadise zestoko bugarin & co. Zdravije za mene a pogotovo moj nalog na PPP je bilo da oladim malo ... Bez brige, nema nikakvog bojkota sa moja strane.

Link to comment

Ne bojkotujem nista, nego mi se ogadise zestoko bugarin & co. Zdravije za mene a pogotovo moj nalog na PPP je bilo da oladim malo ... Bez brige, nema nikakvog bojkota sa moja strane.

 

Ја сам се јавио на самом почетку ове странице...

Dobro onda, jasno, i meni je muka da pisem dok gledam sta se radi.

Link to comment

Nadam se da ce Djumi da napravi nesto, makar i incidentno i bude jedina svetla tacka u nikad sumornijem klubu. Treba nam ta slamka, za sta da se uhvatimo i opet pocnemo da gajimo optimizam.

Tesko je i tako kada znas da bi to bio "spolja gladac a  unutra ..." ali bar nesto. Navikao sam da se probudim i procitam rec, dve o klubu, utakmici, igracima, igri....

Neki su kritikovali nerealna ocekivanja pri dovodjenju igraca, mastanja o nekom treneru a na kraju svi smo videli da je taj mastoviti optimizam donosio pozitivnu energiju, potrebu da svaki dan zagvirimo na forum jer znamo da ima nesto novo.

Do povratka tog mastovitog optimizma kao i realnog optimizma a i svih clanova na forum kao i u iscekivanju novih, danas bodrim moj klub, dajem podrsku treneru jer za razliku od predhodnog ovaj ima i iskustva i znanja, i nadam se da ce mu se poklopiti kockice i u stilu Raste a opet direktno iz naftalina uspeti da pogura ovaj tim i da prekreci sve sto nam bode oci. 

Riba smrdi od glave ali ako ima zlatan rep niko u glavu nece da gleda !   ;)

Link to comment

Ja bih samo reko da me je sramota nasih nazovi navijaca!!! Ko god da dodje nama nece valjati... A ovi nazovi ultrasi su bruka za klub... Navijati protiv svog kluba samo zato sto nekom neko nije po volji...je dno, dna...

Igra... mnogo bolje nego prosla utakmica...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Мркина улога у овом тиму мени није јасна, оно што он ради није ни за ниво зајебанције у школском дворишту. Права је штета што га нисмо увалили неком пре годину дана када је наводно постојало неко интересовање за њега.Пре њега предност на позицији крила, по мени, имали би Голубовић, Траванчић, вечерас одлично Славиша Стојановић, па чак и повређени Апостоловић.

 

Томић на сличном нивоу попут Мркића, од како је ономад прешао у Чуку он не игра ни 20-30% од онога какав је био кад смо се клели у њега.

 

Аксентијевић једини константан, свака част на залагању, брзини, борбености, знању... Да је имао уз себе Славишу целу утакмицу а не Мрку ми би били много опаснији по десној страни, баш као у последњих 10-ак минута.

 

Овог пута ме и Аца,мало разочарао, тек пред крај је заличио на себе.

 

Нисам паметан да кажем да ли је ово реалан резултат или је нека од екипа требала вечерас да победи. Мучно за гледање као и неколико утакмица уназад...

Link to comment

Ja bih samo reko da me je sramota nasih nazovi navijaca!!! Ko god da dodje nama nece valjati... A ovi nazovi ultrasi su bruka za klub... Navijati protiv svog kluba samo zato sto nekom neko nije po volji...je dno, dna...

Igra... mnogo bolje nego prosla utakmica...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

+1

 

Sve se vise mislim da su "najvatreniji" protiv Tonceva jer im se nije dovoljno "otvorio". Danasnji transparent je besmislen, jer smo i prosle sezone trubili o Evropi, a ispadali od Borce, jebavali nas Pazarci, Cacani... Sto se tad ne pobunise protiv ondasnje uprave?

 

Мркина улога у овом тиму мени није јасна, оно што он ради није ни за ниво зајебанције у школском дворишту. Права је штета што га нисмо увалили неком пре годину дана када је наводно постојало неко интересовање за њега.Пре њега предност на позицији крила, по мени, имали би Голубовић, Траванчић, вечерас одлично Славиша Стојановић, па чак и повређени Апостоловић.

 

Томић на сличном нивоу попут Мркића, од како је ономад прешао у Чуку он не игра ни 20-30% од онога какав је био кад смо се клели у њега.

 

Аксентијевић једини константан, свака част на залагању, брзини, борбености, знању... Да је имао уз себе Славишу целу утакмицу а не Мрку ми би били много опаснији по десној страни, баш као у последњих 10-ак минута.

 

Овог пута ме и Аца,мало разочарао, тек пред крај је заличио на себе.

 

Нисам паметан да кажем да ли је ово реалан резултат или је нека од екипа требала вечерас да победи. Мучно за гледање као и неколико утакмица уназад...

+1

 

Ovde bi Tomicu i Mrki pridodao Cakija. Ako ce ovako nastavi da igra, da mu lepo priredimo, na kraju polusezone, jednu oprostajnu utakmicu. Ovo sto igra malo gubi smisao.

 

Sa druge strane prijatno me iznenadio Kovacevic. Sa Slavisom je popricno pokrenuo ekipu nakon primljenog gola. Iskreno vise bi bio razocaran da je ostalo 0:0 nego ovako. Pokazali su na kraju da mogu i znaju, samo je pitanje zasto od starta ne igraju sa vise zara i zelje.

 

Za sledecu utakmicu, Caki, Tomke i Mrka na klupi, Kovacevic, Slavisa i Subic na terenu, pa da se nadamo necemu.

 

I za kraj, da pohvalim Zelju i njihovo rutiniranje Partizana u rukometu  :thumbsup:

Link to comment

+1

 

Sve se vise mislim da su "najvatreniji" protiv Tonceva jer im se nije dovoljno "otvorio". Danasnji transparent je besmislen, jer smo i prosle sezone trubili o Evropi, a ispadali od Borce, jebavali nas Pazarci, Cacani... Sto se tad ne pobunise protiv ondasnje uprave?

Ja mislim da si dobro to zapazio....drugog objasnjenja nema!!!   Nije Toncev idealan,daleko od toga...al nije ni toliko losih stvari uradio da bi skadirali i kad treba i ne treba protiv njega.Moje misljenje da ako imaju nesto protiv njega iskazi to transparentom ili desetak minuta,al ostalih 80 bodri svoj klub i svoje igrace,a ne pljuvati ih cim ne ide...

Link to comment

Ja mislim da si dobro to zapazio....drugog objasnjenja nema!!!   Nije Toncev idealan,daleko od toga...al nije ni toliko losih stvari uradio da bi skadirali i kad treba i ne treba protiv njega.Moje misljenje da ako imaju nesto protiv njega iskazi to transparentom ili desetak minuta,al ostalih 80 bodri svoj klub i svoje igrace,a ne pljuvati ih cim ne ide...

Ovako kako smo danas igrali, igrali smo i u 80% utakmica na Cairu prosle sezone, al se tada za takvu igru dobijao aplauz. Gledano samo teren, Toncev je jedino zajebao sa smenom Pakulta. Iako postoji delimicno opravdanje zbog silnih povreda, opet, sa njim smo igrali igru koja je pocela da vraca publiku na stadion. Sve ostalo nije nista gore od prethodnika, stavise. Solidan tim, jos ako je tacno da ih placa na vreme... Da smo dobili Backu, Radnik, Vozdovac, sad bi se jelo govna o tome da nam Toncev "sredjuje" Evropu, pa otud te i ostale pobede. Sad ispada da nam visi i plejof. Tolko nam dobro sredio Evropu. Takodje, ponuda Jevicu da ostane u strucnom stabu kao pomocnik je gest za svaku pohvalu. Nije decko kriv sto se nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme.

Edited by Dali_man
Link to comment

Ovako kako smo danas igrali, igrali smo i u 80% utakmica na Cairu prosle sezone, al se tada za takvu igru dobijao aplauz. Gledano samo teren, Toncev je jedino zajebao sa smenom Pakulta. Iako postoji delimicno opravdanje zbog silnih povreda, opet, sa njim smo igrali igru koja je pocela da vraca publiku na stadion. Sve ostalo nije nista gore od prethodnika, stavise. Solidan tim, jos ako je tacno da ih placa na vreme... Da smo dobili Backu, Radnik, Vozdovac, sad bi se jelo govna o tome da nam Toncev "sredjuje" Evropu, pa otud te i ostale pobede. Sad ispada da nam visi i plejof. Tolko nam dobro sredio Evropu. Takodje, ponuda Jevicu da ostane u strucnom stabu kao pomocnik je gest za svaku pohvalu. Nije decko kriv sto se nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme.

Bas tako...jedino se ne bih slozio za Pakulta.Meni se nije nesto svideo...jelk jeste da su nasi ginuli za svaku loptu,al osim toga nasa igra je bila skoro pa nula.Setimo se onih clanaka iz novina dok je bio trener u Hrvatskoj....Izgleda da je sve to bilo tacno...

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...